Announcement

Collapse
No announcement yet.

river value bet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • river value bet

    ker sem bolj noobcek v omahi me zanima ce vi value betate river z low set fullhausom, ko je na boardu mozn straight in flush proti sposobnemu igralcu ? Smo pa oop tako da ma se zmer lahko boljsi FH... stacki so pa taki da imava obadva glih pot size bet se....
    Ako padne sve ti uzmem

  • #2
    če seje poparila karta, ki je višja od tvojega seta (ti imaš set 4, na boardu je poparjen K in po možnosti vsekarte višje od tvojih štirk), potem si velikokrat zadaj.
    odvisno od igralca, kaj narediti.....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      Če je board poparlo na riverju, hkrati pa še dalo flush recimo bi jaz skor vedno stavil. ČE ma boljši hand so be it. Odvisno tud od igralca, če je totalni nit mu stavim, če je pa kak agresivc, ki mu flush karta prižge zeleno luč, mu pa čekneš pa pustiš da value beta slabši hand. PAč nit ti slabšega handa ne bo stavil za value, aggro pa ma v rangu tudi bluff in value bet slabšega handa. V glavnem dost odvisno od igralca. Maš slučajno kak konkreten primer?

      Comment


      • #4
        http://www.handconverter.com/hands/1683247 tale je mal bolj noobcek zato sm se odlocu za bet...
        http://www.handconverter.com/hands/1683249 turn shutdown ?.... je pa malce boljsi villain, malce
        http://www.handconverter.com/hands/1683250 mal prevec tight fold ? mogoce ce me ne bi nuts zadel sploh ne bi spraseval
        http://www.handconverter.com/hands/1683251 turn shove ?? tipcek mi je reku da je mel KJQQ z straight flush opcijo tko da bi turn skor 100% placal
        Ako padne sve ti uzmem

        Comment


        • #5
          ne vem pa kaj imajo hendi veze z value betanjem na riverju

          Comment


          • #6
            Ziga Nasic wrote:
            1. hand-če ima opponent 82 v roki si zgubu, tako da tale hend pomoje ne drži-tudi v decku ni 2 karinih dvojk... in pomoje da ta hend nisi dobu
            3. hand bi js cheknu, ker je dokaj dry-spet napaka- ne moreš bit Sb in CO....
            4. hand -value raise- double njegov bet. ni potrebe shipat
            Skratka polno nekih napak, je v hendih,
            1. Če ma 82 je zmagal, ker ma on nasprotnik sam tris, on pa full house 33388
            3. On je bil CO in je foldnil pred flopom (2 folds).
            Drugi hand
            To je precej višji nivo kot kar pa sam igram, sam mislim da bi vse odigral bolj kot ne isto. Drugi hand bi zaklel pa vseeno poklical :lol: Mogoče bi za razliko od tebe malo manj uporabljal pot button, sam to je odvisno od tega kako ponavadi staviš AKJJ bi najbrž zaprl.

            Comment


            • #7
              maliprofi wrote: če seje poparila karta, ki je višja od tvojega seta (ti imaš set 4, na boardu je poparjen K in po možnosti vsekarte višje od tvojih štirk), potem si velikokrat zadaj.
              odvisno od igralca, kaj narediti.....
              dejansko to kar trdiš ni res... se vidi, da kar nekaj na pamet govoriš. Poglej si vse možne procente.
              če ima full na flopu KK4 je 65:35 zanj
              če se King popari na turnu je še vedno če opponent ni zadel 80:20 zanj. možnost da zadane po flopu če ima denimo K v roki je sledeča:
              igrajo mu sledeče karte.-še en K, in 3x3 outi za boljši full, skupaj torej 10 kart.
              To pomeni, da ima cca 43 % da zmaga. In je na set na poparjenem bordu, ki je v bistvu full v 57 % spredaj....
              in ne kar nekaj govorit v 3 dni

              Comment


              • #8
                Luka27 wrote: [quote=Ziga Nasic]
                1. hand-če ima opponent 82 v roki si zgubu, tako da tale hend pomoje ne drži-tudi v decku ni 2 karinih dvojk... in pomoje da ta hend nisi dobu
                3. hand bi js cheknu, ker je dokaj dry-spet napaka- ne moreš bit Sb in CO....
                4. hand -value raise- double njegov bet. ni potrebe shipat
                Skratka polno nekih napak, je v hendih,
                1. Če ma 82 je zmagal, ker ma on nasprotnik sam tris, on pa full house 33388
                3. On je bil CO in je foldnil pred flopom (2 folds).
                Drugi hand
                To je precej višji nivo kot kar pa sam igram, sam mislim da bi vse odigral bolj kot ne isto. Drugi hand bi zaklel pa vseeno poklical :lol: Mogoče bi za razliko od tebe malo manj uporabljal pot button, sam to je odvisno od tega kako ponavadi staviš AKJJ bi najbrž zaprl.
                Hand converter mi je kazal da je board 882 xx-moja napaka, sem videl da je K in ne 2 diamond

                Comment

                Working...
                X