Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sem pravilno odigral?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sem pravilno odigral?

    Zdravo,
    Ker sem bolj "nov" v pokru, tu mislim predvsem na cashgame imam en za predstavit en hand, ki mi neda miru že kakšen mesec
    Igramo v "bunkerju" CG 1/1. Po nekaj foldanih handih si v 2 zaporednih rokicah naredim 80€ plusa. Tako je bilo v mojem stacku približno 180 €. No pa preidimo na ta ***** hand.
    Na UTG 3 dobim KK, UTG 1 rejzne na 7, UTG 2 ga plača, jaz pa rerejzam na 21, ostali foldajo. UTG 1 plača, UTG 2 plača.
    POT : 65 €
    FLOP: 6A2 (off)
    UTG1 : Check
    UTG2 : Check
    Jaz : 25
    UTG 1 : FOLG
    UTG 2 : ALL IN ( 25 + 79 ) Nato pa mi reče : Preveč si stavu, da bi meu AS-a u rokah. ( zanj je 25 € v pot 65 preveč ) Po daljšem razmisleku, in njegovi potezi ko rečem, da imam KK ga KLIČEM, ker sem ga postavil na QQ. Tako se v potu nabere 273 €
    UTG 2 pokaže JJ v roki. Jaz pa si veselo čestitam za good call
    igralec na MP2 se hitro oglasi, da je foldu J
    TURN : T
    RIVER : J ( 2 % možnosti )
    Sem pravilno odigral? Sicer vem, da je imel pač srečo, da ga je zadel RIVER ampak, vseemo me zanima, ali je bila stava po flopu na mestu in pa seveda call na njegov all in.
    Hvala

  • #2
    v 'bunkerjuh' navadno ni prav ali narobe igre...sicer pa če ne pade krek na river bi hand pozabo v 5min in niti slučajno ne bi tukaj postal..
    A krek per day keeps the money away

    Comment


    • #3
      Se strinjam ampak zanima me, če sem pravilno odigral ( kao po "učbenikih" ) al bi mu mogu na flopu checkat, foldat na njegov all in ...

      Comment


      • #4
        Ja, če ti je točno tako rekel, bi lahko bil tudi instant call, ker če bi mel on asa, bi ti le kickerja omenil. Recimo, če bi mel AK, bi ti gotov rekel "preveč si stavil, da bi imel top kickerja " Tako, kot je izjava napisana, ti je on v bistvu povedal, da nima asa, ampak dejansko KK, QQ ali pač en overpair.

        Comment


        • #5
          mogoče pa je izja bila mišlena kot da si malo stavil in tako pokazal da si šibki...drugače pa bi se z mihahr strinjal da tudi on pove nima asa...
          po open in call bi ja 3betal več tam okoli 30 in ne samo 3x
          A krek per day keeps the money away

          Comment


          • #6
            Jaz sem ga takoj postavil na QQ .. ker sem vedel da ima par u rokah, ker ni veliko razmišlaš preflop da me je klicu. In tudi tako kot si rekel, če bi imel A u roki on, bi me verjetno želel "cuzat" pa bi me samo klical. Mogoče sem res kakšen chip premalo prijel u roke, ampak če bi me on sam klicu, bi mu na turnri na vsako stavo zaprl.

            Comment


            • #7
              flop je way ahead/way behind situacija, imaš showdown value, velika verjetnost je da ima kdo asa, čekiri za pot control...če na turnu spet usi checkajo lahko staviš za value, če kdo na turnu stavi je pa pač odvisno od nasprotnika

              Comment

              Working...
              X