Announcement

Collapse
No announcement yet.

Limit Hold(squot)em

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limit Hold(squot)em

    Eto, ker je zdaj ta velik hand rejs na Partyju sem se odločil sodelovat. Zdaj pa moj problem... V zadnjih nekaj letih nisem igral cash iger ne na netu ne live, to pa zato, ker sem nad njimi obupal Polek tega turnirje igram z veseljem in tekmovalnostjo.
    No 25$ Deposit na Party Poker pred nekaj urami, 6Miz Limit Hold'ema - to je moj graf.

    Prvič sem igral nekaj ur zaporedoma 6 miz. Pri cash igrah je to enostavno tega z SnGji ne morem delat, to mi je všeč... Vendar na tem šodru preprosto ne morem zmagat. AA porinem v pot koliko gre pred flopom dobim 4 callerj, porinem na flopu in dosežem, da en folda, na showdownu pokaze straight 8 high, - standard scene današnjega dne. Zdaj me pa zanima kakšna je osnovna strategija tukaj za minimiziranje izgub, pa da odigram čim več handov.
    Sedaj sem večinoma uporabljal takšno strategijo:
    AK, AQ, AJ - Prefloop kolko je šlo, na flopu če nism zadel vsaj top paira fold brez kaki koli stav in blefiranj (z 2c betom je težko koga koli spravit ven)
    10-10 do A-A - Prefloop zarivat do konca, na flopu če le ne dobim 3eh callerjem bettam tudi ob kakšni overkarti, če setnem je vsaka moja poteza re-raise
    2-2 do 9-9 - Preflop limpam, če ujamem set je spet vsaki moj move re-raise, če ne flopnem seta brezkompromisno zapiram
    Vse ostalo pa zaenkrat zapiram. Izjema je BB in SB ko chek/callam kakšen hand kot je QJ, K10, KQ, KJ, A10, A8s
    Naj kdo vsaj malo dopolni popravi mojo strategijo, da lahko lažje minimiziram izgube.
    Lp vsem in lahko noč!
    Samo

  • #2
    Samo 2k handu si naredu ? :P
    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

    Comment


    • #3
      Ne tekmuje za prvo mesto kot ti Tud 200$ je fajn sploh ce igras 20krat manj
      F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

      Comment


      • #4
        Mimogrede... Slika je tolk velka da se niti na mojem 22'' monitorju en vidi cela :P (zaradi tega lightboxa).
        A igraš FR ali SH?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          na 26 se vidi cela :P aja lahko pa ctrl+scroll down
          [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

          Comment


          • #6
            Dobra ideja :P
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              nehi špilat limit

              Comment


              • #8
                Točno tako slikec, ker je prijavljenih malo bi rad nekaj zaslužil, z čim nižjimi stroški/vložki. Zdi se mi kul, da za nekaj igre poberem npr. 200$, mogoče pa prilezem še kam dlje
                Imam 23monitor, 6 miz pa je maximalno, kar zmorem igrat. Igram full ring mize, ker že ko se mi na npr. dveh mizah spuca folk imam malo probleme, saj prehitro dobivam hande in imam (za mene) kar precej akcije tudi ob tight igri.
                idl3er smem vprašat kolko handov delaš dnevno in koliko miz igraš na enkrat?
                lp!

                Comment


                • #9
                  Drgač pa Samči prešaltaj na NL pa se bo čist drugače igralo. Tko ti pa čist verjamem da na limitu in to šuder limitu kreknejo use, ker ti noben za tist BB ne bo henda stran vrgu in bo cuku do amena. Jest sem biu najprej isti kot ti in sem samoo limit igrau, ko sem pa 1x po sili mogu NL igrat me je pa zasvojil in mi niti pod razno na misel ne pride, da bi šel živce prdajat na limit mize. Seveda je tudi ogromno krekov na NL ampak mislim, da bistveno manj kot na limitu kjer nikakor ne moreš svojega handa zaščitit.

                  Comment


                  • #10
                    žal je check raise najmočnejše orožje za ščitenje handa pri limit holdemu. jebiga, bit če bolje

                    Comment


                    • #11
                      Se strinjam, morda bom celo preklopil na NL, samo zaenkrat mi je limit kul, saj se še nekako ne znajdem v tem, rad bi kar se da spoznal igro in vse, nastavil prave statse na PT3 Hudu in podobno. Sem se pa premaknil iz mini šodra na malo večji šoder .5 / .10, tu je igra že nakj % bol tight. Po 1k Handih danes sem spet 4$ v minusu ampak nič ni hudega. Malo bom pregledal article kako igrat Limit hold'em sedaj in podobno, da vidim, katere stvari še se da ta trenutek izboljšat.
                      Mogoče, kdo tukaj vidi kake stvari, ki jaz ne, kaj izboljšat v igri?

                      Pa lep pozdrav!
                      Samči
                      PS.: Odigral sem nekaj malo čez 1k handov, vendar sem imel probleme z poker trackerjem in sem vso zadevo reinstaliral :P

                      Comment


                      • #12
                        1k ni noben sample size.
                        Drugače pa preveč tight (preveč verjetno foldaš BB), mal premal do SDja, pa tudi W$@SD maš nizek, zato verjetno tudi minus.
                        Ampak še enkrat... 1k handov je praktično ničelni sample size.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Ok, sm si zaj naprintu nekih articlov za igranje limit holdema bom ju3 v šoli vse prebral (verjetno bom tako najboljše izkoristil šolski čas). Pa ko bom mel 10k handov objavim nasledni graf :P
                          Lp!

                          Comment

                          Working...
                          X