Announcement

Collapse
No announcement yet.

NL25 6max na Pokerstars

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NL25 6max na Pokerstars

    Torej, imam resne probleme s premagovanjem Nl25 6max igre na pokerstars. Sicer se zavedam, da je moja igra še daleč od popolne ampak to kar se dogaja na nl25 se mi zdi že kar mal smešno... Nisem ravno čisti začetnik, igram okoli leto in pol in s trenutno igro premagujem nl10 z okoli 10bb/100handov. Nl25 pa se mi zdi čisto drug svet. Pogledal sem že kar nekaj micro/low stake videov, predvsem na DC, ampak igra, ki jo vidim v teh videih, se mi zdi precej drugačna od tiste, ki jo videvam za mizami...
    Povsod sem prebral/slišal, da se da mikro limite premagovat z neko osnovno abc igro, da nekdo, ki suvereno premaguje nl10 ne bi smel imet posebnih težav z nl25 itd itd. Ampak glede na izkušnje se sprašujem če to dejansko še vedno drži - vsaj na pokerstars je zadnje čase težko najt nl25 mize z VPIP vsaj blizu 40, velika večina igralcev je regov, igra pa je precej agresivna (glede na to, da gre za mikro limit in naj bi bla večina igralcev precej pasivnih...).
    Skratka zaradi vseh dvomov, ki so posledica katastrofalnih rezultatov, bi prosil tiste, ki premagujete NL 25 ali 50 6max na Pokerstarsih, da poveste, kaj si mislite o tem. Zelo bi bil hvaležen če prilepite svoje statse, poveste koliko miz igrate in če uporabljate kakšen table scaner ali kaj podobnega.
    Tole pa so še moji statsi, prosim za kakšen komentar


  • #2
    mogoc si mal preveč agresiven oz. probi bit bolj selektivn ka bos c betu na flopu ne pa c-betat sam zato da fuknes neki kesa not =)

    Comment


    • #3
      več odpiraj na btn in sb, ker igralci preveč foldajo na teh limitih preflop, zvišaj 3 bet%. znižaj cbet %.

      Comment


      • #4
        Betas orevec pa probaj vec handov odpirat na buttnu in posledicno vex stealat z butna

        Comment


        • #5
          pišem predsvem zaradi tega ker nihče pred mano ni rekel da je skoraj vse OK, razen blinds. spremeni igro iz blindov. rezultat v BB/100 je grd, vendar mislim da je tukaj sample premajhen, in da si ti misliš da te tako grdo drobijo.
          BTN res lahko malo bolj odpiraš in flop cbet maš mogoče malo prevelik, ampak to oboje je stil igre ni niti približno ni tako narobe kot je nekaj hudo narobe na blinds, predvsem bb. popravi blinds in odigraj 100k sample.

          Comment


          • #6
            Hvala za komentarje. Seveda sm tud že sam opazil da so blindi problem. Nimam pa čisto prave predstave kolk handov odpirat iz sb oz. kolk klicat/3betat iz bb? Predvsem mam občutek, da na veliko zgubljam ko kličem na bb in potem check-foldnem na cbet če me totalno zgreši board... mam prevelik cc% na bb?

            Comment


            • #7
              Off: Lahko prilepiš NL10 statse? Mislim, da imam še nekaj rezerve pri premagovanju NL10, ki pa mi je ne uspe aktivirati Bi ti bil zelo hvaležen

              Comment


              • #8
                Statsi za nl10 so praktčno isti, samo vsi tisti won $ statsi na koncu so višji.

                Comment


                • #9
                  tvoja največja napaka je to da dosti preveč cold callaš iz BBja (sklepam da s handi kot so KQ, AJ, 88 itd in nato igraš fit or fold fostflop)...
                  Previsoki so tudi tvoji flop, turn in river c-bet iz blindov. Če 3-betaš light ali kradeš blinde proti nitu je dostikrat najboljše enostavno odnehat če si callan (že direktn value iz stealanja je dovolj velik), saj taki igralci ne bodo radi foldali na c-bet (seveda na kakšnem broadway/x/x dry flopu itd še vedno c-betaj, itak, a ne c-betat za vsako ceno). Prav tako ne double ali triple barrelaj brez dobrega razloga, če ne veš točno zakaj c-betaš in kakšne karte so dobre za barreling, potem si nujno preberi kaj glede tega.
                  Prav tako bi moral dosti več stealat iz BTNa in SBja če je akcija foldana do tebe (npr če ima BB fold to steal večji kot 62.5% lahko iz SBja stealaš katerikoli dve karti in boš imel takojšen profit, torej brez da sploh šteješ tiste situacije ko si callan in zmagaš postflop)

                  Comment

                  Working...
                  X