Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako odigrati? (diskusija o handih)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako odigrati? (diskusija o handih)

    V temo bom verjetno dnevno prilepil 1-2 odigrane roke, kjer nisem prepričan kaj je pravilen play. K postanju zanimivih spotov bi rad povabil tudi ostale, vendar bi prosil, da se na koncu ne objavlja rezultatov in raznih bad beatov, ker je namen teme diskusija o spotih.
    Vill: 55/12 H:61, Fold to CB:50, passive na flopu in turnu, na riverju je agresiven: agg 5 frequency 40% (20)
    Za 3 barrel se nisem odločil, ker verjetno ne bi zaprl Qx na river bet.
    Na riverju verjetno stavi Qx+ za value, in pa missed drawje za bluff. Da je spot BE moramo biti dobri v 25%. Torej fold ali call?
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.10
    Big Blind: $0.20

    BTN ($20)
    SB ($5.67)
    BB ($25)
    UTG ($17.56)
    CO (Hero) ($23.34)
    Dealt to CO (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.3)
    UTG calls $0.2, CO (Hero) raises to $0.8, BTN & SB & BB fold, UTG calls $0.6
    Flop: (Pot is $1.9, 2 players)

    UTG checks, CO (Hero) bets $1.2, UTG calls $1.2
    Turn: (Pot is $4.3, 2 players)

    UTG checks, CO (Hero) checks
    River: (Pot is $4.3, 2 players)

    UTG bets $2.15

    Total Pot: $6.45 | Rake: $6.45

  • #2
    Brmat wrote: K postanju zanimivih spotov bi rad povabil tudi ostale, vendar bi prosil, da se na koncu ne objavlja rezultatov in raznih bad beatov, ker je namen teme diskusija o spotih.
    amen

    Comment


    • #3
      bet bet bet. nasprotnik mora foldat turn ali river

      Comment


      • #4
        mogoče v takih spotih proti fishom puščam preveč keša na mizi, ker mislim da imam manj fold equitya.. proti regularcem 3 barrelam sigurno, proti fishom pa kaj js vem. mogoče je to leak.

        Comment


        • #5
          Če je agresiven in mu daš v bluffing range na riverju vse gutshote, flush drawe in pa value range kot si opisal, mogoče še dobiš zraven kakšnega pol procenta za kak čisto random flush draw .. Triple barell brez readov je spet tko tko, glede na to, da neveš če ti bo foldal 5x, 6x..
          Board: 5h 6s 9h Qd 9d
          Dead:
          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 69.787% 69.79% 00.00% 164 0.00 { 99-55, A9s, Ad8d, Ad7d, Ac4c, Ad4d, Ad3d, Ad2d, KTs-K9s, Q3s+, J8s+, T8s+, 96s+, 87s, ATo-A9o, KQo, KTo-K9o, Q5o+, J8o+, T8o+, 97o+, 87o }
          Hand 1: 30.213% 30.21% 00.00% 71 0.00 { AhJh }

          Comment


          • #6
            vsi vemo da je 61 hands premalo, a vseeno se lahko malo opremo na njegove basic stats
            da je limpal iz utg in potem plačal 4xbb vseeno pomeni da je imel nekaj, mogoče pocketpair ali pa Ax Kx hand. Qx ni imel ker ne bi check flop check turn. da je imel naked 9x hand je tudi dokaj nenavadno. torej hero cbeta na flopu in utg plača, 5 Q 9, ker je turn brick, je initial raiser v veliki prednosti, in je tukaj easy 2nd cbet, in fold v primeru da utg raise-a. ker nisi cbetal turn, in je on na utg je 9 river block bet njegovega low pocketpair ali random Ax Kx hand, in v veliki večini ti nimaš JJ+ tako da ne moreš plačati njegovega riverja.
            če bi hero stavil brick turn bi utg ga dal na xQ in je dokaj easy fold iz njegove strani, če te raise-a je easy fold za hero. 9 river je scary za njega in če je samo plačal turn bo sedaj foldal river bet v 95%.
            v primeru da plača vse tri stave in ima 5x 6x si narediš opombo, ker je limpal iz utg in potem plačal, na kar je flat call 3x s takim handom. igralec je pasiven fish da bi tako odigral

            Comment


            • #7
              Zanimivo razmišljanje, Ampak Igralec je UTG limpal 5 od 7, tko da je njegov limp range verjetno okrog 55% (njegova pozicija ni pomembna, ker verjetno ne ve kaj je UTG). Kar je izredno veliko Qx in 9x kombinacij. Pogledal sem še limp fold, ki je 0%, tko da njegov call range = limp range. Zanima me tudi po čem sklepaš, da njegov range ne vsebuje 9x in Qx ranga in da bi foldal second barrel? Na flopu in turnu je passiven, zakaj bi izbral linijo CC, Donk turn z Qx+? Donk bet ima 0(7). Kot odigrano, vseeno mislim, da je v njegovem spotu dosti missed drawjev, ki jih stavi zaradi mojega turn checka, da lahko profitabilno kličemo v tem spotu.
              Ko gledam overall, se mi zdi 3 barrel na blenk turn in river boljša varianta, vendar pa se mi ob taki liniji in bordu, tudi call na tak river ne zdi EV-.

              Comment


              • #8
                AtomAnt wrote: vsi vemo da je 61 hands premalo, a vseeno se lahko malo opremo na njegove basic stats
                da je limpal iz utg in potem plačal 4xbb vseeno pomeni da je imel nekaj, mogoče pocketpair ali pa Ax Kx hand. Qx ni imel ker ne bi check flop check turn. da je imel naked 9x hand je tudi dokaj nenavadno. torej hero cbeta na flopu in utg plača, 5 Q 9, ker je turn brick, je initial raiser v veliki prednosti, in je tukaj easy 2nd cbet, in fold v primeru da utg raise-a. ker nisi cbetal turn, in je on na utg je 9 river block bet njegovega low pocketpair ali random Ax Kx hand, in v veliki večini ti nimaš JJ+ tako da ne moreš plačati njegovega riverja.
                če bi hero stavil brick turn bi utg ga dal na xQ in je dokaj easy fold iz njegove strani, če te raise-a je easy fold za hero. 9 river je scary za njega in če je samo plačal turn bo sedaj foldal river bet v 95%.
                v primeru da plača vse tri stave in ima 5x 6x si narediš opombo, ker je limpal iz utg in potem plačal, na kar je flat call 3x s takim handom. igralec je pasiven fish da bi tako odigral
                lol,zakaj ne? kaj ti igraš v tem primeru z q x check call in pa donk turn?zanimivo
                +1 brmat
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #9
                  vill: 20/17, MP raise 1st 17%. Flop CB 57%, TCB 88%, RCB 28%. cca. 600handov.
                  Zanima me kako odigrati river. Flopa nisem raisal, ker je nasprotnik 2barrel happy, Turna pa zato, ker je potem moj hand v face up, in zapre AA-77.
                  Ali je njegov calling range inelastic (kliče ne glede na višino stave)?
                  Kakšna bi bila najboljša stava na riverju? Donk 2/3, slight overbet, shove? Check raise verjetno ne, ker prevečkrat give upa?
                  ____________________
                  Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
                  Small Blind: $0.10
                  Big Blind: $0.20

                  CO ($20)
                  BTN ($20)
                  SB ($24.17)
                  BB (Hero) ($22.84)
                  UTG ($32.12)
                  Dealt to BB (Hero)

                  Preflop: (Pot is: $0.3)
                  UTG folds, CO raises to $0.6, BTN & SB fold, BB (Hero) calls $0.4
                  Flop: (Pot is $1.3, 2 players)

                  BB (Hero) checks, CO bets $0.97, BB (Hero) calls $0.97
                  Turn: (Pot is $3.24, 2 players)

                  BB (Hero) checks, CO bets $2.43, BB (Hero) calls $2.43
                  River: (Pot is $8.1, 2 players)


                  Total Pot: $8.1 | Rake: $8.1

                  Comment


                  • #10
                    Jaz bi check raisal flop in probal check raisat se turn

                    Comment


                    • #11
                      azo potem itak dobiš check behind na turnu..meni je všeč kak si odigral,upaš da ma kaki par v roki in si z pot donk betom verjetno izplačan,lahko pa plača tud ace high za tvoj busted flush draw..
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • #12
                        Na takem riverju se mi zdi najbolšja možnost, da poskušaš z donk betom predstavljat zgrešen flush draw in betneš 2/3 - 3/4 pota (kar je več pomoje zgleda preveč očiten value bet). Če bi bil nasprotnik zelo agresiven na riverju bi lahko šel na check raise in upal, da bo še enkrat ustrelil ampak nasprotnik, ki razmišlja bo checknu vse, kar ma kakeršen koli showdown value razn seveda Q in fh.
                        Se mi pa na splošno ta hand zdi odigran preveč pasivno. Js bi v takem spotu v veliki večini primerov 3betal AQ. Po flopu pa tud težko pobereš več kot 2 cbeta, če greš 2x na check call. Moraš igrat proti res agresivnemu nasprotniku ali pa imet srečo, da imata oba močan hand, da lahko na riverju dobiš nek value po tem, ko check-callaš flop in turn. Js bi verjetno check-raisnil flop. FD-ja, sploh A ali K high verjetno ne bi spustil še na flopu, KQ ali kaj podobnega tud ne... Poleg tega pa če pade K ali kara na turnu nimaš pojma kje si. Turn cbet moraš še vedno klicat, ker veš, da je sposoben 2xbarrel bluffa, na riverju si pa v precej težkem spotu. Podobno je situacija, če je river kara.

                        Comment


                        • #13
                          Problem je tukaj, ker meni smrdijo tudi 66, kar je tudi v njegovem rangu. PRF bi pa 3Bet naredo, da vidim če bo kaj akcije.
                          FLOP: RAISE 2/3
                          TURN: RAISE 1/2
                          RIVER: RAISE POT
                          Tak nekak bi jaz tole odigral. Aja pa neki začetnik sem še tak, da...bojte nežni s komentarji....so pa dobrodošli
                          Aja pa malo bi jamro pomoje, če bi kaka kara padla. Nebi vedo kje sem res ne..zgublen ko ovca.
                          Ne blefiraj ovce!

                          Comment


                          • #14
                            as played donk bet river in upaj da plača višina stave pa bi reko stavi kolikor misliš da bo plačal
                            "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                            Comment


                            • #15
                              U river 3$ value bet zakamufliran v blocking bet da te insta plačajo kingi, TT ali kaj podbnega. Edino mal štala rata če te raisne :S pol morš pa skor foldat...
                              "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

                              Comment

                              Working...
                              X