Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je treba plačat davek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je treba plačat davek?

    Na bwinu mam eno lepo vsotico denarja, pa me zanima, če vse dol vzamem in si nakažem na svoj TTR, a moram v sloveniji kak davek na to vrednost plačat?
    Ma kdo kake izkušnje s tem?

  • #2
    ne nobenih težav ne bo! ti sam cashoutaj in mir! preizkušeno več kot 100krat!

    Comment


    • #3
      truli wrote: Na bwinu mam eno lepo vsotico denarja, pa me zanima, če vse dol vzamem in si nakažem na svoj TTR, a moram v sloveniji kak davek na to vrednost plačat?
      Ma kdo kake izkušnje s tem?
      V zadnjem uradnem listu so objavl da sledijo vse transakcije iz tujine in drugih serverjev, tko da si mrtu! 72% davčna stopnja!!!
      Ena varianta je nakazat na banko na Barbadosu, sam preden gor prideš, pa še pol 3 mesečna karantena..., pa triper od domačink..., se ti zmeša!!!
      Najboljš pa če ti jst dam svoj tekoči račun, pa ti men nakažeš, pa ti jst pol na roke dam, pa ne boš meu problemu zarad davčne.
      Ni se mi treba zahvaljevat, za poker frende vse! Mi boš kako za pivo dal.
      Sam moraš vedet da se pri prenosu določeni procenti zgubijo...., da ne bi blo pol kakih čudnih pogledov...
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #4
        pjer wrote: ne nobenih težav ne bo! ti sam cashoutaj in mir! preizkušeno več kot 100krat!
        Tud za zneske nad recimo 10k€?
        Hvala za odgovor..
        @biaggo: poznaš rek "Better safe than sorry." ?

        Comment


        • #5
          truli wrote: [quote=pjer]ne nobenih težav ne bo! ti sam cashoutaj in mir! preizkušeno več kot 100krat!
          Tud za zneske nad recimo 10k€?
          Hvala za odgovor..
          biaggo: poznaš rek "Better safe than sorry." ?
          ni problema,niti ce bi 100k kes outo,edino kopijo osebnega dokumenta bos rabo poslat na bwin (lahk po faksu se lazje pa kot prilogo po mailu ),da bos kasnej lahk kes outo,da denar varno pride na tvoj racun
          biaggo : hehe umiram od smeha 11 min cez 5 zjutro na tvoj komentar

          Comment


          • #6
            me zanima kaj bi blo, ce bi biaggio spraseval pomembno stvar, in bi se najdu kak truli in pisal zajebancije. Vse lepo in prav, ampak malce resnosti nebi skodlo ob takih zadevah.

            Comment


            • #7
              pillow wrote: me zanima kaj bi blo, ce bi biaggio spraseval pomembno stvar, in bi se najdu kak truli in pisal zajebancije. Vse lepo in prav, ampak malce resnosti nebi skodlo ob takih zadevah.
              - so stvari , ki so bile že 100x predelane in o katerih je bila že 100x debata in o katerih se je treba absolutno delati norca in biti neresen..., 100 X...
              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

              Comment


              • #8
                in so stvari katere so na novo postavlane in jih je treba na novo povedat

                Comment


                • #9
                  pillow wrote: in so stvari katere so na novo postavlane in jih je treba na novo povedat
                  debata in dejstva o plačevanju davka , izogibanju, obveznosti do določenih institucij v državi ter o podobnih stvareh je :
                  1. vsem znano ne glede na prejšnje debate
                  2. priporočeno da se ne debatira vsem na očeh...
                  Lahko pa začnemo, samo če ima človek več kot 10 k na računu, so takšna vprašanja irelevantna v večih pogledih...
                  Da pa zadostimo potrebo po radovednosti:
                  - v Slo je zaenkrat plačevanje davščin za transakcije z tujih bančnih računov in spletnih serverjev, zakonsko nekontrolirano, ter se šteje kot del sive ekonomije, tako tudi ni kazensko preganjano, ne glede na znesek
                  - zarada nepojava finančne policije je kontrola premoženja in njegov izvor v slo. do nadaljnjega precej okrnjena in nepregledna ne glede na višino premoženja
                  The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                  Comment


                  • #10
                    pohvalno, ne vem samo zakaj treba najprej par postov heca, da se pol tko lepo razjasni vse
                    p.s. Tvoj smisel za humor, me ne moti, mi je ql ker se nasmejem, ampak glede na to da se zacelo na novo, sem mogu gobec odprt. Pa brez zamere

                    Comment


                    • #11
                      Opa-štrajt,vedno se pa najde nekdo ki podrkava, normalno!!!!!
                      Odgovor na pitance je itak že dal šef no,pa kaj za boga je narobe?????? U enmu stavku,vsak dvig je že 100x preverjen,tuki gre samo za zaupanje in verjetno je Truli tudi verjel,če so pa še kakšni sončni komentarji zraven je pa samo hec ne??
                      Čudim pa se,da TI pilow podrkavaš našga biagg-a no,saj ga poznaš že dolgo časa in prav zaradi tega je to res podrkavanje,tuki neki smrdi.
                      Pa brez zamere,ampak sem mogu. Pa ni se začelo na NOVO!!!!!!!!
                      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                      Comment


                      • #12
                        g. Reno, dalec od tega da bi jst koga podrkaval, kokr si se izrazu. Poznam ga ne, vem pa da skrbi za dobro vzdusje foruma. Zameru pa se nobenmu in ti tud ne bos mel te srece. GL

                        Comment


                        • #13
                          Super si stari,da pa men uspeš živc dvignt bravooo.
                          Itak sem mislu u ilegali ostat,tega mi pa res ni treba.
                          Veš,jest mam tolk časa,da tvoje pripombe in opazke na večih forumih spremljam in prav zaradi takih sva z Biagg-am premišljeva,če bi sploh sodelovala tu in ravno zato sem uletu v vajino debato.
                          Če si imamo karkoli za povedat,so primernejši kraji in to iz oči v oči,ne pa da se tuki prepucavamo.
                          Jest res nimam sreče,sam ti jo pa imaš,ker namen si dosegu,grem raje u ilegalo in bom od daleč spremljal resno debatiranje-itak me je pa sram,da se s temi bedarijami ukvarjam.
                          Mej se.
                          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                          Comment


                          • #14
                            nimam jst nobenga namena kogarkoli jebat v glavo, samo se bos mogu pa vseeno zamislt nad svojim obnasanjem. skoda besed res. truli ne vem kaj sploh sprasujes take bedarije, rajsi odpri temo zajebancije pa bo stvar resena. biaggo se opravicujem da sm karkoli reku, bodi dalje kar si, truli ti najprej poguglej zadeve pa pol sprasuj na forumu namenjenemu ne vem cemu, reno teb pa ne bom nc reku, si dovolj star da ves kako pa kaj. od tega trenutka dalje drzim gobec, kljub temu da nism bil do nikogar zaljiv. LP

                            Comment


                            • #15
                              Sprejmi moje opravičilo in sodeluj še v bodoče,golobja slika je bila res žaljiva in sem jo odstranil!!
                              Kar tako naprej nadaljuj,je res že čas da se ne zapletam več in bom tokrat za spremembo sam držal gobec.
                              Počasi se mi zdravje vseeno vrača in še pomlad je pred vrati,v službi me že pričakujejo, zatorej bo ilegala dobra odločitev.
                              Še 1x oprosti in uživaj,upam da bo forum postal resna zadeva in da boste vsi uspeli.
                              Če imaš še kakšno sporočilo mi ga pa prosim posreduj na PM,ker prebiral pa še bom.
                              Srečno.
                              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                              Comment

                              Working...
                              X