Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omaha live hand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omaha live hand

    Igra se Omaha blind 5 - ker smo ostali samo še 4 se odločimo, da3 bomo iz Omaha 2 dvignili limit na Omaha 5. Efective stacki so 2k, 2k, 5k in 7,2k (moj stack). Igra se samo en blind, Sem na BTN in UTG raisa na 30, v rokah držim A diamond: K diamond: diamond: Q :club: T spade: . Raisam na 60, kar trije plačajo, BB folda. Flop pade J diamond: T :club: 4 diamond: . Preflop raiser pride pot 190. Kaj sedaj naredimo mi ?
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

  • #2
    WinningStreak wrote: ker smo ostali samo še 4 ... Raisam na 60, kar trije plačajo, BB folda.
    če ste skupaj 4 te ne morjo trije plačat pa en foldat :P
    raise pomoje. če samo callaš nevem kolk si izplačan če ti pade flush? če te pa reraise sta pa tako ali tako all in (nisi povedal kdo je dal 190 ... kateri od 2k ali 5k), in glede na to da si tudi pred top setom si želiš all in

    Comment


    • #3
      kaj pa igrate?
      no limit Omaho?
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4
        Višaš za pot.
        Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

        Comment


        • #5
          Mislim, da sao obe možnosti pravilne, lahko potneš ali pa plačaš in odigraš turn. Če ma naspotnik JJxx si približno 53% favorit, sam bi blo treba zadevo priredit za malo širši range. Mamo pa pozicijo, tak da mislim, da nima nekega smisla it v nek coinflip in bi v tem primeru sam plačal.
          Če sem prav razumel so vaši stacki 400, 1000 in 1440bb deep, kar je pa spet odvisno kolk scared money igraš v tem primeru.
          Tak da moj odgovor bi bil call in odigrat turn lepo iz pozicije.

          Comment


          • #6
            jaz bi samo plačal.
            res pa je sicer, da ne boš dobil veliko od njega, če se obrne kara na turnu.
            sicer pa je odvisno tudi od tega, če je bil nasprotnik v rdečih ali črnih številkah ob tej rani uri.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7
              Torej 190 je dal tisti, ki je imel 5k. Hand gre dalje takole. Jaz sem odigral pot 680 in nasprotnik je plačal. Pot size 2.040. Turn pade 9 spade: . Kako pa odigrati sedaj ? Moj predlog bi bil check raise all-in.
              When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

              Comment


              • #8
                na BTN boš zlo teško odigral check raise all-in
                drugače bi jaz odigral 700-800 da dobiš nekaj od seta oz. se stackneš če ima KQ in ga freerolaš na višji str8 in flush
                A krek per day keeps the money away

                Comment


                • #9
                  @ damc
                  a se ti ne zdi, da je tvoja višina stave, skoraj tako, kot da bi mu pokazal karte?
                  tukaj bi jaz stavil kar pot in upal, da se river ne podupla....
                  res pa je, da bi bil pot manjši, če bi ga, kot sem predlagal jaz, na flopu samo plačal......
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    700-800 je tak plz call bet
                    naj napiše najprej kaj je nasprotnik nardil na turnu ... jaz nisem razbral, da je checknil. malo zmedeno ti to razlagaš

                    Comment


                    • #11
                      zdaj komaj vidim, da to sploh ne gre skupaj :/
                      190 je preflop pot, on beta pot 190, če ti raisaš pot daš 760 (in ne 680) a ne? in če on samo plača v vsakem primeru ne prideš na 2040 ... sploh pa ne pri 2 x 680 + 190.

                      Comment


                      • #12
                        skupaj ne gre že to, da je UTG raisal na 30 (zato sem jaz vprašal, če igrajo NLO in ne PLO), saj je pri enem blindu max raise iz UTG 15.
                        sicer pa ne bomo dlakocepili, raje povej, kaj je bilo naprej.....
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #13
                          Torej fantje pri 2k potu ne bomo dlakocepili glede cifer ili ...
                          Torej kako bi odigrali dalje ... kako se je hand odvil do konca in kaj je nasprotnik imel povem, ko slišim še kakšno konstruktivno mnenje. Pa da Vas slišim sedaj Omaha stručkote ...
                          When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                          Comment


                          • #14
                            ja če pa nisi napisal kaj je nasprotnik nardil na turnu, ko pade 9. ti si na btn, on je pred tabo, ne moreš reagirat pred njim

                            Comment


                            • #15
                              Poveš lahko tudi če ne povem, kaj je naredil nasprotnik. V tem primeru je odigral pot.
                              When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                              Comment

                              Working...
                              X