Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omaha handi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omaha handi

    Sem se odloču, da bi lahk eno temo odpru, če se bo komu dalo mal pokomentirat oamah hande.
    Za začetek tale:
    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/1763779[/pokerhandreplayer]
    Sej to je verjetno najbolj osnoven stack off? Kr če ga postavimo na flush draw z AA mamo sam 36% da zmagamo hand.
    board: Kc 7d 5h
    Hand Equity Wins Ties
    4d Ks Ac Ad 43.66% 358 0
    8c 9h 6h 7h 56.34% 462 0
    board: Kc 7d 5d
    Hand Equity Wins Ties
    4d Ks Ac Ad 64.02% 525 0
    8c 9h 6h 7h 35.98% 295 0
    Sem naredu primerjavo, če ma flush draw ali ne pa smo v drugem primeru celo solidni favoriti. Tak da tole bi nej bil no brainer all in?

  • #2
    Omaho sem komaj začel igrat in mi ni še čisto vse jasno. Dejte mi malo razložit kako sm ta full house jst dobil, če pa je mel on višjega?
    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/2263483[/pokerhandreplayer]

    Comment


    • #3
      pravila omahe si najprej preberi, usak more uporabit 2 karte iz svoje roke (NUJNO) in pa tri iz borda. V tem primeru tebi igra 44466 njemu pa 5556A.
      lp

      Comment


      • #4
        gledata se 2 karti, on ni mel ful.

        Comment


        • #5
          Aha ok hvala

          Comment


          • #6
            zato se pa da na omahi na mikrotih lep plus delat, ker pol ljudi ne ve pravil
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • #7
              Evo jst ne vem pravil, pa sm danes in učer naredu 5BI

              Comment


              • #8
                in pa še taki, ki mislijo da so winning playerji ko naredijo 5 buyinov... BTW... s takim klicanjem preflop, kot si včeraj pokazal hand, ne boš delal plusa.. razen če nisi res novi durr, ko si na poziciji
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  Glej...jst sm šel omaho zdej 2 dni igrat samo za zajebancijo, ker me je zanimalo kako zgleda. Če pa ti je všeč kritiziranje drugih in se zaradi tega bolje počutiš...pa izvoli ne.

                  Comment


                  • #10
                    klemenski wrote: Evo jst ne vem pravil, pa sm danes in učer naredu 5BI
                    moti me tale tvoj post, ker je res zgrešen
                    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                    Comment


                    • #11
                      A zdej se pa še v hecu ne sme nč več napisat
                      Glej kukr sm reku...igral sm le za zajebancijo in uspelo mi je nardit 5BI in s tem sem več kot zadovoljen. Zdej pa proč od omahe, dokler si ne bom kaj prebral in poznal zadevo malo boljše.

                      Comment


                      • #12
                        jah kako naj jaz vem, da misliš resno... do zdaj sem vedel samo za Roka, da je vsak drug njegov post ciničen :P
                        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                        Comment


                        • #13
                          js sm učeri skor zmagal turnir v Omahi 3,30 PL, 200 igralcev klonil HU, prejel okrog 70$

                          Comment


                          • #14

                            mi lahko kdo pove zakaj je strait zmagal proti flushu?

                            Comment


                            • #15
                              Ker moraš uporabiti točno dve karti iz svojega handa. On pa ima samo eno srce.

                              Comment

                              Working...
                              X