Announcement

Collapse
No announcement yet.

Unibet promocije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unibet promocije

    Pozdravljeni,
    v luči odhoda 888 je Unibet ena od sob katero vam najbolj predlagamo, da jo preizkusite, saj ponuja zelo zanimiv in interaktiven poker klient, raznolike igre, igro na androidih in IOS sistemih. Poleg vseh uradnih promocij, ki jih prejmete igralci, PokerPro igralci sodelujete tudi v dveh eksluzivnih Rake race-ih, ki jih lahko spremljate tukaj:
    $40K Rake Race: http://www.races.nu/
    $55K Rake Race: http://pokerrace.org/

    Pred registracijo ne pozabite zbrisati piškotkov, saj so pri Unibetu zelo strogi in retagganje računov na žalost ni mogoče. Da lahko preverimo tracking vašega novega unibet računa, je potreben vsaj minimalen depozit in nekaj odigranih handov, tako da vas lahko potrdimo, ko je ta pogoj izpolnjen.
    Za vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo tukaj ali na PM.
    Srečno!

  • #2
    a unibet ima "fast fold" varianto pokra , al samo regularne mize?

    Comment


    • #3
      Ne, v tem trenutku žal ne, je pa v njihovem planu za prihodnost (testirali so že). Na Unibetu grejo korak po koraku, delajo res premišljeno. Eden redkih sajtov, ki dejansko posluša svoje igralce in zato tudi kažejo rast iz leta v leto, kljub trenutnim razmeram v pokru.
      Ravno so prenovili PC, android in web browser klient. Imajo lutšne satelite za lastni Unibet Open, ki je bil nazadnje v Romuniji, naslednji je v Londonu. Edini minus za marsikoga bo, da ne more uporabljati HM/PT. Ampak je toliko slabih igralcev, da se zadeve več kot poravnajo... Špilam tudi jaz fish tam
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Tudi unibet ne sprejema več igralcev iz slovenije. Vsaj tako so mi rekli na suportu.
        Justas :
        kindly note, new registrations for Slovenia were closed

        Comment


        • #5
          pizda a je sploh se smiselno igrat poker? semizdi da komplet usr igralnice zapirajo slovenijo vn? igrt prot 10im na eni xyz sobi me pa niti najmm ne mika pa dvomm da koga druzga tut.
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            Nikjer na unibet community nisem zasledil , da ne sprejemajo vec slovencev..Tole je že res zelo moteče ,k nas tkole use igralnice počasi zapuščajo.Coreysteel ali pa bebik a imata mogoče vidva kako info glede unibeta , zakaj ne sprejemajo vec slovencev pa če misljo it stran k men trenutno normalno se dela klient.

            Comment


            • #7
              Hehe, js sem se odločil, da bom do 16 kar na 888igral, potem pa se bom počasi odločil kje igrat, če bomo Slovenci sploh še lahko kje drugje kot na fb igrali, ... Heh res kr neki

              Comment


              • #8
                Zaenkrat nismo dobili nobenih informacij o izstopu Unibeta iz slovenskega trga, bom se pa probal pozanimati.

                Comment


                • #9
                  Igra se lahko in se vrjetno še bo en čas, edino na novo se ne morš pridružit, kolikor so mi pojasnili na suportu.

                  Comment

                  Working...
                  X