Announcement

Collapse
No announcement yet.

začetki v PLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • začetki v PLO

    Pozdravljeni!
    Pred kratkim sem se odločil, da po tem ko mi v igri NL holdemu nikakor ni zalaufalo poskusim kakšno drugo vrsto pokra. Odločil sem se za PLO . Igra me je že na začetku zelo pritegnila in sedaj sem odločen, da se preizkusim tudi v omahi. Igram na PL 0.01/0.02 in sem po nekje 1000 odigranih handih naredil cca. 10usd+ (večinoma na igralcih ki ne vejo osnovnih pravil).
    Ker se imam namen v igro poglobiti me zanima če ima kdo kakšne videote ali kakršno koli literaturo(članki, knjige (pdf)...) in bi mi jo bil pripravljen poslat na naslov ribi.jan787@gmail.com
    Zanima me tudi vaše mnenje o tem kako hitro se da napredovati po limitah navzgor z neko povprečno igro in pa tudi kako se igra na višjih limitih razlikuje od mikrotov?
    Upam, da mi do konca leta uspe priti vsaj na PLO10
    HVALA za odgovore!

  • #2
    veliiiiiiiiiiiik večji swingi
    loh 10 min igras na plo 50 pa nrdis 30 ban +, v nasledni uri si p 50 ban dol, odvisn kok se igra razzivi pa kok loose se upas it, drgac bos veckrat v situaciji k boš favorit za par % sam ne bos dobu in bos zgublu.
    plo 2 je sam za filing, pejt na plo 20 se bos usaj loh igrou p kej zasluzu
    from zero to hero in 10 sec

    Comment


    • #3
      hvala za odgovor!
      sej bi šel viši sam mi BR ne dopušča 95USD
      kako visoko pa ti igraš in iz kje črpaš informacije (strategijo) kakšna spletna stran, knjige ali kaj drugega?
      in še to s kakšno igro lažje premaguješ igro na mikrotih TAG ali LAG

      Comment


      • #4
        Kar se literature tiče sta neka osnova dve knjigi od Jeffa Hwanga, pa pol še od Tri Ngueyna knjiga. Drugače majo pa cardrunnesri pa deucescrackes en kup videov na to tematiko. Mogoče najdeš kej zastonj materiala na http://www.bestpokertorrents.com

        Comment


        • #5
          jes igram kukr zapiha veter, najraj plo 50 sam zdej se bom bl u holdem vrgu zaenkat ker sm managerja usposobu pa to bom p tut u kratkm omaha manager nabavu, s tem BR pejt pol igrt plo 10, pa igrej res ibr tajt, pač preflop ne raizi nč, bom bl calling station, pač mas ne vem AAxx dabl sjut, če bo multiway pot limpi če bo HU probi preflop all in it, pa obvezno 6max igrej, z bolšimi handi čim več izoleri, sm vedt morš to je plo tko d bo dost folka not usaj flop gledat z overpari ne bot prevec agro razn ce so moznosti redrawa itd, probi ksn sng igrt za 1,2 da dobis filing bom mn zgubu na sng k na cash, pa za volumen starsi, drgač omaha je ongame omrezje zakon kar se tezavnosti tiče.
          knjig ne berem, filmčke pogledam, pa mal tko par miz przgem d mal vidm kaj drugi igrajo itd,... mas več vrst.
          po knjigi igrt pomen mejhn plus pa če bi usi po knigi igral bi biu skos split.... na dolgi rok.
          mal se zafrkavi na mikrotih da dobis filing p vrednost handa, pol p pejt cimprej plo 25.
          potrpezljivost pa BRM pa nc tilta mas lep plus konc sešna
          GL, v prihodnosti te pa lahko kontakteram pa skup omaha manager kupva
          from zero to hero in 10 sec

          Comment


          • #6
            Mislim, da so enkrat računal, da PLO2 ni premagljiv zarad rejka... Raj pejt PLO sngje igrat za filing, da ne boš starsom preveč dinarčkov pusto
            Če boš kdaj slučajno zaplaval še v PLO H/L mam js v elektronski obliki edino knjigo, ki o tem obstaja (PLO 8 revealed), pa ti jo mogoč za kak pir pošlem
            I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

            Comment


            • #7
              Ti mal nakladaš?
              technoboy wrote: ... s tem BR pejt pol igrt plo 10
              9buyinov je premal, jaz ti priporočam vsaj 20BI, še bolje 30.
              technoboy wrote: pa igrej res ibr tajt, pač preflop ne raizi nč .... z bolšimi handi čim več izoleri
              ? mi lohk mal pojasniš tole kombinacijo?
              Ti svetujem, da preštudiraš nekaj literature, obenem pa nadaljuješ na teh limitah, ki jih igraš. Z upoštevanjem BRja ter vztrajnostjo se da lepo napredovat Če se pa boš lotil sngjev, maš pa tukaj en kratek uvod/povzetek: http://uk.pokernews.com/poker-strate...y.htm-5466.htm
              Srečno

              Comment


              • #8
                maticpi wrote: Ti mal nakladaš?
                [quote=technoboy]... s tem BR pejt pol igrt plo 10
                9buyinov je premal, jaz ti priporočam vsaj 20BI, še bolje 30.
                technoboy wrote: pa igrej res ibr tajt, pač preflop ne raizi nč .... z bolšimi handi čim več izoleri
                ? mi lohk mal pojasniš tole kombinacijo?
                mah zatipku sm se k nism sploh pregledu predn sm postu, tezko je use napisat na kratk,
                mislm sm rečt pač preflop nej zaenkat nc ne raiza sam calla itd.
                izolerat mors ce ves d modeli radi klicejo sam en raize p pol ne upajo repota klicat.... mah men se ne da pisat
                mas skype moj
                technoboyluka
                ajt
                from zero to hero in 10 sec

                Comment


                • #9
                  TAG ali LAG na mikrotih?

                  Comment


                  • #10
                    player dependant
                    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                    Comment


                    • #11
                      ko bos kej igrou prit na skypa p loh skp mal grea čez
                      from zero to hero in 10 sec

                      Comment


                      • #12
                        evo še en začetnik v PLO na pokerpro
                        se priporočam za kšn skype debato itd.
                        Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

                        Comment


                        • #13
                          Kere limite igraš oz. boš igral???

                          Comment


                          • #14
                            boro2005 wrote: Kere limite igraš oz. boš igral???
                            PLO25 igram trenutno...
                            Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

                            Comment


                            • #15
                              Pozdravljeni PLO mastadonti,
                              Imam dve vprašanji:
                              1.Je kdo naredil research kje se splača igrat PLO? Prosim vas za izkušnje iz sajtov na katerih igrate.
                              2.Kakšne mize sploh iskati? Sem navajen gledati VPIP iz NLHE, tako da sem kar malo zmeden pri table selectionu in iskanju fishev.

                              Comment

                              Working...
                              X