Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skrill (Vašega plačila žal ni bilo mogoče izvesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skrill (Vašega plačila žal ni bilo mogoče izvesti)

    Mi lahko kdo pomaga pri tem sporočilu? Vašega plačila žal ni bilo mogoče izvesti. Uporaba več računov v tej spletni trgovini na posamezen račun my paysafecard je omejena. Prosimo, da še naprej plačujete na tisti račun v tej spletni trgovini, na katerem ste že pred tem uspešno izvedli vplačila.
    Mi zna kdo povedati kje je problem. Ko želim denar iz paysafe kartice naložiti na skrill mi javi zgornje sporočilo? Sem pisal tako Skrillu kot tudi poklical na paysafe slovenija in, so mi rekli da situacijo pregledujejo (traja že 2 dni) medtem so mi pri Skrillu odgovorili na vprašanje in zapisali da uporabljam samo en račun (tako kot sem jim to tudi javil). Zapisali so da naj izbrišem piškotke, pa sem jih probal že na vse možne načine. Pa ne gre in ne gre. Izbrisal sem praktično celotno zgodovino, gesla, piškotke skratka vse kar je možno in še vedno isto sporočilo. Potem sem se probal prijaviti preko Explorerja in tako kot v Chromu ni šlo. Torej kje je problem, ali je imel še kdo podoben problem? Gre pa za smešno majhen znesek in se mi zdi čudno da tako zelo komplicirajo.
    Naj dodam še to, da sem svoj stari paysafe račun zaprl in odprl novega 3 dni nazaj. Vendar so mi medtem pri Skrillu že sporočili da imam samo en račun. Torej kje je problem in ali je imel kdo že kaj podobnega? Čakam na odgovor iz paysafa vendar je rekel da bom moral počakati nekaj dni.
    Edit: Naj dodam še to, da je celotna zmešnjava nastala po tem ko sem želel naložiti več kot 50€ na moj skrill račun preko paysafa, in ker nisem vedel da je pri znesku, ki je večji od 50€ potrebno odpreti mypaysafe račun se je vse skupaj zakompliciralo. Tako sem moral svoj paysafe račun, ki sem ga odprl že leta nazaj (o katerem sem popolnoma pozabil). Zapreti in odpreti novega. Je pa res da sem ta deposit opravil še na starem paysafe računu in zdaj pri tem novem ne gre, kljub temu da je bil tisti stari račun izbrisan.
    Je pa zanimivo da zdaj komplicirajo tudi pri 50€ in očitno niti pri tem znesku ne moreš, ne da se nebi prijavil v mypaysafe. Ponovadi sem vse skupaj opravljal tako, da sem enostavno šel po kodo v trafiko in tistih 16 cifer vtipkal brez kakršnega koli accounta in ne vem kaj še vse. Resnično moteče vse skupaj.

  • #2
    Tole so mi poslali iz Skrilla:
    Thank you for contacting the Skrill Help Team.
    Please be informed that we can only see one account in our system with your details.
    Please note that Skrill takes extra measures to ensure that your personal and financial information is transmitted securely online. We are using various cookies for security, operational and compliance purposes. It is your right to restrict these cookies via your browser, however, this may result in failed transactions. Please follow these steps for troubleshooting:
    • Clear your browser's history, cache memory and cookies;
    • Make sure that your internet connection is stable and that you are not using any proxy servers or public networks;
    • Make sure you have the newest version of your internet web browser installed;
    • Check for any add-ons or restrictions of your browser that might be causing the issue and disable them, if any;
    Please allow a 48-hour period to pass before you re-attempt your payment for a smaller amount.
    Please contact the paysafecard support for further assistance or use an alternative deposit method.
    If there are further questions, please contact us again.

    Comment


    • #3
      Takole mi napiše vedno ko želim iz mypaysafe naložiti na skrill

      Comment


      • #4
        Mogoče še niso dokončno vse pregledali in uredili, čeprav so ti že napisali. Počakaj še par dni, drugo ti ne preostane. Zakaj nisi potem polnil x število z 25 €? Mogoče ti potem ne bi bilo potrebno vsega tega sranja. Moral boš tudi poslat svojo osebno izkaznico od naprej in zadaj ter sebe z osebno, za verifikacjo pri paysafe, saj boš tako pridobil neomejeno število vplačil oz. polaganja denarja na paysafe, ker sedaj mislim da je limit nekje do 2.5k € nisem ziher, potem pa moraš to zadevo uredit, če še hočeš naprej delat transakcije z paysafe. (v bližnji prihodnosti)

        Comment


        • #5
          azyx wrote: Mogoče še niso dokončno vse pregledali in uredili, čeprav so ti že napisali. Počakaj še par dni, drugo ti ne preostane. Zakaj nisi potem polnil x število z 25 €? Mogoče ti potem ne bi bilo potrebno vsega tega sranja. Moral boš tudi poslat svojo osebno izkaznico od naprej in zadaj ter sebe z osebno, za verifikacjo pri paysafe, saj boš tako pridobil neomejeno število vplačil oz. polaganja denarja na paysafe, ker sedaj mislim da je limit nekje do 2.5k € nisem ziher, potem pa moraš to zadevo uredit, če še hočeš naprej delat transakcije z paysafe.
          Osebno sem že poslal ob odprtju novega računa, tako so mi nov paypal račun sploh odobrili. Se strinjam s teboj da bi moral vzeti 2x 25 da mi nebi bilo potrebno delal tega sranja. Sem imel to v mislih in sicer sem prebral da je limit do 50€. Vse kar je nad 50€ je potrebno odpreti mypaysafe račun in tu je nastal problem. Ko sem želel naložiti 50€ (vzel sem paysafe kodo za 50€) so mi kljub temu začeli težiti da moram odpreti mypaysafe račun in sem ga potem moral odpreti. Drugače sem želel samo preko 16-mestnega pina.

          Comment


          • #6
            Drugače sem prejle izbrisal tudi celotno zgodovino na telefonu, sem mislil da bi lahko bil tu problem, glede nato da sem se 2x prijavil tudi preko telefona. Tak osem šel izbrisati vse piškotke na telefonu vendar še vedno nič. Sem šel pa prejle na petrol po paysafe kodo za 10€ samo da probam, in se mi zdi čudno, ker ko grem na Skrill in kliknem na paysafe option in ko potem kliknem na paysafe opcijo (ne mypaysafe) in ko vtipkam 16 mestno cifro potem zahteva da izpolnim vsa polja in ko to storim zahteva še up ime in geslo ter mail? Kljub temu da sem šel preko paysafecard opcije? Čudno vse skupaj. Na vsak način se moram vpisati v račun, tega ne razumem.

            Comment


            • #7
              Ne plačuj veš s paysejf kartico ali skrillom ampak s bančno kartico in ne boš imel problemov

              Comment


              • #8
                Tebrex wrote: Ne plačuj veš s paysejf kartico ali skrillom ampak s bančno kartico in ne boš imel problemov
                Ja zdaj bo potrebno najprej tole urediti, ker imam cifre ki jih moraš še koristiti. Na živce mi gre kakšne probleme delajo za brez veze. Pa sem probal že praktično vse in noče in noče. Očitno bom moral počakati na odgovor iz paypala. Tam pa tudi potrebujejo po več dni da rešijo primer. Resnično moteče. Pa nikjer na netu ne najdem podoben problem kjer bi lahko prebral kako so ostali rešili vse skupaj. Karkoli napišem v google, ne najde ničesar. PA sem pobrisal vse piškotke, tako na računalniku kot tudi na telefonu. Pa se odjavil s svojega google računa, pa ugasnil ad blocker pa še vedno nič.

                Comment


                • #9
                  Nekaj casa nazaj sem imel podoben problem, izgubil sem geslo in uporabnisko ime paysafe racuna...obnovitev traja vec dni, in nisem hotel cakati...odprl sem novi paysafe racun na drugo osebo, poslal dokumente, verificiran si v parih minutah, nakazal na paysafe racun in nato nakazal na skrill z lastnim imenom...ce hoces na hitro, bi znalo delovat tko
                  FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                  Comment


                  • #10
                    andraz wrote: Nekaj casa nazaj sem imel podoben problem, izgubil sem geslo in uporabnisko ime paysafe racuna...obnovitev traja vec dni, in nisem hotel cakati...odprl sem novi paysafe racun na drugo osebo, poslal dokumente, verificiran si v parih minutah, nakazal na paysafe racun in nato nakazal na skrill z lastnim imenom...ce hoces na hitro, bi znalo delovat tko
                    Hvala, bom premislil glede nato da čakam že 2 dni, bom počakal še jutri, pa da vidim če bodo odgovorili. Mislim da bi odgovor znal dobiti kmalu. Upam da bo vse v redu.

                    Comment


                    • #11
                      Pri tebi to verjetno ni problem ce si sel na petrol... ampak meni so vedno komplicirali na skrilu pri depozitih ce sem bil v tujini ali uporabljal vpn, ce nisi nic od tega pa ne vem

                      Comment


                      • #12
                        Shaytan wrote: Pri tebi to verjetno ni problem ce si sel na petrol... ampak meni so vedno komplicirali na skrilu pri depozitih ce sem bil v tujini ali uporabljal vpn, ce nisi nic od tega pa ne vem
                        Ja to na petrol grem samo po tisto pin kodo problem je ko potem to pin kodo vtipkam in mi začnejo težit s mypaysafe kartico. Drugače pa ne uporabljam drugega vpn-ja tako da tukaj nebi smel biti problem.
                        Sem prejle še enkrat pisal Skrillu ter kopiral njihov prvi odgovor, paysafu....
                        Drugače pa še vedno čakam na odgovor. Sramota koliko časa potrebujejo za odgovor

                        Comment


                        • #13
                          Zanimivo zdaj so mi iz Skrilla tole napisali:
                          Thank you for contacting the Skrill Help Team.
                          Upon checking your account we can confirm that the failed deposit attempts initiated with Paysafecard were stopped due to technical error. The payment process wasn’t completed properly (for example, the browser closed before the final confirmation step) or another technical error occurred.
                          We recommend you going through the troubleshooting steps once again and resolving the matter directly with paysafecard support.
                          We appreciate your understanding regarding the matter.
                          Kaj mislijo s tem browser closed before the final confirmation step? Jaz nič ne zapiram. Pravzaprav imam tako skrill kot mypaysafe kartico istočasno odprto. To mi gre že resno na živce.
                          Edit: Sem prepričan da je problem pri paysafe. Jutri jih ponovno pokličem in jih zagotovo napizdim zraven, ker tole je pa že preveč.

                          Comment


                          • #14
                            Tule še celoten postopek, za vsak slučaj če kdo opazi če delam kaj narobe:







                            Vem da je vse pravilno ampak za vsak slučaj

                            Comment


                            • #15
                              Tudi meni ni bil skrill nikoli v pomoč, skos generični mail pošiljali, tkoda sočustvujem probi rešit, če ne pa najbolš da vzameš teh 50e za plačano lekcijo, čene se boš sam sekiral.

                              Comment

                              Working...
                              X