Announcement

Collapse
No announcement yet.

MB cashout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MB cashout

    Okay, to kar bom vprasal 100% pise v navodilih MB vendar sem prevec len da bi bral + bi rad slisal iz prve roke.
    V glavnem me zanima, kako se opravljajo cashouti iz MB na transakcijski racun.
    V MB interfacu sm si registriral bancni racun vendar sklepam, da nakazila nisem zmozen opraviti preden verificirajo mojega racuna (ali pac)..
    Torej kako postopat?

  • #2
    Joj... Klikneš tam na verify pri svojem bančnem računu, pa ti vse piše
    Uglavnem, uploadaš ene 10€ iz svojega računa na MB in to je to.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Mene pa zanima pri cashoutu iz MB na banko, sicer sem ze cashoutal prej brez kakrsnih tezav, zdaj so pa napisali da lahko samo 10€ dam dol na banko in da bom dobil neko kodo zravn ki jo potem ko hocem ostalo dol dat vtipkam (kao z tem preverjo bancni racun). Zdj me sam zanima ce je ze kdo to delu, oziroma kako naj jst to kodo izvem ? Jo dobim na bancnem izpisku al kaj ? Nc jasn
      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

      Comment


      • #4
        A prej si normalno delal cashoute brez da bi potrdil bancni racun?
        Meni so zdej poslali mail da morm poslat sliko osebne, izpisek iz banke (zadnjih 3h mescov) , in razlog uporabe MB

        Comment


        • #5
          Jst sm vse poslal osebno+poloznico na kateri je viden naslov ( to pred pol leta recimo) od takrat sem ze 3x cashoutal brez tezav. Drugo mi je vse jasn sam kje naj jst tisto kodo najdm ki jo morm potem vpisat?
          [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

          Comment


          • #6
            Jao,Pero Corey-u pripada posebna nagrada za odgovarjanje najpogosteje postavljenih vprašanj če ne drgač mu jo jest podelim kr ko berem kol krat mora eno in isto odgovarjat sem še sam živčn.
            Ja kao si nakažeš in pride na banko kot referenca ta cifra čeprav iz izkušenj mislim da na banki nimajo pojma o čem se gre lol. Mislim da je lažje jim skenirat bančni izpisek, kartico in osebno pa potem ko rečejo da je izpisek preslabo skeniran še enkrat istega pošlješ in rečeš da prt screen pač ni boljši in je to to. Sicer se ne spomnem kua sem jest nardil sam vem da ko sem prvič na banki bil ene 6-7 let nazaj niso imeli pojma o tem kaj je ta referenca ki ti jo MB pošlje .
            "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

            Comment


            • #7
              idl3r, pri meni je blo isto. Account moraš pač "povezat" z bančnim računom, kljub temu da si poslal vse dokumente, in scane.
              10€ si vzameš dol na TRR (možnost je pa tudi, da si nakažeš iz TRR na MB - potem ne rabiš nobene kode vpisovat)
              Vsak transfer ima neko posebno "kodo/cifro/ID", ki se na bančnem izpisku vidi. Ti vtipkaš zadnje štiri (al neki v tem smislu) in to je to.
              Ne vem če je to referenca, ampak na bančnem izpisku se pa takoj vidi. Vsaj meni je blo takoj jasno in ni bilo problemov. Edino kar je blo je, da sem moral čakat pač 1 mesec na bančni izpisek.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Sam mislim da če uporabljaš "spletno banko" da lahko tamle potem že prej vidiš to cifro in ni treba izpiska čakat
                "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

                Comment


                • #9
                  Ja, itak, če imaš klik. Jest ga pač nimam
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    CoreySteel wrote: Ja, itak, če imaš klik. Jest ga pač nimam
                    Greš na banko, pa ti tam povejo, da ne rabiš čakat na izpisek .

                    Comment


                    • #11
                      Kok casa kej rabi da pride dnar iz banke na MB? Dans poslal $$$$

                      Comment


                      • #12
                        mislim pa da lahko traja do 3 delovne dni (vsaj tolk si lahko banke vzamejo časa), sicer pa še sam nisem nakazoval na MB iz banke.
                        "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

                        Comment


                        • #13
                          Hitreje kot en dan ne, počasneje kot dva pa se tudi še ni zgodilo (razen, če je bil vikend).
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Kok cajta traja pa da iz partyja pride na MB. Se selm na FTP

                            Comment


                            • #15
                              Piše verjetno na njihovi strani?
                              24-48h verjetno je ponavadi.
                              edit:
                              Našel v 30ih sekundah.
                              10. What is the average processing time for moneybookers cash outs?
                              All cash outs are first approved by our internal review team. This process usually takes approximately 24-48 hours. If you are a preferred member verified user this will take less time.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X