Announcement

Collapse
No announcement yet.

JJ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JJ

    Kako naprej na turnu odigrat?
    http://www.pokerhand.org/?3823166

  • #2
    Tud sam se veselim morebitnega odgovora, mogoče bi blo smiselno vprašanje razširit še na to, kako odigrat preflop.

    Comment


    • #3
      Pecl wrote: Kako naprej na turnu odigrat?
      http://www.pokerhand.org/?3823166
      Pozdrav!
      Tuki nebi blo slabo vedt kej o nasprotniku.S kašnim rangeom(kako se že to napiše?) bo plača tvoj PF rejz.
      Na flopu lahko slowplay-a AQ, 44, KQ in( QJ in podobne grable pa že vprašanje njegovga range-a).
      Lahko te je dečk pofloat-u, ker je bolj tricky player in te namerava na turnu rejzat z ničemer in dela pač move na poparjen board.
      Varjanta je pa tut da ma nek poket 66 - 10 10 in razmišla da je tvoj range kjer si zadaj, dost širok...te samo pocall-a ker bi te igralec z damo v roki v precej velikem procentu samo call-al...in ti pol cvikneš
      Tko da....jst bi tuki check/call na turnu ker o tem da zaprem JJ v tej situaciji nebi razmišlu kej preveč(mal odvisno od nasprotnika,ker bi se že najdu) tut če pride model po našem čeku cel pot - 12$ je to call, ker...Zakaj bi pršu tok velik, po tem ko smo se mi očitno usral, razen če ne proba izpelat svojga plana da te pofloata z nič in krade turn oz. tretjo opcijo - plača flop z poketom in vid na turnu kašna bo tvoja reakcija.
      S tem ko čeknemo mu tut damo lepo šanso za tak play oz. bluff.Če pa pridemo prešerno, OUP še v turn in nas možalar rejzne mormo zapret JJ.- vsi zadovoljni da smo dobili odgovor kaj ima nasprotnik v roki, on pa nas je lahko lepo nadigra in zaperamo boljši hend.
      Mogoče nastane problem na riverju, če je pot velik okoli 30$ in nasprotnik po naše check-u ustreli nekih 30$ al pa all in recimo 40 v tem primeru....Verjetno ve da ga plača samo boljši hend. Tako da dober igralec v tej situaciji ne bo blefiral, ali pač? Tko da v tem primeru-fold na mestu, razen če maš kakšen hud read.
      Da povzamem kaj sem hotu napisat pa sm mogoče mal zabluzil...Boljšiga henda nam ne bo zapru for sure! In z pasivnim check-call turn in river več pridobimo kot z second bullet na turnu.Ščitit nimamo pa kej, ker vučke ni na board-u, če nas pa floata z AK pa tenko vleče...nekih 12%.
      Upam da ma tole kej smisla , ampak jest bi tko odigral most of the time.
      Lp,
      B

      Comment


      • #4
        Seveda ma smisel, hvala za odgovor.
        Kaj če bi ga pa chek/rejzu na turnu?
        Če me rerejza je sigurn spredi, če plača pa verjetn tud?

        Comment


        • #5
          Pecl wrote: Seveda ma smisel, hvala za odgovor.
          Kaj če bi ga pa chek/rejzu na turnu?
          Če me rerejza je sigurn spredi, če plača pa verjetn tud?
          Če ga boš check/rejz-u te bo plaču oz. re-rejzu samo ko bo boljši od tebe drugač ti pa zapre.Tko da ne pridobiš v bistvu nič.Verejtno bi ti po takem playu zapru AA, KK, če bi že slučajno se odloču in sam plaču tvoj rejz PF-to je edina dobra stvar.
          Če pa pogledaš kok keša gre not v obeh situacijah(check/call vs. check/rejz):
          -pot 12: check...bet na recimo 7,5....tvoj re-rejz na 20 recimo....dečk te zatakne al pa plača, isti k****.....zgubiš 20 na turnu, ne vidš showdown-a
          -pot 12: check/bet 7,5...call 7,5...pot na turnu 27...check...bet(Tuki pol nastane un problem ko sem omenu že v prvem postu in je po mojem dost težak položaj če mene vprašaš....Če pride nasprotnik po tvojem čeku recimo 15 zgleda kot value bet, ampak smo se že na tunu odločil za tako linijo in ga plačamo...se prav 7,5+15=22, tam okol + vidimo karte, bolš kot c/r 20 pa zapret turn.Če ti pa nasprotnik u river ustreli ene 20...Kaj zdej, te hoče zbullit iz pota, zakaj ni value-betnu če si tko week odigral??? Po drugi starni ga plačas 100% če si bojši in bi tvegal skor pol stacka.Bi pa jest sigurno na njegovem mestu v river pršu 20 do clo all in, če bi mel AQ al pa 44 in bi pač upal da ma check-ar na rierju sabšo damo.
          Make any sense?:lol:

          Comment


          • #6
            Bos pokazov kako se je koncal ta hand?
            Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

            Comment


            • #7
              Brez reada definitivno bet turn, kam ga postaviš ko kliče flop ? 44-TT, AQ KQ JQ od fishov random Ax-AK float ker ima pač ace high. S chekom ne boš dobil nobene informacije, jaz bi betnil 8$ da dobim value od pocket pairov, foldam na reraise.
              River: brez reada check fold

              Comment


              • #8
                Dexter wrote: Bos pokazov kako se je koncal ta hand?
                Tako se je končal:
                http://www.pokerhand.org/?3850254
                (se mi mi ni zdel pomembno kako se je dejansko končal, ampak me je bol zanimal kako bi mogu odigrat)

                Comment


                • #9
                  Kaj je imel on? Jest ga postavim na 88 ali 99.
                  Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

                  Comment


                  • #10
                    Ne vem kaj je imel, na NoiQ v HH ne vidš mucked kart. Al se da kje vidt pa jst ne vem?

                    Comment


                    • #11
                      Pecl wrote: Ne vem kaj je imel, na NoiQ v HH ne vidš mucked kart. Al se da kje vidt pa jst ne vem?
                      Od 10.2 se da vidt mucked hande, ampak morš it sam gledat HH, HM še ne prepozna novega formata.

                      Comment


                      • #12
                        Kady wrote: [quote=Pecl]Ne vem kaj je imel, na NoiQ v HH ne vidš mucked kart. Al se da kje vidt pa jst ne vem?
                        Od 10.2 se da vidt mucked hande, ampak morš it sam gledat HH, HM še ne prepozna novega formata.
                        Hvala za informacijo.

                        Comment

                        Working...
                        X