Announcement

Collapse
No announcement yet.

+EV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • +EV

    Zanima me ali je res EV tisti pravi pokazatelj kvalitete igre, ali je to samo eden izmed faktorjev?
    Igral sem NL2, cca 50.000 hendov in imam 7$ minusa. HM pravi da sem 13.5BI pod EV in da bi moral imeti 20$ plusa.
    Ali je možno, da je z mojo igro na NL2 vseeno nekaj narobe ali nej vztrajam pri tej igri in čakam, da se mi sreča obrne?
    Sej priznam, včasih naredim kakšno napako, da bi sam sebi najraje na čelo napisal fish ampak tem napak sledi EV in gre tudi navzdol.

  • #2
    7$ minusa po 50k hendih...tut če si 14BI pod EV, je to kukr si sam napisou 20$ plusa..kar ni nič...js sm meu npr. po 30k igrah okoli 180$ plusa in sem biu kakšen buyin nad EV...mislm da mors popravt svojo igro.
    lahko si pogledas moj blog ko sem še igral cash game, mikrolimite...
    lpC.
    Do what you love and fuck the rest.

    Comment


    • #3
      Če bi gledal zgolj EV bi ti moral imeti $20 in na dolgi rok, recimo 1 mill hands, boš s tako igro približno $400 v profitu. zaradi nizkega limita, NL2 je tudi zelo pomembna višina rake-a. Pri 1 mill hands se rake nabere tudi na NL2, torej bi ti premagoval igro z $400+rake katerega bi generiral. Vse to je zgolj teorija.
      V realnosti pa je seveda najbrž tudi kaj narobe s tvojo igro, in sem prepričan da lahko hitro odparviš par največjih napak. Rezultat se bo pokazal tudi na profitu.

      Comment


      • #4
        EV ne pokaže nič.. le če greš allin npr pre flop.. AA>KK itd.. ce te ovca stalno klice pa ulovi kaksno lestvico pa ti zarinš na riverji in te on kliče ne pokaže nič.. res da če se 10+bi pod ev se bo stanje slej ko prej izboljšalo ampak more graf s profitom it vseeno gor ko pa te kema pa nej bi kr zleteu u luft
        upm da si kej razumu hehe
        “Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll

        Comment


        • #5
          ammm ... sem pregledal tvoj blog in si imel po 32,193 handih cca 53$ plusa, ali pa sem jaz kaj spregledal 180$ si imel najbrž BR.
          Sem pa v mojo statistiko vključil tudi 30$ minusa, ki sem ga pridelal prvi mesec igranja pokra.

          Comment


          • #6
            Sem po dolgem časi inštaliral HM in sem odkril kr neki močnih leakov ... npr. pocket pari + AK = 108$ plusa ... vsi ostali handi 115$ minusa. Mislim, da bom ostale hande kr nehal igrat

            Comment


            • #7
              Gusti wrote: ammm ... sem pregledal tvoj blog in si imel po 32,193 handih cca 53$ plusa, ali pa sem jaz kaj spregledal 180$ si imel najbrž BR.
              Sem pa v mojo statistiko vključil tudi 30$ minusa, ki sem ga pridelal prvi mesec igranja pokra.
              jap mal sm se ušteu s ciframi imel sem cca 80-90 plusa pol pa swing pa je šla v enem sešnu 1/3 profita
              Do what you love and fuck the rest.

              Comment


              • #8
                Evo, včeraj zvečer in danes zjutraj sem pridelal dodatnih novih 5BI pod EV, tak da smo že na 30$ razlike. Ni kaj, pomoje je to ker v cerkev ne hodim :lol: :lol:
                In da takšnih handov, ki se ne štejejo pod +EV sploh ne štejem:
                [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3529874
                [/pokerhandreplayer]

                Comment


                • #9
                  Kateri slabši hand te kliče, ko na riverju zatakneš 1.5$ v 1$ pot?

                  Comment


                  • #10
                    Kk
                    ..........

                    Comment


                    • #11
                      Tiljandur wrote: Kateri slabši hand te kliče, ko na riverju zatakneš 1.5$ v 1$ pot?
                      na nl2 je takih handov hm skoraj vsi :P
                      "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                      Comment


                      • #12
                        All-in EV graph je edini pravi pokazatelj tvoje igre. Vse ostalo je za šalabajzarje. Mislim, da večina poker profesionalcev izkjučno gleda le All-in EV graf v Holdem Manegerju. Tako, da se tudi sam raje osredotoči na analizo tega grafa in pusti vse svoje statistike in hande primiru.
                        Škoda tudi, da ni opcije v HEMu, kjer bi lahko izključil winnings graph in bi tako bil le All-in EV.
                        Očitno so izbrali tudi napačen ime za sam program (Holdem Manager). Dosti bolj točen ime bi bil All-in EV graph Manager.
                        AIEV graph coach.

                        Comment


                        • #13
                          lol rohy, dej k bo se kdo mislu da si resen

                          Comment

                          Working...
                          X