Announcement

Collapse
No announcement yet.

Težave s Skrill Mastercard

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Težave s Skrill Mastercard

    Je še komu danes zablokiral predplačniški Mastercard?
    Meni je zavrnilo transakcijo na dveh različnih prodajnih mestih in izpisalo 'pokliči banko'.
    Res sem poklical na Skrill in baje imajo neke tehnične težave, ki bodo odpravljene v nekaj urah ali najkasneje do jutri.

  • #2
    ob 16.30 je šlo v šparu normalno.

    Comment


    • #3
      Občasno imajo te tehnične težave, recimo 1x na pol leta.

      Comment


      • #4
        Zoprno. No ja, zdaj spet vse dela tako, kot mora.

        Comment


        • #5
          Jest sem imel enkrat težave v vseh teh letih uporabe, a še vsakič mal cvikam, ko dam kartico
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Danes me je klical prijatelj češ da bo treba z 1.1. prijavit skrill/neteller račune ??? Ima mogoče kdo kaj več info o tem?

            Comment


            • #7
              miso191 wrote: Danes me je klical prijatelj češ da bo treba z 1.1. prijavit skrill/neteller račune ??? Ima mogoče kdo kaj več info o tem?
              lol, komu?
              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

              Comment


              • #8
                miso191 wrote: Danes me je klical prijatelj češ da bo treba z 1.1. prijavit skrill/neteller račune ??? Ima mogoče kdo kaj več info o tem?
                Prijaviti bo treba račune v tujini, med katere pa Neteller, Skrill, PayPal ne spadajo. Tako da pomiri še prijatelja
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  miso191 wrote: Danes me je klical prijatelj češ da bo treba z 1.1. prijavit skrill/neteller račune ???
                  Na podlagi spremembe katerega zakona?

                  Comment


                  • #10
                    Na podlagi zakona o finančni upravi, ampak kot rečeno, e-denarnice tukaj ne spadajo.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      da mal obelodanim corey-jevo razlago: bistvena beseda je DAVČNA ŠTEVILKA.
                      Če nisi vpisal davčne na kakršnem koli računu, ne tu zganjat panike glede kontrole državno-bančne birokracije.
                      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                      Comment


                      • #12
                        CoreySteel wrote: [quote=miso191]Danes me je klical prijatelj češ da bo treba z 1.1. prijavit skrill/neteller račune ??? Ima mogoče kdo kaj več info o tem?
                        Prijaviti bo treba račune v tujini, med katere pa Neteller, Skrill, PayPal ne spadajo. Tako da pomiri še prijatelja
                        OK super hvala! Me je zbudu ob 11h zjutraj in sm šu čisto živčen to sem vprašat

                        Comment

                        Working...
                        X