Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO BTN JT98ss behind limpers preflop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO BTN JT98ss behind limpers preflop

    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/8140308[/pokerhandreplayer]
    Torej ta hand je dovolj smooth in dober za raise in multiway igro po mojem mnenju, vendar imam problem z malo slabšimi handi kot so 8765ds 9876ss T986ss JT96ss ipd. v kolikor raisnem sem 3-4way, če pa limpam pa v 36% SB ali BB rejza zadi(sem pogledu db) in moram limp callat kar pa tut ni v redu, skratka je to fold preflop v takih razmerah potem? mislim da s temi malo slabšimi handi ja, ker multiway nimamo kej delat z njimi, ampak tok srce boli ko razmišljam da bi 9876ds foldnu.

  • #2
    Pomoje je fajn da pustiš omaho, če razmišljaš kako boš tak hand limpal oz foldal preflop. če že limpaš in te hb nekdo raisa za teboj, potneš tak hand brez sekunde premisleka. Ne vem, na kakšne hande sicer čakaš na omahi aakk al aatj???

    Comment


    • #3
      Tako razmišljam ker se mi velikokrat zgodi da "potnem" z AKJTss ipd in pridem 4way z 2.5usd v 10usd pot na Thi board in je pred mano lead+call in itak ne morm klicat ker ma vedno nekdo 2p+ ali močan draw. Mogoče ni glih varianca na moji strani zadnje čase pa mi je to zjebalo perspektivo in se malo preveč bojim buildanja pota pre, ker mam feeling da morem preveč giveupat.

      Comment


      • #4
        Ne ne z takimi vprašanji te bo pa res težko jemat resno Govoriš da bi open foldal 9876ds preflop ki je hend ki se ga enostavno ne folda preflop ne glede na akcijo. In JT96ss je hand v čisto drugi kategoriji kot ostali ki si jih omenu. Ta hend lahk dostikrat zapreš preflop, ostale pa pač ne
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #5
          haha okej okej, očitno se še lovim in ne vem kok so določeni handi močni, zato pa vprašam. Hvala. Pa dejansko mam 28/20 statse tkoda nism nit, samo na kašnih loose aggro mizah se poserjem

          Comment


          • #6
            Lej v omahi boš mol nenormalno varianco. 40bi gor dol je standard na vsake par mescev za folk ki dosti grinda. Če boš po 5bi dol začel dvomit v to kar znaš bo težka
            Delat na igri, gledat videje, razmišljat o hendih itd pa bo.
            Glgl
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              Razumem, sicer pa je normalno da kot začetnik mal podvomim in tut v redu mi je double check za vsak slučaj narest, sem bolj siguren potem. Do sedaj so mi +/- 5BI dnevni ja, +/-10BI dobim cca 1-2x na teden, pa ne igram volumna tako da is predstavljam ja kako je, če več igraš. Igram 3-5 miz samo. Takole zgleda do sedaj graf(plo2-plo10):

              Ker sem breakeven zadnje čase malo več postam in se trudim izboljšat. Prvih 10k handov je od zadnjih 3 mescou ko sm počasi začel mal s plo, 30k pa od tega mesca...

              Comment

              Working...
              X