Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hand chart za 6max

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hand chart za 6max

    A mi lahko kdo mogoče svetuje katere hande odpirat s katere pozicije? Še boljše pa, če kdo nalima kak link za hand cahrt za 6max seveda.
    Aja pa še vprašanje al dve glede BR managmenta bi imel. Na enih straneh pravijo , da je za fullring nekje dovolj, če imaš za 300 tavelkikih blindov, kako pa je s tem na 6max. Ter še tole me zanima, koliko dejansko nam tu rejk pobere bb/100handov? Igram na ipokru trenutno, 6max, 0.25/0.50 pa se mi zaenkrat zadeva zdi dokaj beatable. A mi lahko priporočite tudi kakšne filmčke na DC, ene par serij sem si dal dol, mislim ada The price is right, pa Microlimit grinderja, a je ša kaj uporabnih za tele šoder limite. Aja pa z veseljem pogledam videe od citrončka -daj jih še več nalimaj, pa fajn bi blo, če res kakšnega posnameš, med samim igranjem . Sicer pa sem igrat začel na No-limit, tako da sem še malo zbegan, katere hande stran vrečt an flopu in s katerimi raisat, s katerimi samo callat itd. A obstaja kakšna dobra knjiga za 6max limit? Verjetno bi blo fajn tudi, če preberem katero za fullring za fixed limit (kero že tudi pjer priporoča? - Lee Jones slučajno?).
    Hehe ostali se ponavadi iz fixedlimita selijo na nolimit, jaz pa ravno obratno, plus tega pa se trenutno igram še z 10$ HU sngji (v cash game vedno delam izgubo na HU, v sngjih pa lep dobiček, kakšen nasvet mogoče kako se prilagodit?). Verjetno zato, ker na nolimit slej ko prej naredim kako bedarijo, ko bi moral foldat, tule pa me samo kak bet več stane na riverju, če nasprotnik zadane.
    Hvala že v naprej za nasvete.
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

  • #2
    se bom jst potrudu pa naredu en video na 0.25 0.5 SH 6 max, 4 mize med igro, sam počakam, da prestavmo zadevo na nov server!

    Comment


    • #3
      za LHE 6max 500bb navzgor pomeni varno zadnjo pot
      pjer bo pokazal kako odpirajo proji...

      Comment


      • #4
        proji brez samozavesti latelly.....ampak sej se bomo pobral!

        Comment


        • #5
          1wayman, ne vem, če ti kaj pomaga, jaz sem prebral za fixed limit, za te mikro in nižje limite, ki jih igram Winning Low Limit (Lee Jones), Holdem Brain: Introduction (King Yao), Small Stakes Holdem (Ed Miller, David Sklansky, Mason Malmuth). Lahko katero izmed teh prebereš in upam, da ti bodo kaj v pomoč. Če bo pa Pero posnel še kakšen filmček, al pa mogoče Vule, pa še tolk boljš, bomo vsi kaj odnesli od njiju.
          lp
          Give fish a chance.

          Comment


          • #6
            Glede BRMja, se jest držim 600BB.
            Na medium limitih (+2/4), bi šel verjetno še celo malo višje (700-800BB)
            Mimogrede... Za FR ni dovolj "300 tavelkih blindov" kot ti praviš, ampak 300 Big Betov.
            Tudi za SH je 600 Big Betov in ne 600 BIg Blindov. Moraš pazit, da ne boš underolled špilal
            Se pravi za 0.25/0.50 potrebuješ 300$.
            Jest bom šel na iPokru s 400BB na ta limit, čeprav drugače ne priporočam
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              jaz imam v mislih tako taktiko...
              pri 500BB ($1000) grem s 0.5/1 na 1/2 ... če me stolče nazaj, bi pri 450BB ($900) prestopil nazaj na 0.5/1
              in tako naprej na ostalih limitih - upam, da uspe ... se pravi taktika 500/450BB
              ali je dovolj rezerve, ali je bolje, da še dvignem BB? ... npr. taktika 700/600BB
              Sit & Go for it!

              Comment


              • #8
                500/450BB je "bedarija".
                50BB lahko izgubiš v 10ih handih, oz. pol urce igre. Brezveze bi blo jet na limit nižje, če te pa skrekajo pri parih handih zapored.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  ja, to je res... zato sem pa rekel, če je bolje dvigniti BB
                  no, npr. ti greš višje pri 600BB
                  pri koliko BB bi se vrnil nazaj, če te skrekajo? 400BB? 500BB?
                  tenks
                  Sit & Go for it!

                  Comment


                  • #10
                    Če bi izgubil 200BB bi šel na nižji limit, ja.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      en chart je tukaj
                      to pride v poštev za nižje limite, na višjih pa je treba igrati bolj loose
                      http://forumserver.twoplustwo.com/22...charts-122781/
                      Sit & Go for it!

                      Comment


                      • #12
                        Mene pa zanima mnenje okoli literature za 6max limit holdem. Sam sem prebral Borer,Mak,Tanenbaum: Limit holdem-Winning short handed strategies, ki mi je malo pomagala pri začenjanju SH igre. Sedaj pa bi se lotil Grudzien,Herzog: Winning in Tough Hold 'em Games: Short-Handed and High-Stakes Concepts and Theory for Limit Hold 'em pa me zanima ali je kdo to prebral oz. ali se splača vzet to knjigo? Poleg tega bi bil vesel še, če ima kdo kak nasvet še za kakšno knjigo, ki bi bila posvečena 6 max limitu
                        Hvala

                        Comment


                        • #13
                          To je ena zanimiva knjiga:
                          How to Beat 6max Cash Games by Bill "Billyjex" Vosti
                          Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                          Comment


                          • #14
                            Miran mal si zgrešil, tist je za NL
                            to je pa Fixed Limit tema
                            Sex, droga in gajba Zlatoroga

                            Comment


                            • #15
                              Ups sem avtomatično prebral da gre za NL. Je sploh kaj prometa/donkov na teh fixed mizah?
                              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                              Comment

                              Working...
                              X