Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neteller Fee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neteller Fee

    Zdravo, imam nekaj vprašanj...
    Imam € account na Netelerju in bi rad depozital na Tiger Gaming, ki pa je v $. Zanima me če Neteller pobira provizijo pri depozitih/cash outih na, oziroma s te strani, če se valute ne ujemajo...
    Sem ubistvu tud Neteller Gold VIP member in lahko naredim dodaten $ račun, ampak nevem kako, ker ne najdem opcije na njihovi strani, supporta pa nemorem kontaktirati, ker mi že cel dan ven meče en error in mail ne gre skozi...
    Mogoče kdo ve kako lahko to nardim?
    lpC
    Do what you love and fuck the rest.

  • #2
    skype.
    ..........

    Comment


    • #3
      Pozdravljeni
      Imam eno vprašanje če bi mi kdo znal pomagati glede netellerja?
      in sicer
      dodal sem bančni račun - nato me je prosilo za nek manjši polog - po treh poskusih je sporočilo
      You have incorrectly entered the micro deposit amount three times.
      Please contact NETELLER customer support to manually verify your bank account.
      Kako lahko zadevo rešim da bo moj bančni račun dodan kao veljaven in da lahko nakažem na bančni račun? Če kliknem na suport mi sporoči
      Varna povezava ni uspela
      Pri povezovanju z support.neteller.com je prišlo do napake. SSL je prejel zapis, ki presega največjo dovoljeno dolžino. Koda napake: SSL_ERROR_RX_RECORD_TOO_LONG
      Strani, ki si jo želite ogledati, ni mogoče prikazati, ker ni mogoče preveriti pristnosti sprejetih podatkov.
      O napaki obvestite lastnike spletne strani.
      Hvala

      Comment


      • #4
        Mislim, da dobiš v naslednjem bančnem spisku to "kodo" in jo moraš potem vnesti v Netellerju, nato ti začne delati normalno.

        Comment


        • #5
          NE. nobene kode ni. Ko registriraš kartico ti njihov avtomatski sistem pošlje nekaj centov( ne vem zakaj si kar nekaj vpisoval, če ne veš točno ) Torej. Greš na banko. Pogledaš koliko centov si dobil in ta micro depozit nato vpišeš v neteller. S tem ko vpišeš se kartica atomatsko registrira...
          Pa tok simple navodila so..

          Comment


          • #6
            hm
            nimam sicer izpiskov - na spletni banki ap sem preveril pa v času 3 dneh ni bilo.
            ok to bom počakal!
            kako pa zdaj lahko odblokiram to zadevo?
            hvala

            Comment


            • #7
              Kontaktiraš support od Netellerja?

              Comment


              • #8
                sem kontaktiral support ampak so očitno mutavi ali pa sem jaz
                so mi nazaj napisali
                Dear Sir/ Madame
                Please contact the merchant directly
                Best regards
                kam se naj obrnem če je na njihovi strani blokirano? FAQ jim ne dela

                Comment


                • #9
                  A loginaš se lahko normalno, si poslal znotraj računa supportu?

                  Comment


                  • #10
                    Piši jim s svojo situacijo na njhov email in ti naj razložijo kako to rešiti...

                    Comment

                    Working...
                    X