Announcement

Collapse
No announcement yet.

Internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Internet

    Ker imam velike teževe katere trajajo že štiri mesece T2 me zanima ali lahko nastanejo kakšne težave , če zamenjam ponudnika recimo na moneybooker računu ker se potem logiram z drugim Ip ali na katerih poker straneh. Maile mam tako svoje na teh računih ne od T2. lepo prosim za iskušnje, če je že kdo imel tak primer menjave internet ponudnika. ne bi rad da mi zaklenejo MB Račun.

  • #2
    MB ti ne bi smel delati problemov, saj je konec koncev poanta spletne banke, da do nje lahko dostopaš kadarkoli in od koderkoli.
    Sam sem do sedaj do MB dostopal z vsaj treh različnih IP-jev, poleg tega pa še iz tujine in nikoli nisem imel težav.
    <strong>100 ljudi, 100 čudi...100 žensk, 200 jošk!</strong>

    Comment


    • #3
      kostvgrlu wrote: MB ti ne bi smel delati problemov, saj je konec koncev poanta spletne banke, da do nje lahko dostopaš kadarkoli in od koderkoli.
      Sam sem do sedaj do MB dostopal z vsaj treh različnih IP-jev, poleg tega pa še iz tujine in nikoli nisem imel težav.
      +1
      Problem ja menda samo pri Netellerju, kr jaz sem odprl račun na enem ip-ju postopek pa skušal dokončat na drugem in so mi blokirali (in bo tako tud ostalo ker me moti da ne morem drugih ip-jev uporabljat, zato ostajam na MB ).
      "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

      Comment


      • #4
        Js ko sem si naredil Netteler račun, sem se probal logirat na hrvaškem in so mi za zaklenili, ker ne podpirajo Hrvaške. Da ne bo mel kdo težav.

        Comment

        Working...
        X