Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nakazilo na skril.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakazilo na skril.

    Zdravo, na skrill si bi nakazal cca 1k€. Zanima me kaksna je najbolj ugodna pot za nakazilo, da ne bom ravno plačal 50€ feeja. hvala za nasvete ze v naprej. lp

  • #2
    Kakšni pa so sedaj fee-ji za depozite iz bančnih računov na Skrill, če nimaš VIP-a? Jaz imam Silver pa na srečno nimam teh težav

    Comment


    • #3
      Pri vseh opcijah je 1.0 % fee, razn pri nakazilu z kreditnimi karticami je 1.9 %

      Comment


      • #4
        joj , a ni blo nekih 7 % fee-ja pri nakazilu s psc ? bedak sploh nisem preveru. teh 10 € bom ze prezivel.

        Comment


        • #5
          7,5% je blo

          Comment


          • #6
            je pa drug problem , sem se sedaj spomnil da imam omejitev na PSC strani 250 € / mesec. ko oa zelim nakazati celoten znesek preko PSC na skril le ta zahteva da se vpises preko PSC strani. je mozno recimo 10x po 100 € nakazat ali bo potem spet neko opozorilo?

            Comment


            • #7
              .
              ..........

              Comment


              • #8
                Si bom izposodil temo. Hocem nakazat na skrill prek spletne banke, pa ne vem kaj dat za naslov, namrec city Gauting, country Germany ni dost, polnega naslova pa kar ne najdem.. Help please

                Comment


                • #9
                  Mamokisho wrote: Si bom izposodil temo. Hocem nakazat na skrill prek spletne banke, pa ne vem kaj dat za naslov, namrec city Gauting, country Germany ni dost, polnega naslova pa kar ne najdem.. Help please
                  Men je takole vedno ratalo naložit na Skrill preko mobilne banke. Naložil sem nazadnje manj kot teden nazaj.
                  Podatke pridobiš ko daš deposit, Manual Bank Transfer.
                  Njihov račun: DE14...
                  BIC: Deutche Handelsbank AG (DEKTDE7G)
                  Prejemnik: Skril Ltd.
                  Naslov: 25 Canada Square
                  Kraj: London
                  Koda namena: OTHR, Namen: je user ID od Skrilla
                  Referenca: NRC
                  Stroški: SHA
                  Pa tist 1% strošek prenosa plačaš in je to to.

                  Comment


                  • #10

                    Comment

                    Working...
                    X