Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO flop stackoff ali ne proti shortstacku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO flop stackoff ali ne proti shortstacku

    Se opravičujem za par angleških besed, samo sem že nekje postal pa da ne prevajam še enkrat, objavljen je hand, moj thinking in par equityjev proti različnimi handi in pa nasprotnikovi statsi.


    Še tukaj sprašujem, zato ker do zdej so bli odzivi za fold in za call, pa me zanima kaj slovenci mislte

  • #2
    Prvo kot prvo maš tle krepko prevelik sizing. Z 1/4 cbetom boš isto dosegu kot z 1/2 tle tko da si pršpraš precej blindov ko maš air. Ne glede na tok kok agro je nasprotnik tle, bi jst verjetno šou na b/f. Imel boš ogromno hendov v tem spotu ki bodo meli dosti bolši equity proti njemu da jih boš lahko branu v tej situaciji. Z A high si tle v nekih najbolših primerih z 50% equitija, proti večini igralcem si pa tle na nekih overpar avtih v najbolšem primeru.
    Zelo si optimističen če misliš da ti bodo tle ljudje suhe JJ zabijali not. V enem postu si omenu da maš PJ. Tam dej nek (realen) range pa boš vidu da nimaš 33% prot stackoff rangu.
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Zdej sm odigral 25k handov ta mesec pa sm se dostkrat nasral ko sm v tem spotu poklicu tko da ja bom nehu klicat, JJ al TT pa je mel en pizdun in se mi je vtisnal v spomin preveč.
      Kar se sizinga tiče pa bi si upu rečt da na plo2-plo10 ne dela glih, vsaj po mojih izkušnjah, sm 1/3 sprobavu neki časa pa kličejo ceuga boga in pol morš 2bar delat in pol na turnu dobijo mal equitija dodatnga pa spet pokličejo in kr naenkrat morš 3bar delat če hočš da se kej folda, vsaj moja izkušnja, pa tut v 3b potih majo mentaliteto weak bet weak hand in začnejo bolj raisat čez 1/3 sizing itd. pa tut tebe vidim(predvidevam da si škodljivec) na videjih za pokerstrategy uporablaš 1/2 sizing na paired na plo10, kar je moj main learning material trenutno btw, se najbolj naučim iz live sešnov

      Comment


      • #4
        Ja sm ja
        Uf tisto so stari videji... Igra se je fajn spremenila od takrat ko je tisto blo uspešno. Načeloma zdej še vedno cbetam ene 40% v single raised potih, sam v 3b potih pa moreš nižat. Moreš gledat kako ti cel range tle reagira. Predstavljaj si da maš AA v tem spotu. Al pa nek močen fd + overpar. Kaj hočeš bolšega kot da te kliče z vsemi možnimi kartami na flopu in turnu? Delaš tak lep plus s tem da glava peče.
        Zdej vprašanje al se hočeš naučit igrat balanced al probat exploitat te fiše na polno. Sta to dve čist druge igre.
        Ampak nevem v tistem spotu zgoraj ni nujno da sploh 2 barrelaš. Če betneš 1/2 je že tok dnarja v potu da se boš skos počutu komitanga če karkol pobereš na turnu prot agresivnim fišem. Če pa betneš 1/5 na ta flop maš izi fold če te rejzne, če folda (kar se ne bo zgodilo dostikrat, ampak zato pa betnemo 1/5) je itak top, če pa kliče pa lahk dostikrat čekneš behind turn pa recimo blefneš river potencialno.
        P.S. Izbriši si tistega ki ti je z TT to naredu iz glave. V omahi so hero calli najlažji način za izgubljanje dnarja. Ljudje majo tak strah pred nutsi tudi na dosti višjih limitah da skor ne moreš verjet kok so brez blefov in semiblefov v spotih za dosti bbjev
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #5
          Dobro, bom te upošteval. Načeloma si želim fishe exploitat na polno in pustit balanciranje še za kr neki časa, tko da bom v 3bp z overpari 25-33% cbetal in 2bar isto z air kadar bom 2bar mel plan užgat. Razen na drawi boarde kjer itak kličejo k norci bom več stavlu z overpari ene 55%. Z air kadar bom šou na one and done npr na K55ss kjer vem da če pokliče ma K,5 alpa FD in nč na turnu ne folda alpa na 998ss kjer tut vem da nč ne folda na turnu bom 40% z air pa konc če pokliče. Upam da je to vsaj nek približek tega kar si mi mislu dopovedat.
          Kar se pa tiče straha pred nutsom pa ga na plo5 ni lol ker je norišnca kaj use delajo, vrjamem pa da mi bo na plo25 že to krepko prou pršlo in bom mogu spet čist igro spremenit.
          Hvala

          Comment

          Working...
          X