Announcement

Collapse
No announcement yet.

NL5 FR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NL5 FR

    Hi. Zanima me sledeče:Katere hande pozne pozicijeKatere hande iz srednje pozicije
    za zgodnjo je logično da sam top AA KK QQ AK
    Zanima me še to... če sm na srednji poziicji z KJs, KQs AQs,AJs,A10s ali to odperate al je to autofold?
    Pa še to parti 22+ kako to odprete? 2,5bet al sam call? Pa kaj nardite če dobite reis?
    Hvala za odgovore

  • #2
    Jst pare ne odpiram iz zgodne pozicije, če je pred mano že reis potem samo kličem, drugače pa dvignem na 3BB, na rerase pa samo pokličem.
    Glede na srednje pozicije je pa tako, da jst to dvignem, če pred mano ni nobenega reiserja, če me reraise pa foldam ali pokličem, odvisno od igralca.
    L.P.

    Comment


    • #3
      obstaja malo morje tabelc na netu tud na pokerpro šoli jih je nekaj ki ti odgovorijo na vsa ta vprašanja kaj si jih tkaj zastavil ...
      nek recept za igro pa ne obstaja pač hande igraj čimveč spremljaj druge glej filmčke kdo kaj odpira in zakaj in to probavaj uporabit v svoji igri ...
      recimo za zgodnjo pozicijo si napisal da ti je logično odpirat premium hande ki si jih navedel zgoraj jst recimo bi tukaj odpiral še JJ, TT, 99, 88, 77, AQ, ... v glavnem malo morje handov in kdo drug verjetno bo mel drugačen opening range iz EP, MP, CO, BT če boš sam to odpiral ko te mal boljši igralci pogruntajo ti bodo vse foldal razen AA in KK kar ni tako ok
      "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

      Comment


      • #4
        Zakaj bi hotu AA sam klicat če te en reisa? Jest mam ponavad tako srečo da usi foldajo haha tko da nimam nč od AA

        Comment


        • #5
          Ja men se ful dogaja da mi zaprejo usak pocket tko ca sploh nimam šanse odigrt... če mi pa rada odpret QQ KK pa itak fish kliče z A2 in me ubije

          Comment


          • #6
            KJs, KQs AQs,AJs,A10s ma js te hande udpjram tudi UTG

            Comment


            • #7
              a je profit ker zgublat grem pol raj na NL100

              Comment


              • #8
                Odvisno od mize, moreš se prilagodit igralcom za mizo, menjat stil igre..Ne vem zdej kolko je na NL5 to pomembno, ma pomoje z normalno ABC igro si winning player

                Comment


                • #9
                  Opt1m15t wrote: Zakaj bi hotu AA sam klicat če te en reisa?JEST MAM PONAVAD TAKO SREČO da usi foldajo haha tko da nimam nč od AA
                  sreča ma ful mal tega zraven par % :P
                  AA Hand ki ti na dolgi rok prnese največ keša vsej men ga je tako da to kaj ti praviš ne drži ...
                  al pa ga ne odigraš pravilno kar je pa zlo teško ker ko maš AA je line tak bet bet bet bet bet bet bet ...
                  "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                  Comment


                  • #10
                    Opt1m15t wrote: a je profit ker zgublat grem pol raj na NL100
                    kaj si pa stem mislu povedat ?

                    Comment

                    Working...
                    X