Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO BB squeez proti 3 villainom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO BB squeez proti 3 villainom

    Drugi hand:
    Je dovolj dober hand za squeez proti trem iz BB? Če gledamo po equityiji je:
    https://gyazo.com/80e37b943bcf4700f07bc8e436fe3ca9

    Je pa velik ljudi reklo, da ni dost dober. Načeloma si js v tem spotu predstavljam takle range: dsAA AABBss AKKBds AATTss KKTTds AKQ9ds KKBBds KQJTds
    Večino flopov bo spr 1 ali malo več mogoče in večino časa bomo 4way ker noben ne folda preflop.
    Npr na flop: Ts9h2s kar je v dejanskem primeru pršlo mormo check foldat, tako da ne vem točno če imamo 4w dosti flopov kjer se lahko stackamo pa da nismo zadaj ...

  • #2
    največji problem je pozicija, ki na BB ni ravno blesteča, razen proti SB. in malo je flopov, pri katerih betaš in te ne skrbi preveč, da boš 3betan.
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      Preflop je tribet povsem normalen, na precej flopih se moramo ustaviti, saj igramo proti več nasprotnikom, če pa smo proti enemu ali dvema na flopu, lahko velikokrat tudi check callamo, npr z overparom + z vsaj enim backdoor-om. Tako da flop igra mora biti dostikrat z naše strani previdna in bolj pasivna.

      Comment


      • #4
        maliprofi tuki se mi zdi da pozicija ni pomembna ker bo itak spr 1, tudi da bomo 3 betani na flopu me ne skrbi, ker bo spr 1 torek shove ali check fold
        DreDay problem na mikrotih je da preflop noben ne folda na 3b tkoda bomo 4 way 95% časa

        Comment


        • #5
          Mislim, da je 3 bet preflop najboljša opcija. AKKJ z nut barvo se zadost dobro odigra tudi multiway. Res da bo flop velikokrat neugoden ampak tak velik edge preflop treba izkoristit in potem se navadit prepoznat na kire teksture betat flop.
          Na T92 z backdor flush drawom in takim stack to pot ratiom to ni check fold.

          Comment


          • #6
            Po čem sklepaš da to ni check fold? jaz sem dal takole in imamo premalo equityja:

            Comment


            • #7
              Tudi če bi imelo pomen računat 4 way eqity hot and cold na ta flop je tud 21% dovolj, ampak računat 4 way equity je nepomembo, ker do 4 way all ina ne bo prišlo 100% časa. Težko je delat neke izračune, ker je veliko faktorjev, npr koliko imaš fold equitija, koliko equitija imaš kadar si callan, itd, to mislim da je najbolj važno in take spote je kar težko razdelat. Po občutku mislim da je profitabilno jit all in na ta board.

              Comment


              • #8
                imaš prav, bom reku frendu da da v pokerjuice, da vidmo

                Comment


                • #9
                  To je raketa od henda. Edino prot največjim nitom ne kliknem na "max" bet size ne glede na akcijo pre. Edino moreš pazit da ne zlomiš tipke na miški ko veselo klikneš
                  "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                  Comment


                  • #10
                    Deal. Zanima me še nasplošno na BB proti trem squeez poleg tega handa če je naslednji range v redu za microte:
                    dsAA AABBss AKKBss AATTss (KKTTds?) (AKQ9ds?) (KKBBds?) (KQJTds?)
                    Da približno vem kaj je za 3b in kaj ne.

                    Comment


                    • #11
                      Vse te ds visoke rundowne pa visoke A ds ende tipa AQJ8ds gladko squeezaj ja. Največ denarja boš naredu z tem ko bodo prisiljeni klical z slabšimi drawi na flopu
                      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                      Comment

                      Working...
                      X