Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moneybookers kartica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moneybookers kartica

    Dobili smo inside novico, da bo v kraktem lahko vsak lastnik moneybookers računa imel Moneybooker Mastercard kartico, podobno kot pri Nettelrju. Baje že obstaja (ima jo podpredsednik Moneybookersa) in bo v kratkem izšla za vse moneybookers uporabnike.

  • #2
    Nice
    ..........

    Comment


    • #3
      Super!
      ..........

      Comment


      • #4
        pa glih zarad tega sm šel na neteller in učer sm dubu kartico joj joj joj
        You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

        Comment


        • #5
          To can't wait, skos sem uporablu MB, zarad kartice sem še Netteller odpru, sam se nekak nisem mogu navadit.

          Comment


          • #6
            dro18 wrote: pa glih zarad tega sm šel na neteller in učer sm dubu kartico joj joj joj
            sami od sebe so jo poslali ?

            Comment


            • #7
              Upajmo samo, da bo to res v kratkem in ne v roku kakšnih 6-12mescev

              Comment


              • #8
                To mi delaj komaj cakam
                F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                Comment


                • #9
                  Čak, a potem boš s to kartico lahko plačeval bilo kje al kako?
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #10
                    1wayman wrote: Čak, a potem boš s to kartico lahko plačeval bilo kje al kako?
                    Ja, podobno kot z neteller kartico, plačuješ posod kjer sprejemajo mastercard.

                    Comment


                    • #11
                      kolk časa pa traja od prijave na netteler pa do tega da imaš kartico doma ?

                      Comment


                      • #12
                        hm ... 3tedne neki takega al več,rečmo max 1 mesec

                        Comment


                        • #13
                          Že zdej sem frajer z eno Mastercard kartico, z dvema bom pa že glavni na vasi
                          Ok resno...
                          Če bo tole res kaj kmal, potem ne bo nobene potrebe po Netellerju več... Vsaj zame ne.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Hudo!
                            Sem glih razmislov da bi odprl neteller, da bi mel MC kartico. Pa zgleda ne bo treba
                            Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

                            Comment


                            • #15
                              O super, zdaj mi pa nebo treba netellerja odpirat.
                              Zaenkrat sem zelo zadovoljen z MB. Nikol ni blo treba nobenih dokumentov pošiljat. Ko withdrawam mam denar na banki naslednji dan.
                              Sex, droga in gajba Zlatoroga

                              Comment

                              Working...
                              X