Announcement

Collapse
No announcement yet.

Par KK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    r0k wrote: http://www.pokerhand.org/?3831827
    tip je mislil da je nac... kje paaaaaa hahaha
    lepa, carsk
    Give fish a chance.

    Comment


    • #17
      če bi ga na turnu in on ne bi imel henda bi jo popihal saj sem odpiral z utg.

      Comment


      • #18
        r0k wrote: če bi ga na turnu in on ne bi imel henda bi jo popihal saj sem odpiral z utg.
        Uf sem spregledal fixed limit! Potem je pa res Ok.

        Comment


        • #19
          r0k wrote: če bi ga na turnu in on ne bi imel henda bi jo popihal saj sem odpiral z utg.
          Jas bi turn raisnu iz večjih razlogov: Če je na drawu na turnu in betne, mu s raisom zaračunaš en dodaten bet za njegov draw, ker river če fali, bo najverjetneje ček foldnil, če pa zadene, se bosta pa raisala. Torej si na na turnu 1 bet v plus kot če samo callaš.
          Če ima K v roki, torej ima par, ti definitvno nebo zapru turn rais, in tebo vseeno izplačal. Torej turn rais (2bigbeta) pa najverjetneje river1 bet, ker bo nasprotnik ček callal river.
          V najboljšem scenariju ima pa nasprotnik 22 ali KK. Kjer se pa zelooo profitabilno izkaže da raisneš turn. Vsaj s callam zgubimo 3 bb, tu seveda predvidevamo da bo nasprotnik delal kapo s fulom na turno in riverju, kar je velika verjetnost.
          Če nasprotnik nima čisto nič, in blefne na turnu, ga raisneš in ti zapre. si pač pobral tisti 1 bet. River bi ponavadi čeknil če ga je čisto falilo, ti si pa pf raiser in očitno slowplayaš ali imaš pp.
          Z moje strani je večja prednost če raisneš turn.

          Comment


          • #20
            r0k wrote: če bi ga na turnu in on ne bi imel henda bi jo popihal saj sem odpiral z utg.
            Uf sem spregledal fixed limit! Potem je pa res Ok.

            Comment


            • #21
              Vule
              "Med vojno je bilo manj generalov kot danes, ko živimo v miru."

              Comment


              • #22
                r0k wrote: Vule "Med vojno je bilo manj generalov kot danes, ko živimo v miru."
                Zadnji popravljal r0k (Danes 00:11:46)
                In kake ma to veze s tvojim hendom pa nemi rečt d je lahk bit brihtn enkrat ko vidiš rezultat, kr sm neglede na rezultat povedal zakaj bi tko odigral

                Comment


                • #23
                  če bi jaz vedo da ma kaj bi ga isto na turnu, ker dostikrat je taka situacija in nasprotnik nima čisto nič v roki in zapre takoj zato sem počakal da bi kaj dobil na riveru, ker na riveru jim pa rado da

                  Comment


                  • #24
                    Lej če ma neki močnga ti bo velik dau
                    če ma vsaj kak par, te bo izplačal do konca turn, river
                    če nima čist nič, boš dubu al 1-2 beta (odvisno od igralca če blefira ali ne)
                    uglavnem z moje strani je turn rais, neglede na kaj ima. Nikoli ne slowplayam do rivera, ker takrat je že board znan in tisti ki ni nič zadel te nebo izplača, na turnu te pa 1 bet še bo izplačal v primeru da upa da ga bo river rešu.

                    Comment


                    • #25
                      se strinjam s tabo Vule

                      Comment

                      Working...
                      X