Announcement

Collapse
No announcement yet.

vprašanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vprašanje

    a mi zna kdo razložit kaj je straddle pa sleeper,kill blind pa bring-in ? glih zadnjic je blo na PAD pa me zanima bl natančno kaj je to.
    "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

  • #2
    Straddle pomeni, da utg min raisa preden dobi karte - obsta live straddle, ki je v bistvu tretji blind, ko big blind konca akcijo, je na vrsti se live straddle (npr. ce vsi callajo, lahko on checkne ali raisa). Dead straddle je pa pac samo raise preden dobis karte in ce te vsi callajo, ne mors raisat.
    Bring in ne vem tocno kaj pomen, vem samo da pr 7card studu, ko dobis prve 3 karte in si prvi na vrsti, mas opcijo bet ali bring it in, ni opcije fold in bring in je velik pol beta.
    Sleeper je raise preden dobis karte iz katerekoli pozicije razen utg, in ce si callan enako kot pri dead straddlu ne mores raisat.
    Za kill blind si pa tale link poglej http://en.wikipedia.org/wiki/Kill_game_(poker)

    Comment


    • #3
      hvala, hvala
      "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

      Comment


      • #4
        pismo ZlatiPrst si pa načitan! Svaka čast - a veš da jst nism mel pojma kaj je to sleeper pa kill blind!

        Comment


        • #5
          Hehe, sj js tud ne tocno, sam me je zanimal pa sm mal po netu pobrsku lol

          Comment


          • #6
            jst sem pa skoz mislu da je sleeper Brunson, k ga na hajstejkih mal zmanjka, zakinka, k se prej nažre unga zastonj ruskega bifeja, pa se mu ne da presranga Jamie-a Gold-a poslušat....
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment

            Working...
            X