Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO workgroup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO workgroup

    Torej kot naslov pove iščem par kandidatov, da bi skupaj ustvarili PLO workgroup. Sam sem bolj kot ne neizkušen z igranjem omahe in tudi iščem podobne igralce.
    Rad, pa bi da če je kdo interesent, da misli s tem zelo resno in da se nebi naveličal študiranja igre po prvem tednu bodisi zaradi swingov, bodisi zaradi tega, ker bo šel raje nazaj igrat holdem.
    Torej vsi zainteresirani pišite tukaj, za stakse od PLO5- PLO25 6max ali pa PLO HU (samo plo hu na mikrotih tako verjetno ni za najdit).
    Fullring me ne zanima preveč, ker tam je tako verjetno samo nut pedlanje in kdo ma boljši draw in hop AI na flopu.
    Nekak želim najdit skupino ljudi, s katerimi bi sodelovali in se redno vsak dan pogovarjali o težavnih spotih, optimalni igri in skratka razpravljali o handih. Moja želja, je da bi čim več sodelovali in pa da bi vsak posameznik odigral kar nekaj handov na mesec, in ne samo kakih 3k handov mesečno.
    Moj cilj je priti iz PLO5 ali PLO10 na PLO100 v čimkrajšem času, seveda z upoštevanjem BRMja, ker brez tega praktično ne gre. In s skupnim delom verjamem, da bi tudi ostalim z podobnimi cilji to uspelo hitreje, saj vemo.. Več glav več ve.
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

  • #2
    No js bi verjetno bil zainteresiran. Preigral sem že ogromno PLO-ja, trenutno se ukvarjam z Rush PLO25, kjer na žalost morda igra malo stagnira, je pa zato toliko večji volumen in posledično dosti rakebacka Jezi me ker PLO50 rush ne obstaja(oz. ni nikoli igralcev, tak da ne morem prestopit višje(stotke so previsoko).
    Če bo stvar dobro zastavljena sem definitivno zraven. Morda lahko kakšnemu začetniku celo pomagam na začetku kolikor je v moji moči. Bi bil pa zelo vesel kakšnega boljšega igralca, ki bi malo pokomentiral moje napake.
    Tak da js sm za

    Comment


    • #3
      Jaz bi lahko sodeloval. Po 10k handih sem pristal na 0$, ko sem bil že ~20 buyinov gor. Začel sem na NL5 sedaj pa NL10 deep. Te dni imam namem pregledati največje dobljene/zgubljene pote. Tako da lahko nalimam zanimive hande za analizo.
      Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

      Comment


      • #4
        Lepa, vem da se nas bo nekaj nabralo
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #5
          Jaz sem tudi za.. sicer ne obljubim, da bom lahko odigral ogromno handov, bi pa vseeno sodeloval.. Sam sem igral PLo, pred kakim letom prilezel iz plo10 na plo 50, potem pa downswing(nemorš si mislit kolkokrat lahko quadse trofijo :P ), ki me je vzel veselje do te igre
          predlagam pa da bi si najprej pogledali kako začetniško serijo in pa svetujem da se igra na Ongame networku, kjer je plo igra daleč najbolj soft ..

          Comment


          • #6
            Js sm poskusil igrat na BET24 pa je software sam povzročal preveč tilta

            Comment


            • #7
              Serija PLO_Commonalities je zelo dobra!
              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

              Comment


              • #8
                retrej wrote: Jaz sem tudi za.. sicer ne obljubim, da bom lahko odigral ogromno handov, bi pa vseeno sodeloval.. Sam sem igral PLo, pred kakim letom prilezel iz plo10 na plo 50, potem pa downswing(nemorš si mislit kolkokrat lahko quadse trofijo :P ), ki me je vzel veselje do te igre
                predlagam pa da bi si najprej pogledali kako začetniško serijo in pa svetujem da se igra na Ongame networku, kjer je plo igra daleč najbolj soft ..
                no saj nisem mislil, da moraš odigrat ogromno handov.. zaradi mene lahko igraš 1 mizo, tudi sam ne mislim igrat več kot 4 mize. S tem mislim bolj, da se res posvečamo sami igri in da po vsakem sessionu se analizira malo pomembne hande itd, pač da se stvar resno vzame. Rad bi imel v grupi ljudi, ki si ne bodo vzeli recimo 14 dni off in igrali smao holdem, vmes pa nič preštudirali omahe, niti da bi si pregledali kaj handov.
                Tudi sam bom vmes igral sngje in pa kakšen turnir, verjetno bom vsak drug dan delal na omahi po kakih 6urc. Samo jaz imam čas, ker pač nisem v službi, ampak bi pa res želel da bi vsak vzel zadevo dokaj resno in ne preveč na easy. Ker kot sem rekel, sam mam namen prit do PLO100, do tja pa moram kar nekaj znanja in dela vložit in zato tudi iščem sebi podobne, ki ne želijo pač ostat na mikrotih.
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  Luka27 wrote: Js sm poskusil igrat na BET24 pa je software sam povzročal preveč tilta
                  Software je res podn od podna, ampak mislim da se vseeno splača potrpet
                  1wayman wrote:
                  no saj nisem mislil, da moraš odigrat ogromno handov.. zaradi mene lahko igraš 1 mizo, tudi sam ne mislim igrat več kot 4 mize. S tem mislim bolj, da se res posvečamo sami igri in da po vsakem sessionu se analizira malo pomembne hande itd, pač da se stvar resno vzame. Rad bi imel v grupi ljudi, ki si ne bodo vzeli recimo 14 dni off in igrali smao holdem, vmes pa nič preštudirali omahe, niti da bi si pregledali kaj handov.
                  Tudi sam bom vmes igral sngje in pa kakšen turnir, verjetno bom vsak drug dan delal na omahi po kakih 6urc. Samo jaz imam čas, ker pač nisem v službi, ampak bi pa res želel da bi vsak vzel zadevo dokaj resno in ne preveč na easy. Ker kot sem rekel, sam mam namen prit do PLO100, do tja pa moram kar nekaj znanja in dela vložit in zato tudi iščem sebi podobne, ki ne želijo pač ostat na mikrotih.
                  Število miz ni taki problem kot pa fax, ki lahko vzame ogromno časa, zato se pač zgodi da so obdobja ko se nardi zelo malo handov .. Vsekakor pa bi sodeloval v pregledu handov in statsov, pogledal kake serije etc etc. .. Mislim pa da če se resno loti tega in da nimaš nekega bad runna, da se da kar hitro prilezt do PLO 100..

                  Comment


                  • #10
                    Vem da so nihanja pri PLO nekoliko večja pa me zanima kakšen bi bil primeren bankroll za PLO 5 ?
                    Aja drugace imas na bestopkertorents kar nekaj zanimihih videov na temo omahe mislim da je en paketek okoli 8 giga pomojem se splača mal pregledat to.

                    Comment


                    • #11
                      Jaz mam naročnino na dc, imam še nekaj videov od learnedfromTV, ter naslednji mesec bom imel dostop še do CR, tako da materiala z videi je res ogromno, pa seveda ne gre pozabit zastonj dostopa do 2+2 in podobnih forumov.
                      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                      Comment


                      • #12
                        Mah ja sj je polno teh stvari,
                        Koliko mislis imeti bankroll?

                        Comment


                        • #13
                          Manj kot 50 buy inov js ne bi imel. Torej 250$ recimo.
                          Pa še en primer izpred nekaj minut, kaj ne početi pri omahi
                          [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/2355635[/pokerhandreplayer]
                          Ko nekdo tretjič rejza, ti pa imaš najslabši možni full house niti slučajno ne rejzaj š enkrat

                          Comment


                          • #14
                            nvm še, mogoče začnem z PLO10 al pa malo najprej PLO5 da se navadim, višje kot PLO10 ne bom začel. Do novega leta pa je želja in mislim da tudi realen cilj PLO100 s 50 buyini.
                            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                            Comment


                            • #15
                              Pa mislis da bo dost 50 buyinov ?

                              Comment

                              Working...
                              X