Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omaha videi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omaha videi

    Torej... forum spremlam ze nekaj casa, nisem pa bil pretirano aktiven v postanju.... igram ze nekaj casa in v zadnjem casu sem opazil da sem bolj profitabilen v omahi. Naceloma sem turnirski igralec, ampak je zelja da bi bil napreden tudi pri cash gameu....
    tk da tisti, ki ste ze postal videe gor bi vas prosu, ce bi mi lahko zrihtal kak program za snemanje, da bi lahko pokazal svojo igro, pa da bi tako dobival feedback. najprej sm sprobaval camstudio, sam mi je zmrzoval, tko da ce lahk priporocate kakega drugega (zastonj po moznosti) bi bil zelo hvalezen.
    bankroll je zahvaljujoc turnirski omahi na 390$.... limiti s katerimi zacnem so 0,5/0,10 centov.... posebnih denarih ciljev ni, visje bom presaltal, ko bom sproscen glede bankrolla(prej se tega nismo drzali pa smo bli busto ze nekajkrat).... vazne so samo dobre odlocitve...
    lp,

  • #2
    Priporočam zastonjski CamStudio
    http://camstudio.org/
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      lol glih ta me zeza.... ce posnamem npr pol ure mi na konc zmrzne...

      Comment


      • #4
        TechSmith Camtasia Studio v5.0.2 ------,tole je men namontiru admin sajta Tinluca,dela dober zaenkrat že skoraj 2 leti,kar je zame uspeh
        ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

        Comment


        • #5
          xsuperslidex@gmail.com wrote: lol glih ta me zeza.... ce posnamem npr pol ure mi na konc zmrzne...
          Probi uporabit tale codec:
          http://www.free-codecs.com/download/LZOcodec.htm
          Snemaj v tem codecu, snemaj *.avi, snemaj cca 15 FPS (več ne rabiš za poker videe), glej da imaš temp folder tam, kjer imaš dovolj prostora.
          TechSmith Camtasia Studio je jasno druga rešitev, ampak je precej bolj obremenjujoč, kot CamStudio, poleg tega pa še ni zastonj (kar sicer ni noben problem).
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            xsuperslidex@gmail.com wrote: Torej... forum spremlam ze nekaj casa, nisem pa bil pretirano aktiven v postanju.... igram ze nekaj casa in v zadnjem casu sem opazil da sem bolj profitabilen v omahi. Naceloma sem turnirski igralec, ampak je zelja da bi bil napreden tudi pri cash gameu....
            tk da tisti, ki ste ze postal videe gor bi vas prosu, ce bi mi lahko zrihtal kak program za snemanje, da bi lahko pokazal svojo igro, pa da bi tako dobival feedback. najprej sm sprobaval camstudio, sam mi je zmrzoval, tko da ce lahk priporocate kakega drugega (zastonj po moznosti) bi bil zelo hvalezen.
            bankroll je zahvaljujoc turnirski omahi na 390$.... limiti s katerimi zacnem so 0,5/0,10 centov.... posebnih denarih ciljev ni, visje bom presaltal, ko bom sproscen glede bankrolla(prej se tega nismo drzali pa smo bli busto ze nekajkrat).... vazne so samo dobre odlocitve...
            lp,
            En nasvet, če maš možnost probaj še dodat nekaj denarja in probaj PLO 20.. Zaradi tega ker jih večina probava na PLO 10 isto kot ti nabildat BR... Medtem ko na PLO 20, če delaš malo table selection in počakaš na eno mizo z zlo velikim Avg. pot (pri PLO 20 je to 10$+ ) je tam zagotovo ena ovčka katero boš z malo potrpežljivosti obral, dobrih loose/aggresive igralcev na teh limitih ni.. ( Vsaj po mojih opažanjih je takih miz na PLO 20 dosti več, vsaj na Ipokru), če pa je tvoj namen bolj izboljšat igro pa je bolše ostat na PLO 10 ..
            Jas sem trenutno prešaltal na PLO 50 kjer je pa že igra dosti bolj agresivna, vendar tudi dosti bolj paše mojemu TAG stilu igranja..
            Drugače pa ti kr prlimaj čimprej videje bomo z veseljem pokomentirali

            Comment


            • #7
              Evo še en dokaz da ljudje na PLO 50 sploh nevejo kaj morejo delat, takih situacij sicer ne bo dosti, ko pa zadanejo svoj runner runner pa še tolko bolj boli... http://www.pokerhand.org/?4048836

              Comment


              • #8
                ni mi se uspelo porajtat vsega glede camtasie, ampak bo, pocasi in vztrajno ... ampak kot sm na zacetku reku, boljsi sm v turnijih. Pa da naujo to sam prazne besede:
                http://www.officialpokerrankings.com...0BB48.html?t=2

                Comment

                Working...
                X