Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igralnica za FL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    No d mal razložm:
    SignUp bonus je 100% do $400, od tega se 25% bonusa v naprej nakaže, torej max 100$. Pogoja za teh $100 ni, edino pri dvigu je pogoj, da staviš 20x višino bonusa, ki ga prejmeš, torej $2000 moraš staviti preden dvigneš prvotnih $100 bonusa.
    Pri 75% do $300 bonusu je zadeva naslednja; za vsak bonus dolar moraš zbrati 10 bonus pik (BP). 2 bonus piki zbereš ko prispevaš $2 rejka. Torej moraš prispevati $5 rejka, da prejmeš $1 bonusa. Skratka za preostalih $300 bonusa rabimo prispevati $1500 total rejka.
    Torej rabimo zbrati $1500 rejka, da prejmemo maksimalnikh $400 s strani Lucky Ace Pokra.

    Comment


    • #17
      + tega k zbereš teh 3k pik, lahk še za keš zamenaš tiste točke, kar tud znese ene 70$, tko da ubistvu dobiš skor 500$, ko narediš 3k točk

      Comment


      • #18
        Pozabi na Everest in pozabi na Lucky Ace poker.
        Na teh dveh sitih oz. networkih praktično ni miz, oz. se najdejo samo proti večeru. Res pa da so takrat igralci slabši, ampakIMHO ni vredno.
        Za igranje FLja je primernih le ene par igralnic.
        PokerStars, iPoker, FTP in Party Poker. Konec. Finito. The end. Pozabi na ostale.
        Vsaka od teh igralnic ima nekaj slabosti in nekaj prednosti.
        PokerStars:
        + Lahko špilaš še ob taki uri, miz je OGROMNO. Ko je na Everestu/Lucky Acu 1 miza na 1$/2$, jih je na PokerStarsu +60.
        + Veliko igralcev = veliko slabih igralcev.
        + Nanjižji rake naokoli. (2.4BB/100 pri 1/2)
        + Odličen software.
        - Ni RB, čeprav je njihov VIP sistem dober, ampak moraš postat SN oz SNE. Takrat je verjetno to najbolj donosen site za FL.
        - Ni tak minus, ampak vseeno omenim. Datamining ni dovoljen.
        - Zelo slab FDB.

        iPoker (BetFriends na PokerPRO):

        + Sicer precej manj miz kot na PokerStars, ampak še vedno veliko miz. In več miz kot na Partyu oz. FTPju.
        + Dosti igralcev, da se najde slabe igralce.
        + Datamining je dovoljen.
        + Dober RB oz. VIP Bonus preko PokerPro.
        + iPoker ima ogromno skinov, tako da lahko clereaš FDB na vseh ( razen na betfreinds ne)
        + Poleg bonusa zbiraš tudi točke, ki jih lahko zapravljaš v trgovini, pa se ti to ne pozna pri Bonusu.
        - Zjutraj, dopoldne in zgodaj popoldne je bolj malo miz, ampak vseeno bolje kot 0 = Everest/Lucky Ace
        - Ne tako nizek rake (3,12BB/100 pri 1/2). Na 10000 handov je to 140$ rakea več kot pri PokerStars.
        - Software zna klecnit kdaj pa kdaj.
        FTP:
        + RB je, čeprav nič posebnega (27% netrejka). Imaš pa poleg tega še FDB.
        + Dovolj miz, vendar najmanj od naštetih.
        + Američani so dovoljeni, zato je ponoči in zjutraj po našem času veliko miz.
        + (Nisem čisto 100% glede tega) Za withdrawanje ne potrebuješ dokumentov.
        + Dober software.
        + Več prometa pri srednjih limitih (+3/6).
        - Povprečen igralec je boljši kot pri PS in iPokru.
        - Datamining ni več dovoljen.
        - Zbiraš tudi neke točke, vendar kokrkol jih vnovčiš, se ti odbijejo od RB.
        - Tudi ne prav nizek rake, ampak proti PokerStarsu ga itak nihče nima
        PartyPoker:
        + Dovolj miz, vendar manj kot pri iPokru.
        + Nov "lep" software. Ali je pa dober, pa ne vem.
        + OK FBD (500$), ponujajo pa od časa do časa tudi reload bonuse. Več kot drugi.
        - Povprečen igralec je malo boljši, vendar slabši kot pri FTP.
        - Ni RB, njihov VIP program je pa milo rečeno, nič posebnega, pa celo izboljšali so ga.
        - Za limite višje od 3/6, je PP najslabši.
        To bi bilo to.
        Disklajmer: Vse to je napisano po lastnih izkušnjah. Napisano izključno za FL (NL me ne briga).
        Možnost napak ne izključujem, verjetno sem pa tudi kaj pozabil.
        Moj izbor v tvojem primeru bi bil definitivno iPoker.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          na pokerstars boš mel winrate
          na betfriends pa bonus
          na kratko

          Comment


          • #20
            Corey, hvala za izčrpne info!
            Glede na napisano je res najbolši iPoker... RB se mi za FL zdi kar pomemben
            Koliko pa je RB na Betfriends?
            Sit & Go for it!

            Comment


            • #21
              okrog 50% se mi zdi
              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

              Comment


              • #22
                50% je mal prehuda.
                Okoli 40%.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  ce mas do konca status (6 zvezdic) je skor 50% al ne ?
                  [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                  Comment


                  • #24
                    Res je, da mata Everest Poker in Lucky Ace Poker neprimerno manj igralcev.
                    Softwear je tudi slab (moje osebno mnenje).
                    Rakebacka tudi ponavadi nemoreš dobiti pri teh straneh, imajo podoben program lojalnosti kot PS, Party in iPoker.
                    AMPAK!
                    V povprečju 6 max limit player igra 4 - 6 miz. Torej tud če maš možnost izbire miz 100 miz, pride v poštev table selection in nakoncu ponavadi zbereš najbolj loose mize.
                    Stvar je pa v tem, da mata LAP in Everest občutno slabše igralce v povprečju kot ostale poker hiše in posledično je VEČINA miz loose.
                    Osebno sem igral na vseh sajtih, PokerStars, Party Poker, Full Tilt Poker, iPoker Network, Everest Poker in Lucky Ace od 0,5/1 do 5/10. Iz osebnih izkušenj vsakemu limit igralcu priporočam Everest potem pa Lucky. Razlog je kot sem rekel občutno slabši nasprotniki v povprečju kot na večjih igralnicah.
                    Konec koncev pa lahko vržeš stran vse bonuse, rakebacke in rakerace. Igrej tam kjer delaš največji plus in ne tam kjer majo tabolše promocijo in cool softweare. V mojem primeru sta to bila Everest in Lucky Ace. Včasih tudi Party.
                    Drugače se pa strinjam s CoreySteelom glede plusov in minusov večjih igralnic.

                    Comment


                    • #25
                      Problem je, ker je večino dneva število miz = 0. Lucky Ace pa trenutno tudi ni (več) ugoden, ker se je gor naselilo na tisoče TAG Nemcev iz ene druge strani. Sicer na skin 888, ampak Lucky Ace je na istem networku. Poleg tega, je njihov software... No ne vem, vsaj meni ni všeč.
                      Everest bom enkrat probal, ampak je trenutno vsaj zame toliko boljših sitov, da mi sploh ne pride na misel
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        idl3r wrote: ce mas do konca status (6 zvezdic) je skor 50% al ne ?
                        To pa verjetno res, samo do tja je daleč in tudi nerealno zaenkrat za mandelca...
                        S FL 1/2 nisem blizu niti Golda.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #27
                          ja treba se je borit za zvezdice jaz mam silvera že
                          drugače pa ja ipoker ni slab samo da ne bi tolkokrat nagradil tistega z 15 ali manj %

                          Comment


                          • #28
                            Vule kaj pa glede tistih 25% jih takoj dobis k pravis da je treba 20x obrnit kaj to pravzaprav pomeni ? naprimer da grem jst 20x blefirat all-in na nl100 in mi vsi foldajo ? al morjo tudi klicat da se potem uposteva da sem stavil 100$, pa drugace se da kje pogledat kok si obrnu ? so se mi namrec mal zameril, sem veckrat med igro preveril PFR% cele mize v HM mi je pisal 19/7 , v programu jim pise 48%.. Neverjetno kako pacific navidez deluje loose, saj ne recem da ni ovc sam zavajajo z netocnimi prf % in sem preveril veckrat tko da ne gre samo za neko trenutno stanje ... Ker 56% in za mizo dejasnkih 24% je fajn razlika, ze raje igram na BF za odlicen bonus pa procenti so isti (pa vsaj zavajajo ne)
                            [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                            Comment


                            • #29
                              Ne, samo stavit moraš toliko. Pa nikjer tega ne vidiš.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #30
                                20x pomeni d staviš 20x po 100$ za mizo. Torej tud če ti blefiraš, si dejansko stavil in se to šteje kot bonus ki se obrača.
                                Glede preverjanja, je pa ponavadi blo tko, da si za vsakih 10$ dobil 1 FPP piko. Torej rabiš 200 pik preden lahko dvigneš ta bonus. Zdej sicer nevem če so pike enake, kajti po novem programu lojalnosti se je marsikaj spremenilo.

                                Comment

                                Working...
                                X