Announcement

Collapse
No announcement yet.

Live game THNL 200 (1/2)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Live game THNL 200 (1/2)

    Igra se straddle 4 in imamo enega limper-ja na MP. Vsi fold do sb, kjer imamo QQ,
    odpremo na 20 in dobimo klic s strani BB ter MP. Velikost pota je 64 €. Jaz imam 400 €, BB 600 € na začetku handa.
    Pade flop A :heart: 3 :club: 4 :heart: . Akcija gre check, check, check.
    Turn A :club: . Jaz check, BB bet 30, MP fold, jaz call. Pot size 124 €.
    River Q :heart: . Jaz check, BB bet 65. Kaj naredimo mi - fold, call, raise, all-in ?
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

  • #2
    raisal bi na 200, naj zgleda mal bluffy in upal da gre še enkrat čez mene
    pa ne checkat tazga flopa zadi

    Comment


    • #3
      saj ni checkal behind..prvi je checknil
      na riverju pa foldamo ziher ne. Raise na 150

      Comment


      • #4
        kokrkol že, v live so rangi wide. men se zdi cbet skor obvezn

        Comment


        • #5
          jaz bi samo plačal.
          lahko, da ima A4 ali A3 in s tem boljši full.
          Lahko pa tudi, da ima samo flush....
          ampak najbolj varno je, da samo plačaš.
          Kaj če te na tvoj raise zabije all in?
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            vprasanje ali je bolj verjetno da te izplaca z asom,
            al da ima A4 ali A3 in te zabije nazaj

            Comment


            • #7
              V tej situaciji je skor nemogoče da ma A4 al pa A3, kdo bi pa tle čekal na flopu s tem handom, če je tak flush in str8 draw, oz. pršu sam pol pota na turnu?
              be good, be better, be Governor of Poker

              Comment


              • #8
                reisaš, če te pa zatakne ... se pa odločiš ali ma a,3-a,4 (a,q - malo vrjetno) ali pa 3,3-4,4 ! Jaz bi plačal all-in !
                Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                Comment


                • #9
                  Reise na 145 in plačamo all in.

                  Comment


                  • #10
                    če si plačal turn, river zagotovo ne greš več vstran, vsaj jaz ne. vse na sredo mize :P
                    If only river had been a blank.

                    Comment


                    • #11
                      No, jaz sem ga postavil na A3/A4 ali pa na mid pair in sem ga samo plačal.
                      Na turnu sem misli, da ima mid pair in sem ga zato plačal.
                      Delno je bil razlog tudi v tem, da je začel nenavadno veliko govoriti (prej je bil tiho).
                      Hotel me je sprovocirati v stilu da jaz nimam nič ( očtino me je postavil na AK).
                      Po daljšem razmisleku ga samo plačam, čeprav sem bil 50% prepričan, da sem premagan, samo ni mi bilo jasno kako.
                      Pokaže mi seveda A4 in se začne čuditi, kako lahko s takim handom samo plačam .
                      When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                      Comment


                      • #12
                        lep read, glede na govorjenje

                        Comment


                        • #13
                          mene isto zanima situacija iz 1/2.
                          U akciji je stradlle 4€.
                          Js na middle poziciji dobim J-10s (križ).Plačam 4€.Straddle nono nabije na 25€( moj stack 230€ on je meu tudi tam enih 220€ in mu plačam).
                          Flop: 2-8-5 ( 2 križa) on mi betne 35€.Js ga raisam na 80€, on mi zabije all in, in ga pokličem..
                          Turn in river mi ne da nič. Pokaže QA niti ne v križu in A high me premaga, fak :lol:
                          Zanima me on, bi še kdo naredu isto na njegovem mestu?
                          Po handu še začne pametovat, da ni mogoče da mam bilo kaj ka sm kao limp/callu( set očitno za njega ne obstaja).

                          Comment


                          • #14
                            Predlagam da v takem primeru pred flopom raisaš ali foldaš (odvisno od igralcev) in vse bo lažje

                            Comment


                            • #15
                              imam JJ na buttonu, do mene en limp in js oprem na 12€. SB kliče, BB me da nazaj na 35€, limper folda,js ga pokličem, sb isto kliče.
                              FLOP: 8-9-2 rainbow. SB in BB checkata, meu sm solidn stack in betnem 70€, enako sm prej betnu u njega prejšni hand s setom.SB itak folda, BB soliden igralec gre ALL IN 300€.
                              Dau sm ga na KA,QA,KQs, samo si nism upu poklicat, da mi ne pokaže monster
                              Meu je QJ usaj tko je neki glumu, bi ga kdo poklicu u tem primeru?

                              Comment

                              Working...
                              X