Announcement

Collapse
No announcement yet.

MasterCard prepaid kartica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Za tiste ki že imate Moneybookers Mastercard me zanima če je tudi provizija pri plačevanju. Za dvigovanje mi je jasno, da je 1.8 eur na dvig. Kako je pa pri plačevanju?? brez stroškov??

    Comment


    • #17
      maliprofi wrote:
      Če nameravaš kartico uporabljati kot glavno kartico, potem Moneybookers kartica ni najboljša rešitev. Predvsem zaradi stroškov, ki nastajajo pri dvigovanju gotovine.
      ne vem kako je zdej ampak včasih ni blo pretežko dobit vip status in maš vse zastojn ( brez provizij, brez članarine...)
      lp

      Comment


      • #18
        greytex wrote: Za tiste ki že imate Moneybookers Mastercard me zanima če je tudi provizija pri plačevanju. Za dvigovanje mi je jasno, da je 1.8 eur na dvig. Kako je pa pri plačevanju?? brez stroškov??
        Brez.
        Samo pri dvigovanju.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          greytex wrote: Za tiste ki že imate Moneybookers Mastercard me zanima če je tudi provizija pri plačevanju. Za dvigovanje mi je jasno, da je 1.8 eur na dvig. Kako je pa pri plačevanju?? brez stroškov??
          Ja itak, da je brez stroškov...strošek imaš z provizijo pri dvigu (kar se ne splača) in z letno članarino ki se plača 10 EUR 1x na leto...in to je to...drugih stroškov nimaš tako kot pri ostalih karticah ti ne plačuješ nobene provizije ampak jo plačuje prodajno mesto v skladu s pogodbo ki jo imajo za mastercard...
          seveda je pa to debetna kartica kar meni osebno zelo ustreza, ker nisem pristaš kreditnih kartic in zadolževanja na kartice ker to veliko stane....torej porabim pač kolikor imam...in če to združiš z igranjem pokra kjer je prenos npr. iz Pokerstarsa na MB v isti sekundi postane zadeva zelo praktična...

          Comment


          • #20
            A ve kdo mogoče kdaj se ta daily limit za dvig z moneybookers kartico zbriše? Ker sem včeraj popoldan/proti večeru dvigno 250€. Danes zjturaj sem pa spet hotel dvignit 250€ pa mi še kr piše da ima mdaily avaliable na ATM 0€
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • #21
              24h
              ..........

              Comment


              • #22
                AmonRaa wrote: 24h
                damn.. ker večina bank ima narjeno na koledarski dan in ne na 24ur
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #23
                  Ja, je 24ur ja. Sem se "zajebal" podobno kot ti
                  Mimogrede, Neteller ima 750€
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #24
                    A pa se da kje pogledat točno ob kateri uri sem dvignil denar?
                    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                    Comment


                    • #25
                      Že če se loginaš v račun imaš "last transaction". Za dvige iz ATMa nimaš tega?
                      Alpa če greš pod history in narediš izpisek za zadnji teden?
                      Po pravic povedan za MB ne vem tako natančno. NT ma vse to lepo urejen :P
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #26
                        Ne... samo za settled transactions mi napiše točno uro. Tile dvigi pa se obračunajo šele po par dnevih... mah bom pa z najemnino zamudo za 1 dan, ker monitor pa zvočnike rabim danes :lol:
                        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                        Comment


                        • #27
                          Lol :d
                          ..........
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #28
                            A lahko dobiš plačilo na MB kartico....ie Paypal imam linkan z Mastercard MoneyBookers..če dobim plačilo na paypal bo denar šel na moj MB račun?

                            Comment


                            • #29
                              AmonRaa wrote: A lahko dobiš plačilo na MB kartico....ie Paypal imam linkan z Mastercard MoneyBookers..če dobim plačilo na paypal bo denar šel na moj MB račun?
                              ja, če ga boš withdrawo pa fee je mnde 2$

                              Comment


                              • #30
                                Edino kot lahko v Sloveniji withdrawaš, je z Viso.
                                Vsaj kakor jaz vem..
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X