Announcement

Collapse
No announcement yet.

slab filing

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slab filing

    a se vam kdaj zgodi d hocete igrat in se zlu dobru pocutite po pa kdr se usedete zad za mize vs preplavi obcutek d bo slo use narobe? men se j tu zdej ze parkarat zgodilu in po pac nisem spilu al pa sm ful zatajtu in nekak nisem bu sigurn vase. a vi igraste v takih primirih al greste rasj n sprehod in ne igraste tist dan?
    before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

  • #2
    mene prej nasprotno res vleče igrat, par skrekanih asov kasnej me pa mine, če je res hudo se odjavim z vsega in dokončam kar še imam

    Comment


    • #3
      js mam ta filing zdaj,ker ze 1 tedn nism koncav sessiona v zelenih cifrah in vem da bi blo bols da se ne usedem za mizo,ker sam nardi bum bum pa sm par banc dol-skupno ze prek 30 banc v 14 dneh-tk da sm bol za sprehod

      Comment


      • #4
        jebeno, jst sem se prejle tut usedu, pa ni minil 20min sem biu že dol 3 bance zde pa negrem spat dolkler ni +
        <strong>We don't drink and drive, we smoke and fly!</strong>

        Comment


        • #5
          pismu sm napisu tu tle dns pomoci kr sm zpru mize k neki mi ni blu za spilat po iz cistga dowhcejta grem spilat , mar bi sow n sprehod kr so mi spili zivce umes sm se tiltnu ene 3x ,igraw ku opica pow vecera , bu tarca enmu , se j usedu n use moje mize na mojo levo, stari z znort.... sam n konci j pa pozitivna nula..... reno bi reku, nc ne morjo uzet ce jst ne dam , toooooooooooooooooooooo u štali bi pa mogu bit pred dvemi urcami, jao , krave lacne :/

          before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

          Comment

          Working...
          X