Announcement

Collapse
No announcement yet.

2 valutna računa. Kako deluje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 valutna računa. Kako deluje?

    Pozdravljeni,
    A mi lahko nekdo razloži kako deluje, če imaš 2 valutna računa na Skrill. Torej dolarskega in Evrskega. Vem, da moraš naredit nov račun z drugo valuto in jim poslati email, da jiva združijo.
    Kako pa potem? A moraš iz € računa nakazat na $ denar in pol iz tistega na poker acc? Kako je če ti vmes ukinejo novi $ račun, ko zgubiš VIP Silver?
    Hvala in lp

  • #2
    Da dobiš dve valuti, moraš imeti Skrill Silver status, kar pomeni, da moraš vsake tri mesece ohraniti Silver status, ki se pogojuje s 15K depoziti na online igralnice v tej dobi. Ko prideš do Silver statusa, si odpreš še en Skrill z drugo valuto, torej bo tvoj prvi account v prihodnje main account. Po želji si transferiraš med obema računoma, ni pa to nuja, če igraš na $ sajtih uporabljaš $ Skrill, če na € pa osnovnega €. Če ti ukinejo drugi račun vmes, ti ostane prvi še vnaprej. Valuto na Skrillu ti lahko naknadno spremeni support, če jih kontaktiraš, ampak ti v prihodnje seveda ostane samo en račun.

    Comment


    • #3
      Hvala za odgovor!
      Sem si naredil še en račun in so mi ga taggali na main account. Mogoče veš, če pošlem zdj € na $ račun ali mi dajo tolko dolarjev kot je dejanska vrednost ? Zanima me še kolko pa je Fee al kako se temu reče, ko dvigneš $ iz poker sajta na € skrill? Sem že sam iskal pa nisem kj našo.
      Glede drugega vprašanja sem našo odgovor:
      For transactions involving currency conversion Skrill adds a fee of 3.99% to our wholesale exchange rates. The exchange rates vary and will be applied immediately without notice to you.

      Comment

      Working...
      X