Announcement

Collapse
No announcement yet.

WPN deposit/withdrawal nasvet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WPN deposit/withdrawal nasvet

    Zanima me samo kako drugi opravljate transkacije z WPN, sam namreč tam še ne igram ampak sem šele pred kratkim ugotovil da nimajo več možnosti Skrilla. Na supportu so mi rekli, da najbolj priporočajo coinbase. Niti nimam crypto denarnic še zato bi bil hvaležen kakršnegakli nasveta.
    Aja pa zanima me še, ko si withdrawal delaš a moraš biti pozoren na tečaj BTC? A se upošteva tečaj v trenutku ko daš zahtevo? In potem ko je enkrat denar v tej crypto denarnici kako, ga je najlažje v gotovino spremenit? Se splača na Skrill nakazovat (ali je prevelik fee) ali se splača kar ustvarit mastercard od e-walleta? (videl sem da ima coinbase mastercard)

  • #2
    Čaki ne razumem čist a ni coinbase tudi e-wallet? Se pravi za nakazilo na WPN (ACR) uporabiš BTC naložiš gor kjer se ti predvidevam spremenijo v $. Ko withdraw me bolj "skrbi" kako poteka a se $ najprej na klientu spremeni v BTC in potem dol da, ali je fora da ko dam withdrawal request in preden oni to odobrijo ( se lahko tečaj spremeni).
    Zakaj ne bi preprosto iz coinbase nakazal na ACR in potem iz ACR na coinbase? Zakaj maš ti še banke in privatne menjalnice vmes?

    Comment


    • #3
      Ej hvala velik več jasno. Mi je nek kolega priporočal binance vs coinbase ampak bom se pogledal.
      hvala še enkrat

      Comment


      • #4
        Jaz sem pred kratkim dvignil iz WPN in sicer direktno na coinbase denarnico pa je blo gor v 2 dneh, potem sem prenakazal na coinbase pro, ker so nižji fee-ji, lahko bi že direktno seveda na coinabse pro, za pretvorbo v EUR in od tam na banko, pa je šlo bp. Ima pa matheeew verjetno prav, da je boljše še prej preko privatne, da coinbase ne ve, da gemblaš. Ko sem delal withdraw pa se upošteva tečaj v tistem trenutku, ko pritisneš withdraw.

        Comment


        • #5
          Vedno je dobra praksa dat najprej v privat wallet, ne samo pri gamblingu.
          Imaš pa opcijo tudi "slovenski" Bitstamp
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment

          Working...
          X