Announcement

Collapse
No announcement yet.

FL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FL

    Prejšni mesec
    In pa trenutno :
    Coreey a je to standard za FL. Dj mi mau povej o varianci v Flju, kašna so kej nihanja itd.. Prosm

  • #2
    Eh, to je itak normalno. Sploh, če imaš +41% WTS
    Pa tut prejšnji mesec ti je šlo predobro
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Hvala.Kok je pa kej optimaln WTS? Sj vem da na rivrju prevečkat kličm k je očitn da sm premagn Torej pol če je to normaln lah recmo upam da sm na konc mesca breakeven in use kar mam od tega je da si bom recmo lah 200 bonus kupu ( pa še to ne lih)?

      Comment


      • #4
        A1987 wrote: Hvala.Kok je pa kej optimaln WTS? Sj vem da na rivrju prevečkat kličm k je očitn da sm premagn
        Na teh manjših limitih moraš pazit, ker je rake velik, zato je boljš igrat mal manj potov. Pod 40 bi bilo boljše. Tut 42 je drgač čist profitabilo, samo potem se kar navadi na swinge
        A1987 wrote:
        Torej pol če je to normaln lah recmo upam da sm na konc mesca breakeven in use kar mam od tega je da si bom recmo lah 200 bonus kupu ( pa še to ne lih)?
        Tko to je. Vsak mesec se pač ne da zmagat, pa četudi si superman
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Kaj pa če si batman in superman v enem?

          Naslednič odprem poker acc na njegov ime, osebna za verification se tko na netu dobi.
          Mogoče mi bojo potem 99,9% hendi zdržal :P

          Comment


          • #6
            :lol:
            ..........

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                Grem limit niži ker so me kr spil oz. so te swingi za mojo psiho mau preveč na hard in pol kr nmau tiltnm

                Comment


                • #9
                  Posnami en video pa te lahko mal pokomentiramo
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Mogoče se pa res spravm kej posnet Sam sem pogledu na forum pa tisti videi kako posnet video ne delajo :|

                    Comment


                    • #11
                      Ja, to bi blo treba mal obnovit :P
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Zanima me če mogoče kdo ve kako je s FL na Goalwinu in Ipokru? Za ipoker vem da je učas laufal po je pa čis umrl,kako je pa zdej kej? Pa ostale igralnce, tipa Winamax- tm kej laufa?

                        Comment


                        • #13
                          kok je fajn k dobis na mizo 3 donke z statsi 50/16/1, 70/2/2 ...itd 3outi,4outi,2 outa u river kadar cs .
                          Se mau barve na barvo,set na set pa je lepa.

                          Comment


                          • #14
                            Winamax nič.
                            iPoker pa Ongame pa je kokr je. Oboje je bolj ubogo, se pa najde kaj.
                            Če bi rad igral na drugih igralnicah poleg PS/FTP/Party, je potem edina opcija, da imaš račun na vseh, na vseh rakeback in potem igraš kar je na voljo.
                            iPoker + Ongame + Merge + Revolution in najdeš marsikaj zanimiveg.
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Jebiga morm mau pojokat:lol:

                              Comment

                              Working...
                              X