Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO Turnirji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO Turnirji

    Na Starsih je en zlo luškan turnirček vsak dan ob 16:30 in sicer gre za PLO 11$ rebuy. Tam okol 200 folka prijavljenega, s tem da skor tretjina folka odpade pred koncem rebuya. Z Navigatorjem (Miha Remic) imava 200$ stavo, kdo bo prvi zmagal tale turnir :P Jaz imam eno peto mesto, on pa po enkrat peto, šesto in sedmo. Peto je izenačil prav danes, ko je bil nekaj časa chip leader in je mel šanso za pobrat vse. Spodnji hand je bil verjetno odločilen:
    http://www.pokerhand.org/?3939121
    Nasprotnik je bil bolj na ovčarski strani, tako da mogoče bi bil še bolji raise na flopu, ampak zanima naju če bi moral klicat na turnu? Oddsi pravijo (skoraj) DA, če ni imel nihče naših outov...
    Gambling: A tax on people who are bad at math.

  • #2
    na hitro ko pogledam bi rekel da ja... ko pogledam pa se enkrat pa bi rekel,da ni obvezno. po moje ni bil fold napacen, ampak tudi kaka druga opcija bi bila lahko tudi pravilna.
    je pa res, da se jaz omaho komaj ucim, tak da bi bil vesel komentarja se od koga drugega

    Comment


    • #3
      Ja jaz bi reko da ga je tu na kaj drugega kot pa lestvico skorajda nemogoče postavit, odss-i so zlo blizu, tak da bi reko da tu pride v poštev kaka turnirska strategija ..

      Comment


      • #4
        eno vprašanje: kaka je sploh tu varianca. koliko bi-jev se priporoča za plo (oz br recimo za #11)? Tudi malo člankov najdem na temo plo sng - ponavadi je dost sajtov ki pa imajo samo po par strani razlage, kar pa ni zadosti.

        Comment


        • #5
          Me zanima, če obstaja kakšna kjigica o PLO turnirjih, nekako osnovna varianta.
          Hvala!
          mateyos.com

          Comment

          Working...
          X