Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skrill evro/dolar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skrill evro/dolar

    Zivjo, cisti novinc tuki.
    Se opravicujem, ce je to ze splosno znano oz. je bila ze odprta tema na to vprasanje.
    Zanima me kako je s skrillom in z evro, dolar valuto. Kako prideš do accounta kjer imas lahko obe valuti, oz. ali je to sploh potrebno?
    Zanima me predvsem zaradi party pokra in kar se tice deposit in withdraw fee.jev.
    Vjretno lahko enostavno nakazes na party iz skrilla in obratno tudi, ce imas skrill samo v evrih. Vendar lahko zaradi tega priackujem dodatne stroške menjave valut med €->$/$->€?
    Zelo sem škrt in bi zato rad placeval cim manj fee.jev.
    Za kakrsno koli inormacijo se vnaprej zahvaljujem.

  • #2
    Živjo, dobrodošel na forumu.
    Na Partyu si lahko spremeniš valuto v EUR, če si odprl račun v USD. Profile - Edit - Preferred Currency. Če ne gre, pa piši na njihov support.
    Če boš imel račun v dolarjih, boš nekje moral plačati provizijo, brez tega ne gre. Ali Party-Skrill, ali pa magari Skrill-tvoj bančni račun/bankomat, če bi imel Skrill v dolarjih. (ok edino, če bi imel še TRR v dolarjih in šel s tem denarjem direkt v vegas špilat) :P
    Pa v tem ni nič škrtosti. Point pokeraša je, da vedno poskuša najti kar najmanjše edge
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment

    Working...
    X