Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPro.cc Srbija MTT Coaching (-and-) Staking VABI!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerPro.cc Srbija MTT Coaching (-and-) Staking VABI!

    Pozdravljeni PokerProjevci
    Na prošnjo našega partnerja Milana Andonova, ki vodi PokerPro.cc Srbija, bi vas tokrat rad obvestil o pričetku novega MTT Coaching & Staking programa!
    Vse, ki bi vas interesiralo, vas vabim, da si spodaj preberete detajle kako bo program izgledal ter kaj lahko pričakujete od njega. Sam sem mnenja, da je ta verzija precej bolj preprosta in boljše pripravljena kot je bila prva, ki smo jo pripravili in objavili prejšnje leto.
    PokerPro.cc Srbija Coaching & Staking program
    Nudimo:
    - fleksibilna pogodba, najkrajše možno trajanje je 6 mesecev
    - full staking in coaching na limitih za katere ocenimo, da je kandidat pripravljen in ima potrebno znanje
    - razdelitev je možna tudi na dnevnem nivoju
    - novi MTT igralci v programu imajo svojega staking managerja, ki jim je na razpolago vsak dan za kakršnakoli vprašanja
    - sodelovanje v Skype skupinah in forumih, za razvijanje znanja strategije in ocenjevanja handov
    - dostop do najsodobnejših učnih materialov (videi, online coaching strani in ostali učni materiali)
    - tehnična podpora in pomoč pri učenju novih programov ter tehnik, ki bodo pomagale za lažje premagovanje in vzpenjanje po limitih
    Pogoji:
    - kandidati morajo biti polnoletni
    - resen pristop s strani igralca (odgovornost, dostopnost)
    - igralec rabi imeti na razpolago tedensko skupno vsaj 40 ur za igro in analizo igre
    - proaktiven pristop k učenju, v diskusijah (Skype skupine) in na forumih
    - kandidati ne smejo biti v drugih staking ali coaching pogodbah
    - med časom trajanja pogodbe igralci ne smejo igrati nobene druge formate pokra, limite ali na drugih poker straneh, ki niso v pogodbi
    Prav tako ni dovoljeno igrati Live iger brez predhodnega dogovora s stakerjem
    - kandidati bodo vodili blog na PokerPro-ju, kjer bodo redno objavljali različne situacije in na ta način kazali svoj napredek v učenju in igri
    - zaželjeno je, da igralci razumejo srbo-hrvaški jezik, je pa možna tudi komunikacija v angleščini
    Kako se prijaviš?
    1. Registriraj se na rs.pokerpro.cc
    1. Na strani klikni na stranski coaching banner
    2. Izpolni anketo (pri delu, kjer piše ''kako vidiš sebe u pokeru'', napiši za kateri format bi se rad prijavil)
    3. Če si vse uspešno izpolnil, boš prejel avtomatski odgovor PokerProja in boš kontaktiran v naslednjih 48 urah
    4. Bodi dostopen na mailu ali Skype-u, nekdo od naših coachev se ti bo kmalu javil.
    Vse, ki imate dovolj časa in želje, da bi napredovali v svoji igri in limitih, vas vabim, da se prijavite na Coaching & Staking program naših srbskih partnerjev.
    Lp in srečno!

  • #2
    Bumpam thread, če bi še koga zanimala naša partnerska MTT poker šola Nekaj se vas je že prijavilo... glgl okerpro:

    Comment


    • #3
      ki bojo pa igrali?
      ............................................

      Comment


      • #4
        Na različnih poker straneh, sigurno Bwin, Winamax, Coral poker, PokerLoco pa še kaj zelo verjetno...

        Comment


        • #5
          Pridružil sem se srbski ekipi, čas je da se vrnem spet malo nazaj na online, da dodelam še par stvari v igri in da se potrudim pochrushat in preit na medium limite . Igralo se bo večinoma na winamaxu, bwin, MPN, WPN i tudi 888 (meni dela, nevem sicer kak, ker ljudje okoli mene govorijo da jim ne dela), skratka 1x tedensko bom objavljal blog, najvrjetneje ob ponedeljkih, tako da naslednji ponedeljek načeloma že lahko pričakujete prvi update, ker štartam jutri in mam pogodbo do avgusta.

          Comment


          • #6
            Srečno Koda, z veseljem bomo spremljali tvoj projekt!!!

            Comment


            • #7
              Cestitke in pa srecno dani....

              Comment


              • #8
                Nice, na katerih limith boš pa začel? GL, bom spremljal seveda

                Comment


                • #9
                  J-kob wrote: Nice, na katerih limith boš pa začel? GL, bom spremljal seveda
                  5, 10, 20, 10+R, 5+R
                  Hvala vsem!

                  Comment


                  • #10
                    - med časom trajanja pogodbe igralci ne smejo igrati nobene druge formate pokra, limite ali na drugih poker straneh, ki niso v pogodbi
                    Prav tako ni dovoljeno igrati Live iger brez predhodnega dogovora s stakerjem...

                    To je mišljeno nič kakršnegakoli pokra(cash game) s svojim denarjem, brez predhodnega dogovora s stakerjem?

                    Comment


                    • #11
                      Tako je ja, kakršnekoli igre brez predhodnega odobrenja stejkerja niso dovoljene, kar je povsem smiselno iz vidika obeh strani.

                      Comment


                      • #12
                        Normalno, jaz sem se dogovoril da sem recimo v pon in čet prost in lahko grem normalno v mond igrat zase, sem pa tudi vabljen v Makedonijo na 330€ buyin pa imam vse pokrito samo do Niša moram prit. Zaenkrat zadeva deluje OK. Tud en deep run že mamo prvi dan

                        Comment


                        • #13
                          MTT igralci:
                          Vodja srbskega dela PokerProja Milan Andonov mi je sporočil, da sprejemajo nove MTT učence v svoj program, tako da ste vabljeni, da se prijavite, celoten opis kako izgleda zadeva pa imate v prvem postu te teme.
                          Srečno!

                          Comment

                          Working...
                          X