Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gala Poker Problemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gala Poker Problemi

    Naj najprej omenim da nisem našel Gale med poker sobami na forumu, zato sem to zalimal sem. Tudi v promocijah ni Gale, vendar pa sem zasledil kar nekaj igralcev iz Slovenije za mizami, zato se mi zdi fer da omenim tole tudi tukaj.
    Sicer od kar sem se srečal z to spletno igralnico imam probleme. Začetek je bil obetaven. Sicer sem zaj.... first deposit ker sem nakazal samo €10 ampak ko sem to hotel izplačati ni bilo nobenega problema. Denar nakazan v nekaj minutah. Super začetek. Ampak od takrat pa vse samo še navzdol.
    Promocija, ki poteka bi mi morala prinesti 2 vstopnici za €5 twister in eno za €10. Ampak nič. Pišem supportu in mi po 2 dneh nakažejo 2 vstopnici za €5 twister-ja, med tem pa izvem da moram za svoje točke dati več kot pa piše na njihovi strani. Tam piše 50 točk za €1, moj menjalni tečaj pa kaže na 58 točk za €1.
    Pišem supportu in mi sporočijo da gledam napačno stran in da je prav 58 točk in pa da naj pobrišem cooki-je. To mi ne da mira in hočem enostavno videt stran kjer piše 58 točk za €1 in problem predstavim tudi na PokerStrategy.com. Tam mi v roku 2 ur odpišejo da tudi njim izvrže enako stran, kjer piše 50 točk. To omenim supportu na Gali in dobim odgovor da je res da je 50 točk za €1 novi sistem. med vsem tem pa nisem dobil od njih nobenega feedbacka da odpravljajo težavo ki je več kot očitna. Še več. Sporočili so mi da naj poizkusim še na ostalih napravah kot so telefon, tablica in PC (igram na laptopu) predem bodo oni poslali ta problem k njihovi tehnični ekipi.
    Torej kar se mene tiče povsem neprofesionalno. Problem je viden iz aviona a namesto da bi mi sporočili da bodo napako odpravili, oni iščejo dlako v jajcu.
    Ne vem če je dovoljeno, zato tudi ne bom limal tukaj povezave do strani na pokerstrategy, kjer sem prilimal vse njihove emaile, da si še sami preberete ta absurd.
    Bi pa rad, da se javijo tisti, ki igrajo na Gali in sporočijo če je slučajno njihov menjalni tečaj isti kot na Galini spletni strani ali ne. Da nebi bili ob €.
    Lp, mylove190207

  • #2
    Iščeš dlako v senu ja Za mizami ne srečuješ le Gala Poker igralcev, ampak Slovence, ki igrajo na precej Ipoker straneh, saj je bila v preteklosti Ipoker mreža med najbolj popularnimi pri nas, sedaj je malo manj, ker so precej znižali dile za igralce, kar ni spet tako slabo, saj je malo manj zaregano vse skupaj, turnirji so pa še vedno vrhunski. Odpri si na ipokru recimo kak Coral, kjer tud jst igram, tuki ni teh težav... pa gl

    Comment


    • #3
      Ampak prej moram sklerat bonus ($150) kar sem dubu od YPC-ja. Tko da bom mogu kar orng plunt v roke decembra. Poleg tega bom zaradi tega naredu 7500 točk, kar bi mi moralo nanesti še dodatnih $150, če jih prodam za 50/€1 ampak bom do takrat imel še večji status, kar mi bo prineslo okrog $159 (47/€1).
      Če pa jih prodam po tej ceni (58/€1) pa dobim le $129. Za to razliko pa lahko naprimer na starsih odigram storma. Torej se absolutno ne splača pustiti $21.

      Comment


      • #4
        Lahko pa se zgodi, da na poti lovljena tega Bonusa zgubiš še precej več kot teh 21$, ponavadi je tako, vsaj pri meni

        Comment

        Working...
        X