Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO 6max COv(aggro)BTN Opening range

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO 6max COv(aggro)BTN Opening range

    Situacija: Hero CO.
    BTN je aggro fish->wide IP call, wide raise čez limperje, loose 3b; postflop wide stackoff(2p na draw heavy itd.), high bet IP, ko čeknemo vanj, sposobn 3bar bluff ali bluff raise itd.
    V PLO Quickpro sem prebral, da če smo na CO in je BTN aggro nimamo kej druzga za narest kokr tighten up.
    Na micro/small stakesih je kar nekaj teh aggro fishev, ki mi znajo delat probleme in spravit na tilt, ker nisem samozavesten z igro v teh marginalnih situacijah v katere me postavljajo. Zato me zanima konkretno koliko bolj tight morem odpirat.
    Zdej to je mal težko vprašanje, ker mamo vsi malo drugačne CO open range že v štartu, tako da si bom sposodi primer CO opening ranga od nekega rega na 2+2, ki je svoj range objavil, da imamo neko osnovo in lahko gremo od tam dalje.
    Pair+ handi
    any JJxx+
    TT97-76ds/ss
    KQ99-9965ds/ss
    QJ88-8876ds/ss
    JT77-7765ds/ss
    All double-paired hands
    Rundowns
    6543ds/ss
    7653ds/ss
    8654ds/ss
    9874ds/ss
    9864ds/ss
    9764ds/ss
    8754ds/ss
    Suited Ace+ handi
    A77x+
    ABBx
    A543+
    decent s. ace like AQ98 AT76
    Other
    BBBxss
    T98xss+
    decent ds multigapers QT86ds KT97ds
    Če izhajamo iz tega ranga in vemo, da je BTN aggro IP postflop in veliko calla/3b koliko od teh handov preide v fold?
    Any double pair definitivno ne drži več si predstavljam, raje 7788+??(vemo, da PP manjši od 77 ne more narediti top seta ne da bi bil str8 possible)
    Kaj pa decent ds multigapers? Ali hand kot KhJhTh3? Tudi nekateri slabši suited asi so fold? Kako je z rundowni in PPxx handi-8876 itd?
    Kot sem dejal, če pridemo HU z njim OOP velikokrat ko čekemo bo stavil, bo tut floatal in rejzal nek % in seveda 3b zaradi česar se mi zdi da PPxx handi zgubijo na vrednosti, ker proti 3b so fold če pa pridemo na flop pa niso tako smooth, prav tako low rundowni top2p je lahko outdrawan ali flush over flush, multigaperji naredijo sucker straighte s katerimi je težko igrat itd. Zato nisem prepričan kako je z vsem tem.
    Vaše mnenje?

  • #2
    Jst bi reku kot verjetno malenkostno manj izkušen Plo igralec kot ti, da bi malo ampak ne preveč zategnil range kot je primer tega na 2p2, torej bi broadwaye igral od 5 navzgor, najmanj single suite, pair + hande mogoče celo iste kot si napisal, ase suited bi spustil nizke semi koordinirane, pair+ hande pa bi izbral iste kot zapisane. S temi agro fishi je vedno problem, ko so v poziciji, če imaš semi value hand, ker žgejo in žgejo no mather what , nikoli nisi v simple spotu... so kr težke to, vse je na meji pomoje... zanima me mogoče mnenje Anubisa na to temo, on je izkušen plo player

    Comment

    Working...
    X