Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rabim Skrill dam preko paysafe PIN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rabim Skrill dam preko paysafe PIN

    Živjo, ker mi na paysafu še vedno niso omogočili transakcije se bom zdaj obrnil na pomoč k vam. Je kdorkoli pripravljen opraviti transakcijo? Jaz dam preko paypal pinov, meni pa se naloži denar na Skrill. Pa prosim samo resni in zanesljivi. Sicer to počnem prvič in sem malo v dvomih. Upam da se lahko zanesem na vas in upam da bo transakcija uspešna. Komu lahko zaupam? Če koga priporočate? Drugače pa denar potrebujem za resne stvari in ne poker da ne bo pomote. Naj bo nekdo, ki je zanesljiv. Hvala in lep pozdrav.
    Tule še razlog zakaj sem se odločil odpreti thread:
    http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...185913#p185913

  • #2
    Kok dnarja pa rabiš
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Pravis PayPal pin-i..to mislis PaySafe pin-e?
      Ne mores rect, da poker ni resen haha, pac toliko kot si ga vzames resno je
      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

      Comment


      • #4
        vosu wrote: Živjo, ker mi na paysafu še vedno niso omogočili transakcije se bom zdaj obrnil na pomoč k vam. Je kdorkoli pripravljen opraviti transakcijo? Jaz dam preko paypal pinov, meni pa se naloži denar na Skrill. Pa prosim samo resni in zanesljivi. Sicer to počnem prvič in sem malo v dvomih. Upam da se lahko zanesem na vas in upam da bo transakcija uspešna. Komu lahko zaupam? Če koga priporočate? Drugače pa denar potrebujem za resne stvari in ne poker da ne bo pomote. Naj bo nekdo, ki je zanesljiv. Hvala in lep pozdrav.
        Tule še razlog zakaj sem se odločil odpreti thread:
        http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...185913#p185913
        Če bi ti rabil denar za resne stvari, ne bi uporabljal niti paypala, paysejfa ali skrilla ampak račun na banki.

        Comment


        • #5
          andraz wrote: Pravis PayPal pin-i..to mislis PaySafe pin-e?
          Ne mores rect, da poker ni resen haha, pac toliko kot si ga vzames resno je
          Se opravičujem, jasno sem mislil paysafe kode in ne paypal. Gre pa za 200€ oziroma 4 kode po 50€.

          Comment


          • #6
            Anubis88 wrote: Kok dnarja pa rabiš
            Gre za 200€, 4x po 50€. Ker nisem tega še nikoli počel in ker ne vem komu zaupat sem pripravljen reskirati 5€ vendar ti potem pošlješ prvi. Se pravi jaz tebi 200€ in ti meni 195€ vendar ti pošlješ prvi.

            Comment


            • #7
              Ne gre to tako vosu
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                CoreySteel wrote: Ne gre to tako vosu
                Povej komu lahko zaupam in pošljem prvi

                Comment


                • #9
                  vosu 100jko ali pa ureek bi bila prav naslov. Mogoce tudi cepon, ce mu je sila.

                  Comment


                  • #10
                    pastetaaa wrote: vosu 100jko ali pa ureek bi bila prav naslov. Mogoce tudi cepon, ce mu je sila.
                    Poznam te ljudi, ne hvala

                    Comment


                    • #11
                      Sem se odločil da bo tole moja ponudba (drugače bom pa počakal do jutri, ko pričakujem da bodo uredili na paysafu). Jaz 200€ ti meni 195€ in ti pošlješ prvi, transakcija bo opravljena v štirih delih, da bo bolj sigurno. Kdor je zainteresiran naj mi piše oziroma odgovori. Se mi zdi vse skupaj dokaj razumljivo in pošteno.

                      Comment


                      • #12
                        vosu wrote: Sem se odločil da bo tole moja ponudba (drugače bom pa počakal do jutri, ko pričakujem da bodo uredili na paysafu). Jaz 200€ ti meni 195€ in ti pošlješ prvi, transakcija bo opravljena v štirih delih, da bo bolj sigurno. Kdor je zainteresiran naj mi piše oziroma odgovori. Se mi zdi vse skupaj dokaj razumljivo in pošteno.
                        Vidmo, da ne veš, kako vse skupi funkcionira. Jaz ti svetujem, da raj uporabljaš bančno kartico ter račun na banki.

                        Comment

                        Working...
                        X