Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kje igrati 6max?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kje igrati 6max?!

    Zdravo,
    Katero stran bi kej priporočali za igranje 6max do NL100? Pa kdaj je največ prometa - zjutraj/zvečer?
    Hvala in LP

  • #2

    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

    Comment


    • #3
      reno, ti imaš spet mačka?
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4
        Holdem 6max je v zadnjih letih težje in težje najti dobro akcijo, ker je večina glavnih networkov precej zareganih, ampqk seveda imamo tudi za Holdem igralce posebne setupe kjer fantje še vedno delajo lepe denarce. Tako lahko recimo igramo na izraelskih straneh, PlanetWin365.it, MPN ima tudi solidno akcijo ob vrhunskih dilih, potem je tukaj tudi Pokerking na WPN mreži, kjer je ogromno igre v večerno/nočnih urah, Bwin/Party ima tudi solidno vsestransko akcijo, Chico mreža (Tiger Gaming, Betonline) ima tudi zelo soliden promet in nivo iger. Za detajlne informacije pa mi piši na PM in ti bova našla sigurno en moneymaker

        Comment


        • #5
          Kaj se pa sploh splača dan danes igrat? Je bolj ko ne povsod težko najdit dobro akcijo. Al se motim? Do zdej sm igral HU. Ša hvala Bebik za odgovor.

          Comment


          • #6
            Slovenci igramo sedaj že kar precej Omaho, ki je skoraj povsod zelo premagljiva, tudi na vseh večjih networkih, seveda pa tudi na nekaterih manjših in bolj sočnih. Omaha bo verjetno vedno soft online, ker je igra neskončih možnosti in je tudi zelo zanimiva za marsikateri karakter človeka.
            Holdem se v zadnjem času igra največ azijskih in nekaterih drugih manjših networkih, tudi ameriški Chico in WPN sta še vedno zelo ugodna za igranje različnega izbora iger.
            Dejstvo pa je, da so v tem trenutku najbolj brutalne igre na limitih od NLHE/PLO 140€+ v PokerMaster online klubih, kjer igra precej Kitajcev in so igre nore do High Stakes, skoraj nikjer online se ne igra tako visoko kot tukaj in to pri nivoju igre pred kakimi desetimi leti. :lol: Nekaj accountov bo v naslednjih dneh na voljo, če bi koga zanimalo, naj me kontaktira na PM.
            Lp

            Comment


            • #7

              maliprofi wrote: reno, ti imaš spet mačka?
              sem se na party-u spiu 5ban grrrr-mrtu koma.pol pa tuki uletim kua dugaja in razn mačka nism nč najdu in eto...
              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                Bebik, ne morem ti pisat na PM.
                me lahko ti kontaktiras glede igranja 6max , kje je profitabilno trenutno?
                hvala

                Comment


                • #9
                  Zdravo vajenec, dobiš PM seveda. Lp

                  Comment


                  • #10
                    Bebik, pred nekaj dnevi sem ti poslal PM, verjetno si spregledal.
                    I´m your best friend, when you are steaming.....

                    Comment


                    • #11
                      Čau stari, evo sem ti odpisal na PM, veliko lažje je komunicirati na Skajpu kot po sporočilih, to lahko včasih tudi pozabim. Lp in srečno za mizami!

                      Comment


                      • #12
                        Hvala Bebik.
                        I´m your best friend, when you are steaming.....

                        Comment


                        • #13
                          Zdravo Bebik, imam težave pri pošiljanju PM.
                          Prav tako se priporočam za pomoč pri iskanju profitabilne strani. Hvala

                          Comment


                          • #14
                            Tudi jaz, prosim za 6 max mize..
                            hvala
                            lp

                            Comment


                            • #15
                              Lep pozdrav obema,
                              dobita sporočilo v Inbox, lahko pa me dodata tudi na Skype (username: zigababic), tam je veliko lažje komunicirati on day to day basis.
                              Srečno za mizami

                              Comment

                              Working...
                              X