Announcement

Collapse
No announcement yet.

trapanje na micro limit DON?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trapanje na micro limit DON?

    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3552441[/pokerhandreplayer]
    statsi nasprotnika so regularni za DON na micro limitih: 11/7/2.40 (188 hands)
    iz pogovora na chat-u po handu predvidevam, da ima tudi on moje statse, ki so ful podobni (TAG vglavnem), saj se kar razume na pokeraški žargon, kar mi veliko pove o igralcu.
    po handu sem vglavnem bil ozmerjan za donkey-a pa fish-a pa luckerja pa nevem kaj vse, sem pa mu vrnil s tem, da si je sam kriv, da limpa JJ in da je to po mojem mnenju EV- na micro limitih in da je moj preflop ai povsem regularen. vendar je spet rekel, da "trepa bedake kot sem jaz"...
    na njegov preflop ai jaz snap foldnem drugače
    no vglavnem zanima me kateri izmed naju ima prav v tej situaciji? ostali za mizo so bli fish-i več ali manj.
    skos te krekajo

  • #2
    Snap fold AK preflop ? ... 6max igra ? manj kot 10bb ?
    If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker. ...

    Comment


    • #3
      full ring, proti regularcu, sem 3 po čipih in le še 1 nasprotnik mora izpasti, da podvojim bi. premagam le AQ in slabše, v ostalih primerih sem v najboljšem primeru coinflip. ni potrebe, da bi se na coinflip postavljal, da se podvojim. naj se oni 3 med sabo pokoljejo, en se bo že
      to je DON, malo drugačna strategija je tu
      skos te krekajo

      Comment


      • #4
        čisto prav odigrano.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          Jaz ne vidim prav nič narobe. AK off v tej situaciji se mora 3-betat.
          Če narediš 3-bet mora biti vsaj 600, še bolje 700, ko potem daš toliko v pot na njegov all-in ne moreš več zapreti.
          Zato raje greš all-in kar sam in njega postaviš na test.
          Tukaj je ena izjema - če bi imel na njem zapisano da limpa AA, KK na UTG.
          Ko je meni en to naredil na finalki enega live turnirja (bilo nas je še 8) s KK sem mu jih z JJ skrekal - imel sem ravno toliko, da bi raise + continuation bet pomenil all-in, pa saj raje kar sam zabil. Kriv pa je bil čisto sam, ker je limpal KK. Tudi on me je označil za ovco.
          When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

          Comment


          • #6
            ja saj za sebe sem prepričan, da sem prav odigral in drugič ne bi nič drugače.
            zanima me predvsem, kako je s to njegovo idejo, da je kul trepat v takšnem spotu? dolgoročno na teh mikro limitah je EV- pomojem?
            skos te krekajo

            Comment

            Working...
            X