Announcement

Collapse
No announcement yet.

nakazila na poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nakazila na poker

    Če kdo nima možnosti nakazila na katerikoli poker vam lahko nakažemo na vaš poker račun seveda s tem, da prej od vas prejmemo nakazilo ali na TTR ali pa na roke...

  • #2
    pjer jaz pa bi vprasal ne
    kupil sem si dve paysafe kartici po 100€ ne pa bi si zdaj rad nakazal na full tilt zaj pa ker je pac first deposit bonus me zanima ce bi lahko kak zrihtali da bi dobo bonus na celih 200 € ce gre saj drugace pa tudi ni problema.
    Hvala za pomoc

    Comment


    • #3
      to bo bol vule vedu- ena možnost je tud da daš ti men obe veljavni kodi - jst ti pa nakažem na MB! in je stvar rešena!

      Comment


      • #4
        ok te pa boma to ju3 zrihtala vredu pa ti dam te jaz toti kodi na msnju pa mi ti nakazes to gor.
        hvala sefe !

        Comment


        • #5
          gojcic wrote: ok te pa boma to ju3 zrihtala vredu pa ti dam te jaz toti kodi na msnju pa mi ti nakazes to gor.
          hvala sefe !
          deal sam gremo u kg jutr tok da ne vem kolk bo cajta -ampak bomo ž zrihtal

          Comment


          • #6
            En primer je bil, ko se je dalo napisati veš paysafe kartic in se je štelo kot en znesek, sam to je blo na pacific networku.
            Najboljše in najsigurneje je, da ti gojcic daš te dve kode peroti, on si jih upiše na BF in sprejme denar, pjer ti pa pošlje na mb 200€, ki si jih kasneje naložiš na FTP in prejmeš maks. bonus.

            Comment


            • #7
              ja boma te tak naredla da mu bom dal jaz toti dve paysafe ja pa naj mi te on pol kr nakaze to gor al pa ce mi lahko na moj moneybookers nakaze al pa kak... nekak bomo ze zrihtali to hvala za pomoc se enkrat

              Comment


              • #8
                jah nakazat ti mora na moneybookers, ker player to palyer transfer nisem ziher, da se ti šteje kot first deposit bonus
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  sem jaz tudi pol malo postudiral pa pomoje ne šteje no pa bo nakazal na moneybookers kak dolgo te traja to al takoj dobis ?

                  Comment


                  • #10
                    Tam daj deposit pa znesek kolko hočeš. Pol pa te preusmeri na paysafe stran in maš opcijo da vpišeš več PINov. To je to.

                    Comment


                    • #11
                      aja celo tak gre te pa tak hvala zlodej !

                      Comment


                      • #12
                        brez problema lahko nakazes vec paysafe kartic in se ti steje kot en znesek...preizkuseno na full tilt-u
                        If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker.

                        Comment

                        Working...
                        X