Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zakaj bi sploh imel Skrill, če lahko nakažem direktno brez obresti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakaj bi sploh imel Skrill, če lahko nakažem direktno brez obresti?

    Zdravo,
    na bet365poker sem dobil nekaj denarja. Ko sem si ga nakazal direktno z igralnice na trr, sem dobil čistih 50€, ampak, ko sem si skušal nakazati preko Skrilla, mi je le-ta hotel zaračunat 5,5€. V čem je torej prednost nakazila preko Skrilla? Za nakazovanje preko kreditnih kartic maybe?
    Pozdrav, Boštjan

  • #2
    Glavna prednost spletnih denarnic je hitrost pri nakazilih in tudi izplačilih. Vse skupaj gre hitreje kot pri direktnem TRR. Seveda so še druge prednosti, ampak zaenkrat niso tako relevantne

    Comment


    • #3
      Dosti prednosti je.
      - Največja je verjetno ta, katero je že omenil DinamitPro. Vplačilo je na sajtu v eni minuti, izplačila do recimo 48 ur, čeprav je večinoma še hitreje. Na PokerStarsih sem imel povprečje pod 1 uro.
      - Za 10€ enkratnega plačila dobiš debetno MasterCard kartico, s katero lahko plačuješ povsod po svetu in online. Povežeš jo lahko tudi s PayPalom. Zapraviš lahko toliko kot imaš, ne moreš "iti v minus".
      - Če imaš kakšne VIP dodatke, jih dobivaš na Skrill.
      - In nenazadnje, e-denarnice nudijo večjo anonimnost, kar marsikomu veliko pomeni. Za registracijo ne potrebuješ davčne številke, po zakonu se teh računov tudi ne javlja FURSu.
      - Potem če gremo v podrobnosti so tudi transakcije med uporabniki lažje, v primeru stakingov ipd. Pa sigurno sem še kaj pozabil. Zaenkrat toliko
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Aja, ok, o tem pa res nisem razmišljal... Hvala obema za odgovor!
        A je lahko kakšen problem na davčni, če bi si nakazal preveč denarja na trr?

        Comment


        • #5
          Ne.
          bossty wrote: A je lahko kakšen problem na davčni, če bi si nakazal preveč denarja na trr?
          Ne!
          TILTLESS!

          Comment


          • #6
            Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?

            Comment


            • #7
              biserx wrote: Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?
              Nisem ziher. Ti pa lahko povem da sm dubu refound od Amazona na Skrill kartico, tko da pomoje bi se moralo dat
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                Skoraj 100%, da se ne da.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  biserx wrote: Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?
                  predvidevam, da misliš plačo. valda da ne ane

                  Comment


                  • #10
                    biserx wrote: Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?
                    predvidevam, da misliš plačo. valda da ne ane
                    Anubis88 wrote: [quote=biserx]Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?
                    Nisem ziher. Ti pa lahko povem da sm dubu refound od Amazona na Skrill kartico, tko da pomoje bi se moralo dat
                    to je pa čist standardno, da dobiš refund na tisto kartico s katero je bilo kupljeno blago.

                    Comment


                    • #11
                      Anubis88 wrote: [quote=biserx]Eno vprasanje. Lahko na debetno kartico prejemas redna mesecna nakazila?
                      Nisem ziher. Ti pa lahko povem da sm dubu refound od Amazona na Skrill kartico, tko da pomoje bi se moralo dat
                      še en namig če kupuješ preko nemškega amazona (nevem kako je pri drugih) - vedno probaj potem, ko že imaš doma robo, zatevat return/refund, ker pri nekaterih stvareh ti enostavno vrnejo denar, robe pa ne rabiš poslat nazaj.
                      primer lih od zadnjič:

                      pa to zdaleč ni osamljen primer. sem že dobil majce za punco, pa led luči za kuhinjo, poličke za dnevno...

                      Comment


                      • #12
                        Pol boš pa kdaj kupu kaj za par jurjev, pa bo res kaj narobe pa ti bodo komplicirali ker maš zgodovino zahtevanja refoundov pri artiklih za par evrov
                        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                        Comment


                        • #13
                          Stremetzsky wrote: še en namig če kupuješ preko nemškega amazona (nevem kako je pri drugih) - vedno probaj potem, ko že imaš doma robo, zatevat return/refund, ker pri nekaterih stvareh ti enostavno vrnejo denar, robe pa ne rabiš poslat nazaj.
                          Bolj glupega namiga pa še ne.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Stremetzsky, dej greva skupi ufurat biznis, ti boš naročal robo in zahteval refund, jaz jo bom pa preprodajal naprej na črnem trgu, bova obogatela only fools and horses stajl. Če se bo kdo usajal, da je nedovoljena prilastitev premoženja kaznivo dejanje, pa dvakrat okol kepe in bo mir.

                            Comment


                            • #15
                              fantje tist gumb return/refund obstaja z razlogom, ker maš ti pravico vrnit stvar če ti ni všeč ane. Če pa se oni odločijo, da je ne rabim vračat (iz katerihkoli razlogov že) pa ka nej zdej js nardim? Jih prosim, da vzamejo nazaj?
                              U glavnem zaključimo s tem, ker tema ni namenjana temu. se opravičujem za smetenje.

                              Comment

                              Working...
                              X