Announcement

Collapse
No announcement yet.

review my game

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sir, yes sir
    Se bom potrudil za naslednič

    Comment


    • #17
      Sem si zdle vzel čas in bom pogledal (vsaj en del) video.
      Vidm, da si pisal neke komentarje zgoraj, samo jih ne bom bral, da ne bo kaj vplivalo na mojo presojo.
      0:50 Q5o - Bet na flopu. Imaš par, ki ga moraš zaščitit. Tisti na CO je postnil blind, zato ima lahko karkoli. Limper na UTG ima pa sicer verjetno precej širok razpon, če je slab igralec in zelo ozek, če je dober.
      3:50 KTo - Fold preflop. KTs absolutno, KTo fold. Preveč crapy hand. Hitneš K in ne veš če si dober, hitneš T in ne veš če si dober. Zraven se priključita še blinda, po potrebi še igralec za tabo, ker mu daš dobre oddse. Bet na turnu je bil tudi slab. Zanima me, kaj točno si hotel s tem dosežt? (zato pa rabimo komentiranje zraven )
      A je bil za value? Si hotel da vsi foldajo? Ker na teh limtiih rabiš za to kak čudež. Na koncu se ti je sicer izšlo, samo to ne pomeni, da si hand odigral dobro
      6:30 99 - Precej na meji. Na teh limitih bi to jest raje callal kot pa raisal in upal na set value. Sploh zato, ker imaš enga norčka za sabo (ki je očitno edini, ki je foldal potem, lol). Ni pa nič narobe z raisom. Itak so zdej na splošno igre bolj agresivne kot so bile še kako leto ali pa dve nazaj. Kar se tiče pa postflop igre je na kilometer daleč vidno, da ima en 2. Coldcallat raise na flopu je bolj tako-tako, ko pa tisti na blindih 3beta pa itak ne morš foldat. Turn bi jest že foldal. Imaš 2 outa, spredaj nisi skoraj nikoli je pa res, da je pot ogromen, tako da bi se verjetno prepričal v call River pa fold brez pardona.
      9:00 A3o - Kamot bi tole raisal preflop. Check na flopu potem kul. Lahko bi še čekiral turn tudi, ker če ni stavil na flopu, je zelo zelo malo možnosti, da ti bo plačal turn bet, lahko pa proba ukrast pot. Torej tako kot si ti odigral, bi c/r flop oz. turn.
      Še tole za vmes... Jest bi si izklopil možnost, da vidiš kater hand si foldal. Se mi zdi, da si tam desno spodaj preveril kaj si foldal na 243 flopu. Včasih znajo take malenkosti vplival na naš odločitev v naslednjem handu... Na primer da imaš 23s, dva limperja in hočeš callat (kar bi bila napaka), ampak foldaš (kar je pravilno), flop pa pade potem A45 in se vprašaš... Kaj sem že foldal? Pogledaš in vidiš 23s... "Sej res, 23s. FAAAAAk, sem vedu da bi moral callat!" :P WRONG!
      Pa še to... Levo spodaj imaš v tem trenutku samo 7.15$, kar je KOMAJ dosti za en hand. Ali redno reloadaj, saj nočeš izgubljat value, ko dobiš kak monster hand, ali pa si naštimaj auto-top up na 20BB recimo.
      10:25 A9o - Kaj razmišljaš, jebemti?! FOLD!!
      11:05 87o - Če bi bil na BU, bi jest stealav s tem. Na CO je pa lep discipliniran fold. Tudi zato ker ima pozicijo za tabo en mal preveč agresiven LAG na butnu.
      15:40 57s - Fold preflop. Slabi odsi 4:1 za tako nizek suited-1-gapper.
      19:45 J9s - Tole bi kamot raisal preflop.
      20:10 KQo - Hmm... Raise preflop se mi zdi kar mal prehud. Kaj pa vem. Verjetno nekje na meji. Jest ne bi raisal uglavnem. Raise na flopu je pa tko... Znebiš se igralcev, ki so slabši od tebe in ostanejo igralci, ki so boljši od tebe :P Torej to tut ni kul, ane Poleg tega je tip donknu kar pomeni "Imam Asaaaa". Q na turnu OK call. Zdej nimaš kej, ko je pot tolk ogromen. River je pa še en mali "čudež" tko kokr prej s KTo :P
      20:40 Q4o - Tale bet je pa mal prehud. Tukaj ti ne bo nihče foldal A, K, Q, J, T, 9, 8 in flush drawa. Hand pa ni niti slučajno dovolj dober za value bet pa še dva imaš za sabo jasno. c/c flop. c/f turn, če se ne izboljšaš. Če pade Q, to ni izboljšanje :P
      23:30 AK - S temle UTG raiserjem je tako. Zelo loose, preveč loose. Kamot ima tudi 66 ali 88, čeprav bi mogoooče to bolj slowplayal, samo ga toliko žal ne poznam. Druga opcija je AK, kar splitata. Edin hand, katerega premagaš je pa AQ. Mogoče AJ, tega pa verjetno ne bi 3betal OOP na flopu. Dvomim, pa da bi raisal z A6 oz A8 preflop. Zatorej, je cap na flopu mal pretiran. Res, da imaš še enga zraven, sam bogve kaj ima. Verjetno kak PP.
      Na koncu pokazal AQ. Zdej sicer ne vem, al si ga toliko poznal, da si ga capal flop - zame je to overplayan.
      24:30 ATs - Grd hand, ker imaš milijon outov in si čist brez pozicije. Mogoče ne bi bilo napačno niti donkbetat. River pa nujno donkbet, ker tuki naredi un malo morje check-behindov.
      30:40 - Naredil si si note, da je betnu top par in weak kicker. ubistvu sta bla pa dva para.
      33:05 QT - Če si callal KTo, bi lahko tudi QTo, s tem da imaš tukaj ultimativno pozicijo
      33:50 A6o - Še predn je kdo se priključil potu, si označil fold. Zakaj? Ne bi raisal, če bi bil fold do tebe?
      35:40 AQs - Tuki sm si reku: "Lep 3bet na flopu." Sam potem si me pa čist razočaral s turn checkom? Kaj si pa tle hotu dosežt? Free turn card? Zakaj? Bolš bi blo še betnit turn in jet na free show down, če te pa raisa pa enostavno fold.
      35:40 AKo - Tako kot si naredil pri tem handu. Še bet turn, samo na čist napačen board s čist napačnim handom, proti UTG capperjem.
      35:40 66 - Fold preflop. Verjetno je bil mal problem, ker si imel tri hande naenkrat na treh mizah in nisi nobenga odigral optimalno.
      Tako kot si odigral je flop bet kul in turn bet/fold tudi OK. Problem je bil itak že v štartu.
      38:25 QTo - Razmišljal o callu, kar je najslabša možnostn na tej poziciji. Ali 3bet (I like it) ali fold (I like it, ampak malo manj). Takle hand je zelo blizu EV0 z raisom, zato je vseeno ali foldaš ali raisaš. Absolutno pa ne call.
      39:20 JTs - Call je OK, raise tudi ne bi bil napačen. S tem se (lahko) znebiš igralca na BB, BU je itak totaln donk če limpa tle, pa še prevzameš iniciativo. Flop je fold. Zakaj? Pot je velik oz... MAJHEN 1$ in ti investiraš notri še 0.25$. V najboljšem primeru imaš 6 outov. Ne splača se.
      40:50 82o - Lep c/r, ga nisem pričakoval. Samo potem vse pokvariš s checkom na turnu. Če hočeš da folk folda, se moraš malo bolj potrudit. Na teh limitih za en small bet ne bojo foldal. Treba več investirat. S svojimi semi-bluffi moraš nadaljevat. Bet na riverju mi tudi ni všeč. Check za bluff induce in call. 7x in 5x nekako ne vidim v njegovem limp rangu.
      45:10 77 - Povej mi kaj tuki razmišljaš? Za preflop, flop, turn in river. Hočem slišat Potem ti pa povem če je OK odigrano.
      46:20 AQo - Raise na flopu je prehud. Veš kaj bi jest naredil? Insta fold. Mogoče call za backdoor oute, pa naj še una dva pocallata, raise pa vsekakor ne.
      48:30 22 - Huh? Call na flopu? A si zatiltal? :P
      To bi bilo to. Če se s čim ne strinjaš (ali pa kdo drug), povej, da prediskutirava.
      Madonna... Minili sta dve uri.
      Pa da dam zdaj še komentarje na komentarje:
      Rokgg wrote:
      6:25 - 99, BB mi je bil sumljiv, na postavm ga na neki x7, mogoče na drugi par ali najvčeja vrjetnost pa X2 crap , moral bi foldat na tist 3bet k fish, ko ma jama hard ima več k top pair
      BB ima zihr 2x ker je pač na BB in ima lahko karkoli. Tistega tatretjega sem pa postavil na A7, samo sem očitno maradoni dal čist preveč rešpekta Na 3bet ne smeš foldat, ker je pot ogromen. Še vedno imaš dva outa in super implied oddse.
      Rokgg wrote:
      22:20 - AK, flop 6dAs8h UTG donk ok, CO kliče, BU raiz, UTG 3bet, CO kliče in se mi zdi tuki nepomemben, jz cap, turn 4h check/check/bet utg call, Co fold, UTG pokliče tuki postavm UTG na AQ, pocket pair bi vrjetneje foldal razn KK, AK manj vrjetneje, bi bol agresivno na turnu, river 3h bet for value in dobim check raiz, sm se uprašal 2 sekunde nazaj, uff noway fack backdoor flush???, v roki ma zihr enga Ac ali Ah in Qx ali Kx, Kh ne more met ker ga imam jaz, AA ne bi tako igral AJo/s tudni ne bi igral tako močno na flopu, direkt AhQh nobene druge stvari tuki on ne bi mogu c/r da bi me premagala in samo pokličem d mi pokaže nuts, drugič bo to fold proti njemu, sm že naredu note
      Kako si ga lahko postavil na točno AQ? Pa praviš, da bi AK bolj agresivno odigral na turnu? Ja kako, če si pa capal flop?
      River nimaš kej. To callaš in moliš bogovom, da blefira z nekim čudnim handom.
      Rokgg wrote:
      33:xx - 66, preveč loos 3bet moja napaka
      Jp.
      Rokgg wrote:
      35:30 - AQs, ko dobim cr na flopu, ga postavm vsaj na vsaj over pair 88 do TT ali kakšn OESD sm ta zadane na turnu ali že na flopu 45/89, flush draw? osebno v HU iz ven položaja, bi cr flop z OESD in FD za free card do riverja zato sm v položaju 3 betal flop, da jaz dobim free card pa še dobre implied oddse bi dobil do riverja za overcarde, samo če spet tako pomislim moji outi niso čisti, Qs ali As bi mu naredila flush ? Mogoče A high call down? right / wrong? Kako bi vi odigral to? Ali najbol preprosto call flop, fold turn če ne izbolšam
      Sem ti napisal že zgoraj.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #18
        O super, po dolgem času en fixed limit video za nas limit pleyerje, pol pa še od Corey-a obsežno komentiranje handov. Tole si bom z veseljem pogledu. Thx Rokgg za video, thx Corey tud tebi.
        lp
        Give fish a chance.

        Comment


        • #19
          Ni za kej. Upam, da bo kej pomagalo. Sem še objavil pod Poker Pro Video sekcijo. Upam, da Rokgg nima nič proti
          http://www.pokerpro.si/forum/topic/3...-fl-fr-025050/
          Kdaj bomo pa kakšen video od tebe spet vidl citronček?
          Kako ti sploh kej gre?
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #20
            Corey mal delam na teoriji trenutno...knjige, videi..... Nisem odigral enga tapravga henda na $0.5/$1 in $1/$2 že cca. 1 mesec.
            Give fish a chance.

            Comment


            • #21
              Zdravo,
              uuu Corey najlepša hvala za ta review!!!! Moram še enkrat it čez filmčk in pogledat vse, pa še kakšno vprašanje zastavit... Nimam nič proti objavi, še vesel sm če bo kakršnakoli kritika, lahko še zamenjamo video z večjo kvaliteto...
              45:10 77 amm preflop klic, pogledam kakšni so pred mano, BB dost loos bo najbrš poklical, limperčki nikol ne foldajo, pot bo velik in dobivam lepe možnosti za set, če se bo dalo za dobro ceno pridt daleč. Flop me zgreši, kličem stavo, ker bodo dobri oddsi. Turn se obrne še en Q, hmm v roki ma najverjetneje overpair, ki ga jaz ne premagam, ali je pa zadel tripse ali pa je na flush drawu mogoče, hmm hmm hmm kako premagat overpar ali flush draw, ja full boat bo treba met, pogledam si pot koliko je notr, river bo še enkrat ustreli bo pot 5.1, če zadanem 7 in raizam river in bi dobivam več kot 11:1 na njegov klic...

              Comment


              • #22
                0:50 Q5o - Bet na flopu. Imaš par, ki ga moraš zaščitit. Tisti na CO je postnil blind, zato ima lahko karkoli. Limper na UTG ima pa sicer verjetno precej širok razpon, če je slab igralec in zelo ozek, če je dober.
                ja ponavad u limped potu ustrelim večinoma, nevem mal sm zamrznu, potem k je bil turn je bil overcard, sm se bal d bom raizan, river A pa spet, 3/4 limpanih stvari je Ax
                3:50 KTo - Fold preflop. KTs absolutno, KTo fold. Preveč crapy hand. Hitneš K in ne veš če si dober, hitneš T in ne veš če si dober. Zraven se priključita še blinda, po potrebi še igralec za tabo, ker mu daš dobre oddse. Bet na turnu je bil tudi slab. Zanima me, kaj točno si hotel s tem dosežt? (zato pa rabimo komentiranje zraven )
                A je bil za value? Si hotel da vsi foldajo? Ker na teh limtiih rabiš za to kak čudež. Na koncu se ti je sicer izšlo, samo to ne pomeni, da si hand odigral dobro
                Amm bet na turnu je bil v moji glavi za value, mel sm gutshot + 9 kart za flush, sm ja če tako pomislm en ma zihr A k bi bil lahko usodn za moj flush...
                23:30 AK - S temle UTG raiserjem je tako. Zelo loose, preveč loose. Kamot ima tudi 66 ali 88, čeprav bi mogoooče to bolj slowplayal, samo ga toliko žal ne poznam. Druga opcija je AK, kar splitata. Edin hand, katerega premagaš je pa AQ. Mogoče AJ, tega pa verjetno ne bi 3betal OOP na flopu. Dvomim, pa da bi raisal z A6 oz A8 preflop. Zatorej, je cap na flopu mal pretiran. Res, da imaš še enga zraven, sam bogve kaj ima. Verjetno kak PP.
                Na koncu pokazal AQ. Zdej sicer ne vem, al si ga toliko poznal, da si ga capal flop - zame je to overplayan.
                cap sm naredu proti njemu zato k vem, da je utg zelo tight in mam občutek kako igra, smo že imela neki borb skupaj, če ma rakete bo ustrelu turn, če ma AK bo tud ustrelu, ostalo AX kliče dol
                35:40 AQs - Tuki sm si reku: "Lep 3bet na flopu." Sam potem si me pa čist razočaral s turn checkom? Kaj si pa tle hotu dosežt? Free turn card? Zakaj? Bolš bi blo še betnit turn in jet na free show down, če te pa raisa pa enostavno fold.
                Ja hotu sm dosečt free card, če je ne zadanem na turnu checknem behind, vidm še river free, če se izbolšam foldam, itak ne bo spustu tisto kr ma, k nočejo spustit tud če bi v prazno ustrelu še turn in river in sm si mislu pršparam si 1BB na turnu če še enkrat ustrelim...
                40:50 82o - Lep c/r, ga nisem pričakoval. Samo potem vse pokvariš s checkom na turnu. Če hočeš da folk folda, se moraš malo bolj potrudit. Na teh limitih za en small bet ne bojo foldal. Treba več investirat. S svojimi semi-bluffi moraš nadaljevat. Bet na riverju mi tudi ni všeč. Check za bluff induce in call. 7x in 5x nekako ne vidim v njegovem limp rangu.
                nvem kva sm mislu, mal sm oddtaval, na takih bordih v limped potih mi kr efektivno foldajo na take blefe
                Drugo mi je večinoma jasno, kje sm ga pobiksal in vidu bol racionalne odločitve s tvojimi komentarji
                Hvala še enkrat za review

                Comment


                • #23
                  [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/2097675[/pokerhandreplayer]
                  amm Player1 je 18/12/3.0 4bet range 4.5% v cca 500handu, je to fold na flopu, ker je utg caper?, turn sem zadel nekaj sm se mi zdi, da se nism izbolšal kaj dosti k standardni FR cap ne premagam AA AK KK QQ. Če tudi bi padu A turn je to fold?
                  neki se igram s pokerstovom, sm mi ne kaže neki v favorit najbrš da je to fold flop?

                  Comment


                  • #24
                    Jaz osebno bi verjetno zapru flop.
                    Give fish a chance.

                    Comment


                    • #25
                      Na teh limitih je najbolj enostavno zapret na flopu.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        Nevem zakaj si ga samo min 3 betal. Nevem no, to je slabo! To samo še coreysteel, citronček pa še par takih patronov dela. -EV

                        Comment


                        • #27

                          ..........
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment

                          Working...
                          X