Announcement

Collapse
No announcement yet.

cek s starsov,pomoc pls

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cek s starsov,pomoc pls

    starsov sm delo cash out na MB, pa so mi na dom poslali cek,kje naj ga unovcim,da ne bojo cuknil %

  • #2
    se mi zdi d scekom mors it na banko :-), pa prej ga mami pokazi
    before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

    Comment


    • #3
      matic_all-in wrote: starsov sm delo cash out na MB, pa so mi na dom poslali cek,kje naj ga unovcim
      ja na banko gres(kjer mas odprt racun), neki malga ti zaracunajo, pocakas par dni pa mas dnar na racunu

      Comment


      • #4
        Hočeš rečt, da si hotu dat cashout na MB, pa so ti namesto tega poslali ček domov?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: Hočeš rečt, da si hotu dat cashout na MB, pa so ti namesto tega poslali ček domov?
          ja ne vem a sm narobe klikno al kaj ... do zdaj so bli vsi prejsnji na MB uspesni
          a majo v avstriji majn provizije,ko nase banke ???

          Comment


          • #6
            Puznam banko brez provizije,neki prbližn tacga: "Usesouzjel-štad",u državi hmmmmm "Zguba land",maš še zastonj avio karto za tvrtko"Dolpadu-flot",če nimaš prevoza.
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #7
              Reno wrote: Puznam banko brez provizije,neki prbližn tacga: "Usesouzjel-štad",u državi hmmmmm "Zguba land",maš še zastonj avio karto za tvrtko"Dolpadu-flot",če nimaš prevoza.
              caaaar!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
              Ej, a je to ista država k mava midva server od najinga sajta plasiran?
              Ker me je Murko spraševau, kaj more na št. servisu povedat, k bo šou po napotnico...
              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

              Comment


              • #8
                evo za vse,ki se vam bo naredla tk nerodna zadeva. dans sm neso cek,valda zenski nic jasno je sla u pisarno so 3 prisle za comp pa 10 min carale,pa 2x je povdarla,ce je z njim kaj narobe vas bremenimo za stroske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zaenkrat so uzeli sam 5 eur. drugac pa trajalo naj bi 14 dni,ocitno bojo le uredil

                Comment


                • #9
                  Ja kake hude stroške pa majo oni, da bi te zato bremenili :P? Ziher mislijo da dnar pereš. pazi se, Zdaj ti že ziher država prisluškuje, pa prevrja tvoje maile. Ilegala je edina rešitev :P
                  A si ziher, da si ti prav klikno, da ti naj na moneybookerse nakažejo? Ker meni se še ni nikoli zgodilo, da bi mi narobe nakazali. Najboljše bi blo, da se na tistega, ki ti je cashout urejal ornk razpizdiš, pa da zdaj ček ne gre pa to, pa da ti naj kar gor nakažejo kolkor si prej mel. Zatem pa še idi ček seveda unovčit
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment

                  Working...
                  X