Announcement

Collapse
No announcement yet.

skrill brexit problemi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skrill brexit problemi?

    Zdejle sem hotel plačati s skrill kartico in mi ni naredilo transakcije. Sem probal potem skušal dvigniti gotovino na bankomatu NLB in SKB ter neuspešno. Edini ali ima še kdo probleme?

  • #2
    Pokliči support in vprašaj.

    Comment


    • #3
      https://twitter.com/Ask_Skrill

      Comment


      • #4
        na vsake pol leta 1x se men zgodi to, da ne gre kešout, stanje je pa ok. naslednji dan je potem vse ok.
        lahk da je kak server update itd.
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          biaggo wrote: na vsake pol leta 1x se men zgodi to, da ne gre kešout, stanje je pa ok. naslednji dan je potem vse ok.
          lahk da je kak server update itd.
          Ja štekne tko ko praviš. Men je ene 3 tedne nazaj v restavraciji zavrnlo in neteller in skrill kartico. Sam je blo vse ok, nasledni dan delal normalno
          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

          Comment


          • #6
            Lahko ti odgovorim še jaz. Težava se pojavi, ker imajo težave s strežniki in aplikacijo zaradi česar se lahko zgodi tudi časovni interval do 24( je bilo tudi že 30 in več) da pač ne moreš naredit transakcije. Updatal so API in očitno pač uporabljajo neko JAVO or sth, ki je visoko nekompatibilna z raznimi nadgradnjami strežnikov.
            Moja izkušnja je bila precej nerodna, saj v restavraciji ni potegnila niti skrill niti neteller kartica. Rešitve, razen, da imaš gotovino ob sebi ni. Žal

            Comment

            Working...
            X