Announcement

Collapse
No announcement yet.

Video: citroncek igra $0.25/$0.50, FL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video: citroncek igra $0.25/$0.50, FL

    Evo, tukaj imam nekaj svojih handov. Filmček ni namenjen temu, da jaz komu tukaj dajem lekcijo o pokru, ampak, da bom kaj odnesel od vas, ki bolje igrate.
    http://www.shrani.si/f/2O/l7/9Er7l2D/primer1.swf
    lp
    Give fish a chance.

  • #2
    No evo, da jaz prvi nekaj povem Čeprav citronček že s Slorake ve, da nisem limitaš pa vseeno. Mogoče pa imam prav ali pa jaz pretiravam. Igra se mi zdi vredu, vendar še nekoliko premalo agresivna. Mogoče samo jaz tako mislim in s svojo igro tudi kdaj preveč izgubim ampak jaz se prav gotovo ne bi ustavil pri betnju ko setnem. No mogoče bi nekoliko bolj previden bil pri QQ, saj je manjkala samo 1 visoka karta za lestvico. Pri setu 7 pa prav gotovo ne bi špraral in bi šel do konca pa čerpav bi na koncu izgubil. Saj dolgoročno prav gotovo ne morejo vedno na tvoje sete nekaj vloviti in ti taka igra prinaša plus. Ti pa dolgoročno s tako počasnejšo igro na riverju izgubljaš kar nekaj denarja.
    Kot sem rekel, nisem limitaš in je čist možno da je moje mnenje popolnoma zgrešeno (Press)
    lp

    Comment


    • #3
      S QQ maš na riverji, easy value bet. Če te c/r ga plačaš. Ne moreš zmeram tuhtat na narhujš scenarij in tku kukr je Ganges reku, zgubljaš dnar na dolgi rok.
      S 93s bi js turn c/r . Maš 2nd par plus FD. Maš najverjetneje 14 outu, pa še na turni si lhk uspredi. River bi pa rr nazaj na barvo, tud če nimaš nuts barvo, je nasprotnik zlo pasivn odigrol flop in bi ga prej dau na dva para al pa celo straight kot pa na večji flush
      S 77 si podobno kot pri QQ pasivno odigral. Na turnu so trije herci, ti maš set. Avtomatsko napačno predpostaviš da ima kar barvo in zato čekneš. Tud če ma barvo maš ti vseeno 10 outov da se poboljšaš. Plus Velika nevarnost je ko si čeknil turn, si mu dau frej karto in lahko ma eno karto v hercu. Uglavnem turn je bet.

      Comment


      • #4
        Ganges, Vule, hvala lepa za komentarje. Ja, bo treba delat še, ni kaj.
        lp
        Give fish a chance.

        Comment


        • #5
          bravo šeki, napreduje počas..kr zalep še kej,če te zanima bojo mojstri limita hitr objasl stvari!!!drgač pa prit gdaj h strelcam n hladnga bomo kako rekl

          Comment


          • #6
            Ja,dej še zalep ,bemo sploh nisem vidu tole.
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #7
              jurčk wrote: drgač pa prit gdaj h strelcam n hladnga bomo kako rekl
              Hehehe jurčk, ni blema, zmenjen, sam povedat mi morš, kdaj so dol uradne ure....
              lp
              P.S.: Reno sm že zalepu, pa da vidmo, kaj smo ga spet biksal
              Give fish a chance.

              Comment


              • #8
                šeki bravo za video! vidm da zelo lepo igraš!
                sicer tm z 77 se nimaš kej bat da ma človk barvo, doklerr ti tega z rejzom ne pokaže in je pravilno stavit (sta HU), verjetno bi bla tle bolj debata kaj je praviln play če bi te človk ček rejznu. Mislm , da bi večina limit projev se tle nagibala še k rerejzu na malo višjih limitih, na 0.25 05 bi bil to verjetno samo call če bi te rejznu on, bet pa bi vsekakor mogu bit na turnu. Po drugi strani si mu pa na riverju induciral blef s tvojo igro- lahko da bi na tvojo stavo na turnu zapru!
                tm ko si mel set bab bi mogu na riverju tudi value betat neglede da manjka samo 1 karta do kente, ker igraš limit in če pač človk ma kento se tud boji da boš čekiral behind in si zato v takih primerih običajno spredaj on ti pa s takim hendom kot ga je mel ne zapre niti 1 krat! če pač ma daš še 0.5$ imn to je to.
                Ti kr igrej limit če ti bolj paše! zakaj bi pa mogu nl? ker drugi to igrajo?
                Komi čakamo novih videjev!

                Comment


                • #9
                  Hvala lepa tudi tebi Pero za mnenje. Sem vsem hvaležen, kdorkoli kaj pokomentira, probam čim več odnest in v prihodnjih sešnih narest manj napak.
                  lp
                  Give fish a chance.

                  Comment


                  • #10
                    Vidim, da je tole sicer že s 5. 2. pa da si dobil že kar nekaj odgovorov, ampak bom vseeno pokomentiral, ker je to tudi "vaja" zame.
                    A8s - Kot sem že napisal v prejšnjih komentarjih, callanje enega limperja ni najboljše, zato raise preflop z A8s. OK call bi bil, če bi bila dva limperja. Ostalo kul. Dobro bi bilo vedet, kaj je imel ta Jonan25. To so dost pomembne informacije. Upam, da vedno po takem handu pogledaš v Hand History, kaj je imel, ker je samo completal SB in naredil c/r na flopu, betnu turn in donkbetnu river. Če nimaš HUDa, si je take zadeve dobro zapisat potem pod notes.
                    K6s - Lahko, da igram malo preveč tight preflop, ampak proti unknown igralcu, bi jest tole foldal, vsekakor pa ne callal. Flop bi smooth callal in turn rejznu, čeprav je board malo "scary", ampak je to standardna poteza proti agresorju. Pa še zdaj vidim, da je imel tip pred igro manj kot 4BB na mizi. Takemu ne morš dat nobenga "rešpekta", al kako naj se izrazim in zato bi ga tudi jest takole spravil all-in, samo na turnu. Proti "normalnemu" ne bi tega naredil. Imel je pač 3 oute za gutshot, pa še eden ne bi bil siguren, ker bi bil tretja flush karta na mizi, ampak je očitno, da se je tudi ta tip hotel "izpraznit". Jebat ga, nimaš kej. Heh, sej nekaj podobnega vidim, da si tudi rekel. Gremo naprej - to je dober pristop.
                    QQ - Niti slučajno check. To je easy value bet pa četudi te rejzne. Pa kaj, če je imel T, v večini primerov boš spredaj. V tem primeru bi moral za rejz plačat 1:9 in boš definitivno večkrat spredaj. Value bet pika. Večina slabših igralcev, bi z desetko to itaq donkbetnila.
                    93s - Proti uknown igralcev je težko rečt. Lahko bi celo rejzal turn. S parom in flush drawom imaš 2.5:1 možnost, da na riverju dobiš ali dva para ali flush. Z A3 sigurno ni odigral pravilno. Imel je gutshot, za katerga zihr ni imel pot oddsov za klicat. Ok, imel je A, ampak četudi bi ga dobil, bi bil way ahead/way behind.
                    77 - Callat enga rejzerja preflop ni v redu (kot si nekaj razmišljal). Ali 3bet ali fold. 3bet je torej OK. Turn nujno bet. Nimaš se kej bat barve. Jaz mu dam nek PP - TT, 99, 66. River si potem tako in tako odigral pasivno, že zaradi turna in strahu, ki je odveč.
                    KJ - V redu odigrano. To na koncu moraš betnit, ker je lahko četrta flush karta zanj scare karta in če bi checkal, lahko naredi on check behind in izgubiš 1BB. Res mu je prav, kaj pa limpa preflop.
                    Za računanje outov, pot oddsov in "procentov" ne rabiš nobenega managerja. To lahko delaš enostavno v glavi, mogoče imaš pri sebi kak plonk listek, kmalu ti pa to itak preide v kri. Jest pri svojem trackerju sploh nimam tega napisanga.
                    KK - 3bet na flopu OK, potem bi pa se jest umiril.
                    58o, 53o, to sploh nimaš kej razmišljt. BU je rejznu, CO pa celo najprej callal in potem capal preflop, kar ponavadi pomeni nek monster. Se pravi ali AA ali KK (precej malo verjetno) ali AKs. BU pa ima lahko tudi kak PP ali pa AQ, AJ, KQ. Tako da 58o in 53o nista logična. Ja, mal bi moral kojne ustavt
                    LOL, T9. No comment
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      Thx še enkrat Corey za tole izčrpno analizo filmčka. Bom šel še enkrat skoz s tvojimi mnenji, popravki, da vidim, kje sm ga ubiksal.
                      lp
                      Give fish a chance.

                      Comment

                      Working...
                      X