Announcement

Collapse
No announcement yet.

Video: citroncek igra $0.50/$1, FL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video: citroncek igra $0.50/$1, FL

    Nekaj mojih umetnij z današnjega dne
    http://www.shrani.si/f/1w/ko/1PcLZMrq/primer29.swf
    lp
    Give fish a chance.

  • #2
    zanimivo. škoda da ne snemaš kompletnega sešna s camtasio...

    Comment


    • #3
      r0k wrote: zanimivo. škoda da ne snemaš kompletnega sešna s camtasio...
      Sej sem v preteklosti velik snemal v živo, sešn direkt in sicer na prejšnjem forumu od Vuleta, ko sem igral mikro limite 0.05/0.10, kjer so mi fantje velik pomagali, zdej se pa tudi že dolgo spravljam tukaj posnet tak sešn na teh limitih, kjer trenutno igram.
      lp
      Give fish a chance.

      Comment


      • #4
        citroncek wrote: [quote=r0k]zanimivo. škoda da ne snemaš kompletnega sešna s camtasio...
        Sej sem v preteklosti velik snemal v živo, sešn direkt in sicer na prejšnjem forumu od Vuleta, ko sem igral mikro limite 0.05/0.10, kjer so mi fantje velik pomagali, zdej se pa tudi že dolgo spravljam tukaj posnet tak sešn na teh limitih, kjer trenutno igram.
        lp
        v kolikšnem času iz šudra na tale limit?
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          Biaggo, kr neki časa je preteklo ja, cca. dve leti od začetka. Pa sem hotel še vedno vztrajat na teh limitih al pa na 0.10/0.20, pa sem reku, grem probat začet 0.25/0.50, nazaj se lahko še vedno vrnem.
          lp
          Give fish a chance.

          Comment


          • #6
            citroncek wrote: Biaggo, kr neki časa je preteklo ja, cca. dve leti od začetka. Pa sem hotel še vedno vztrajat na teh limitih al pa na 0.10/0.20, pa sem reku, grem probat začet 0.25/0.50, nazaj se lahko še vedno vrnem.
            lp
            sam, jbnti no, še kr to limit igro tolčeš? zdej že itak tolk ovladaš, da bi saj na potlim lahk prestavu.
            Ker ko sem slišal na videu " fak rerejz je,ziher ma neki" pol pa vidm rejz iz 2 na 3 $, sem tapru 2x nazaj previu, da sem si gor pršu da je to limit, pa še par stvari sem si sam pr seb reku, k jih tule ne bom omenu.
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • #7
              Evo spet moj komentar, čeprav ne vem če ti kaj pomaga . Celo spet bo zelo podoben komentarju zadnjič Povej zakaj za vraga je bil na AK suited samo call 50c na flopu? Ni logike! To je po moje čisti reis! (te komentarje pišem sproti in sem šele sedaj po zapisu tega videl zakklljuček henda, zato sem še bolj prepičan v svoj prav, saj si mu s tem pustil poceni vlečti barvo, in to bedno barvo!!!). Potem še razlagaš da si ti prišel ven, da ni bilo ko zadnič,... Blo je sito, verjetno še slabše glede na hend, ki si ga imel in flop samo čekknil 50c.
              Pru top paru in flush drawu si na koncu naredil dobro, ampak v glavi spet razmišljal o najbolj črnem možnem scenariju. Mogoče jaz spet narobe razmišljam, ampak tudi pri NL igri, je to za mene igra do konca, tudi če bo enkrat imel tisto edino karto, ki te premaga, je večkrat ne bo imel.
              Nekaj praviš o tem, da te je skrbel pri KT in paru K. Kaj te je skrbelo? Pa ne rečt, da te je skrebelo to, da ima 56? Spet razmišljaš o najbolj črnem možnem scenraiju? Jaz bi prej razmišljal, da ima KJ, KQ,... ampak tudi to ne, ker bi drugače verjeto še reraisal preflop (na koncu si sicer povedal da te skrbita 2 para, ampak na dolgi rok, te na turnu to nima kaj skrbeti).
              Zraven vseh svojih dosti preveč črnih razmišljanj pa na koncu plačuješ na 4 pike s deset high. Ne vem pa zakaj te on ni reraisal! Ali eje tudi on podobno razmišljal o črnih scenariji, da imaš ti A3, A7 ali A8? Nikoli ne bomo vedeli
              Sorry, amapk s tem, ko te vednos skrbijo taki grdi scenariji 100% veliko gubiš na dolgi rok. Pa upam, da ne zameriš mojemu komentarju glede na to, da ne igram FL igre, pa tudi v NL nisem ravno ekspert (se pa trudim) Pa naj raje pokomentirajo filmček, tisti ki so bolj vešči FL igre
              lp in obilo uspešne igre

              Comment


              • #8
                Hehehe ganges, kaj bi ti zameril, hvala za komentarje in tvoje mnenje, to lahko rečem edino. Sej vem da pretiravam, sej grem sam sebi tud že na živce, vedno pa ne morjo met. A misliš pr AKs v karih, mislim da sem bil na UTG in pf sem rejznil, flop pa mislim, da sta SB in BB čekirala in sem prvi betnil, ni logično res, da bi samo limpal, moram še enkrat pogledat, ampak mislim da je bilo tako. Thx še enkrat.
                Biaggo, ja še kr vztrajam na limitu, pa dej prosim drugič kr napiši kar si si mislil, zato imamo forum a ne. Sem vesel, če kdo karkoli napiše, pa naj bo to slaba kritika ali dobra.
                lp
                Give fish a chance.

                Comment


                • #9
                  Prav imaš sorry. Sem jaz narobe videl. Ne vem kako to, da se mi je zdelo, da je betnil BB, ti pa si samo klical 50c.
                  lp

                  Comment


                  • #10
                    O Citroncek, že 0.50/1 igraš? Bravo.
                    Še kaj posnami.
                    Sex, droga in gajba Zlatoroga

                    Comment


                    • #11
                      Luštn video.
                      AA - Nimaš kej razmišljat, 3bet na izi. To je bilo v redu odigrano.
                      AK - V redu odigrano, nimaš kej. Tudi ta skunk, ki te je premagal, je odigral točno tako kot mora. Imel je oddse za callat 1:9 preflop in zato se splača callat tudi z 82.
                      KJ - Čeprav si na BU, se ne Capa s KJ, zato je call OK.
                      QT - Limpanje je najslabši move kar ga lahko narediš. QTs na CO je čisti rejz preflop. 3bet preflop je kul, sej imaš z 12 outi ~45% možnosti zmage.Value bet na riverju tudi kul. Nimaš to kej čekirat. Tudi če bi te slučajno reraisail, je to še vedno 1:11 call in enkrat v 11ih primerih boš zihr spredaj
                      KJ - Raise preflop kul z MP3, kej več pa verjetno jaz ne bi, call kul, flop noro dober. c/r flop in bet turn je standarna poteza, Dobro odigrano.
                      KT - Raise preflop jasno ok. Flop bi jest callal in rejzal turn. Če te 3betne, pač callaš tako kot si ti do SD. Tega ne foldaš nikoli proti BB.
                      Je pa težko, če nimaš nobenih readov/statsov. Donkbet po takem rejzu je pa ponavadi čista začetniška poteza.
                      KT drugič - Call proti enmu limperju je napaka. Tega se ne počne. Če je "lebaseirouf" loose preflop (recimo tam 60VPIP), potem rejz, drugače kar fold. Flop čisti fold nimaš kej razmišljat
                      0.5/1 limit je že kar luštn limit in je težko špilat brez readov. HUD v takih kočljivih primerih OGROMNO pomaga.
                      Mogoče bi bilo še dobro, da bi pokazal/povedal kater hand so imel nasprotniku, če so muckal.
                      Aja, še to. Zadeve sem komentiral sproti, nisem pogledal "rezultata" in bil potem pameten Drugače se ne da objektivno komentirat.
                      Če boš pa naredil še kak video, pa ga z veseljem pokomentiram.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        CoreySteel, fajn je videt še kakega limitaša. Thx za komentarje, vedno sem vesel, če si kdo, ki več ve o pokru, ki bolje igra od mene vzame čas, pogleda, pa pokomentira. Poizkušam pa bedarije, ki jih počnem iz sešna u sešn odpravljati.
                        lp
                        Give fish a chance.

                        Comment

                        Working...
                        X